• Informacje na temat:

  plaża w niemczech

Artykuły na temat: plaża w niemczech
 • Najpiękniejsze plaże w Kraju Basków

  ...z góry przypomina muszlę. Być może właśnie dlatego najsłynniejsza plaża w okolicy - Playa de la Concha. Razem ze swoim zachodnim przedłużeniem - Playa de Ondaretta - stanowi jedną z najlepszych plaż(...) turystów przyciągają także inne, mniejsze miejscowości. Warto wspomnieć między innymi o Zarautz, znajdującym się  w odległości 15 km od stołecznego San Sebastian. Jest tu najdłuższa na wybrzeżu plaża...

 • Jest co najmniej kilka powodów, dla których warto w tym roku przyjechać do Ustki. To Ogólnopolski Festiwal Sztucznych Ogni, nowa kładka łącząca obie części miasta, mulitimedialna wystawa w twierdzy, no i dwie plaże.

 •   Po pierwsze to cudownie jest nic nie robić! Od 1 maja słońce, ciepło, plaże, baseny, spa, natura, ptaki, trochę sportu, trochę dobrego jedzenia.......

 • Wyspa Sylt od morza do morza

  Fryzyjska wysepka Amrum ma największą w Europie plażę. Wyspę Sylt porównuje się do Saint-Tropez. Tętniący jazzem kurort Travemünde zwany jest Nowym Orleanem Północy, a sąsiadująca z nim Lubeka — Królową Bałtyku. Położony pomiędzy dwoma morzami Szlezwig-Holsztyn, choć niewielki, jest jednym z najbardziej „wakacyjnych” niemieckich landów. I leży zaledwie trzy godziny drogi od naszej zachodniej granicy.

 • Tylko dla wtajemniczonych

  ...pożądanymi nieruchomościami w całych Niemczech - każdy ich metr kwadratowy jest wart około 30 tysięcy euro! Ziemia też kosztuje tu krocie, bo choć Sylt jest największą z Wysp Północnofryzyjskich (Niemcy...

 • Wyspa Wolin. Polska kraina wikingów

  .... Nasi zachodni sąsiedzi nazywają Uznam Wyspą Słońca ze względu na największą liczbę dni słonecznych w całych Niemczech. Dlatego tamtejsze uzdrowiska są niezwykle popularne. Do przyjazdu na bałtycką wyspę(...) piaszczystymi plażami, a w centrum urokliwą XIX-wieczną zabudową.

 • Santiago de Compostela. Nie tylko wymiar duchowy

  Nie ma jednej drogi, ale wszystkie spotykają się przy przepięknym ołtarzu. Podróż do Santiago ma jednak nie tylko wymiar duchowy.

 • Planowanie wakacji na wyspie ​Bornholm

  ...przypłynąć promem z Ystad w Szwecji, Sassnitz w Niemczech lub po prostu z Kołobrzegu, a także z kilu duńskich miejscowości. Możliwa jest również podróż samochodem, autobusem albo pociągiem z Kopenhagi.

 • ...mieszkajac w Niemczech i bywajac  na kilku europejskich plazach, widzialam wiele kobiet nie majacych z tym absolutnie zadnego problemu. No i tak sobie pomyslalam, ze moj dekold wyglada duzo lepiej bez...

 • Santiago de Compostela. Nie tylko wymiar duchowy

  Nie ma jednej drogi, ale wszystkie spotykają się przy przepięknym ołtarzu. Podróż do Santiago ma jednak nie tylko wymiar duchowy.

Dyskusje na temat: plaża w niemczech