• Informacje na temat:

  plan

Artykuły na temat: plan
 • Plan doskonały

  Dokładny plan dnia ślubu i wesela z rozpisanymi godzinami oraz czasem trwania danych czynności pozwoli uniknąć chaosu lub przypadkowych działań, a przede wszystkim - zaoszczędzi niepotrzebnego stresu(...) być wolny od wszelkich logistycznych i organizacyjnych czynności. Wszystko, co możecie zrobić wcześniej - zróbcie, nie zostawiajcie niczego na ostatnią chwilę. Winietki, plany stołów, prezenty dla gości...

 • Cezary Pazura podrywał "na plan filmowy"

  Jaki był patent Cezarego Pazury na podrywanie dziewczyn, gdy był jeszcze początkującym aktorem? Zapraszał je na plan zdjęciowy. Nie był jednak żadnym casanovą - prześladowała go nieśmiałość, a matka skutecznie odstraszała go od kobiet.

 • Joanna Sydor ma plan B

  Najwyraźniej gwiazda "M jak Miłość" zdaje sobie sprawę, że w aktorstwie różnie bywa i warto mieć alternatywę. Tym bardziej, że serialowej Teresy długo nie było na ekranie.  W ciągu dziesięciu lat Sydor zdążyła skończyć studia na architekturze i zagrać kilka ról i przede wszystkim wychować  drugie dziecko.  To właśnie wiadomość o ciąży zmieniła plan zawodowe aktorki. Nie spodziewała się, że po...

 • Zawodowy plan B

  Plotki: "Słyszałaś, wyrzucili Aśkę?". Biurowa panika: "Od jesieni w firmie zwolnienia!". Takie czasy. Pracę może stracić każdy. Tragedia? To zależy od nas. Można mieć wyjście awaryjne, zmienić zawód. Ale... na jaki? I jak się do tego zabrać? Sprawdzę, czy to możliwe, a pomogą mi specjaliści od planowania kariery, psycholog i coach.

 • Michał Żebrowski: Aleksandra na pierwszym planie

  .... Tajemnica jego sukcesów tkwi w rodzinie.  Na co dzień para nie ma zbyt wiele czasu dla siebie: pan Michał jako dyrektor Teatru Szóste Piętro ma wiele obowiązków, do tego dochodzi plan filmowy...

 • Pielęgnacja dostosowana do planu dnia

  ...pozwolić raz na jakiś czas, a potraktujemy ją jak stały punkt każdego dnia. Wystarczy wygospodarować kilka dodatkowych minut rano i wieczorem.   Plan pielęgnacyjny twarzy  Wdrażając w swoje życie nowe nawyki, najłatwiej zacząć od przygotowania planu. Warto rozplanować, jak ma wyglądać nasza pielęgnacja. Oczywiście wszystko zależy od typu cery, dlatego  musimy ją dostosować do indywidualnych...

 • Plan noworoczny

  „Będę piękna!” - to twoje postanowienie na rok 2015? Pomożemy ci je zrealizować! Oto 12 zasad do natychmiastowego wprowadzenia w życie. Stosuj się do nich, a osiągniesz cel!

 • Anna Głogowska o swoim planie B na życie

  Tancerka podzieliła się swoimi planami.

 • W planach płyta!

  Przez siedemnaście lat obserwowaliśmy, jak dorastała na planie serialu „Klan”. Kaja Paschalska w niczym nie przypomina ułożonej Oli Lubicz, jej największą miłością jest śpiewanie. Czy ma szansę wygrać trzecią edycję muzycznego show?

 • Michał Tomala zaręczył się z koleżanką z planu

  Plan serialu okazał się dla młodego aktora-amatora bardzo szczęśliwym miejscem. Właśnie tutaj poznał Annę-Marię Jarosik-Trawińską (31), z którą ostatnio się zaręczył. Para radosną nowiną podzieliła się na Instagramie i w studiu programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN". Między Michałem i Anną-Marią zaiskrzyło, gdy dziewczyna pojawiła się na castingu do "Na Wspólnej". Wybranka Tomali pochodzi...

Zdjęcia na temat: plan
Wideo na temat: plan
 • Natalia Lesz: Nie zamierzam odpoczywać

  Natalia Lesz opowiedziała nam o swoich zawodowych planach na najbliższe miesiące. - Stawiam zarówno na muzykę, jak i na aktorstwo. Chodzę na castingi; zobaczymy, co z tego wyniknie - zdradza celebrytka.

 • Czy Weronika Rosati zabiera córkę na plan?

  Weronika Rosati zdradziła w "Dzień Dobry TVN" jak wyglądał jej powrót na plan "Diagnozy" po narodzinach jej córeczki. - Jestem z Elizabeth na planie, ponieważ zdecydowałam, że przez pierwsze miesiące jej życia mam ją przy sobie - powiedziała aktorka.

 • Na planie nowej edycji "Projektu Lady"

  Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN" wybrał się na plan nowej edycji programu "Projekt Lady". Jakie komentarze od widzów dostają mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska?

Dyskusje na temat: plan
 • Re: Czy kobiety z dużym biustem mają prościej w życiu ?

  Wiosenko plan jest wobec smoczusiów a temat odniesienie cycusiów i to wielkich tak ze w tym kierunku uderzmy co ??

 • Plan...

  Cześć Ejka:)) Boski plan)) Jak tam piesio?

 • Re: Kiedy zaczyna się byc starą panną?

  Nie mam pojęcia. Sama planowałam zostać starą panną, taki miałam plan na życie, ale mąż mi wszystko zepsuł. Nie miałam ustalonej granicy wiekowej, ani poczucia, że jak osiągnę pewien wiek to mój plan się spełni.

 • Re: Joanna Sydor ma plan B

  Aktorka mierna. Plan C - odbić męża koleżance?

 • Re: Gdzie na wakacje?

  Lecimy na Santorini z Itaką. Nie mogę się doczekać! Na potem mamy jeszcze w planach No Limits z warsztatami fotograficznymi, bo to nasza wspólna pasja. Mam nadzieję, że uda się zrealizować ten plan. :)

 • Re: Gdzie na wakacje?

  Lecimy na Santorini z Itaką. Nie mogę się doczekać! Na potem mamy jeszcze w planach No Limits z warsztatami fotograficznymi, bo to nasza wspólna pasja. Mam nadzieję, że uda się zrealizować ten plan. :) Jeśli zrealizujecie plan nolimits, napiszcie koniecznie bardzo jestem ciekawa tego wyjadu, a że zapewne nie uda mi się już mieć w tym roku dłuższego urlopu to przynajmniej będę wiedzieć czy to

 • Re: Anna Głogowska o swoim planie B na życie

  Prokurator może zaproponować całkiem inny plan na życie.

 • Re: Jak spędzacie wolny czas w niedziele?

  Właśnie doszła do mnie dostawa nowych książek z księgarni Epika więc mój plan na niedzielę i sobotę - nadrobić książkowe zaległości przy ulubionej herbacie! ;)

 • Plan jest:)

  plan jest super..., skoro fajni ludzie, nadający na tych samych falach to plan jest super...;)) pozdrawiam Kejzi;))