• Informacje na temat:

  pittem

Artykuły na temat: pittem
Wideo na temat: pittem
 • Katarzyna Bujakiewicz o inspiracji Bradem Pittem

  - Dla mnie największą inspiracją był Brat Pitt - powiedziała na balu "Gwiazdy Dobroczynności" w "Dzień Dobry TVN" Katarzyna Bujakiewicz o tym, co skłoniło ją do pomagania innym. - Zawsze znajdę jakiegoś człowieka, który potrzebuje mojej pomocy - dodała aktorka. Czy czeka z niecierpliwością na to, że będzie mogła komuś pomóc jako członek Fundacji Drużyna Szpiku?

 • Jennifer Aniston o rozwodzie z Pittem

  Jennifer Aniston otworzyła się na temat swojego rozwodu z Bradem Pittem, który miał miejsce w 2005 roku. Gwiazda "Przyjaciół" bardzo przeżyła rozstanie z aktorem, którego przyczyną był romans z Angeliną Jolie. - To nie jest już dla mnie bolesne. Myślę, że interesujecie się tym, bo temat stanowi ciekawy nagłówek. To media bardziej nakręcają tę sprawę - przyznała w wywiadzie dla CBS Sunday Morning.

 • Brad Pitt wyruszy na wojnę w Afganistanie

  David Michôd stanie za kamerą filmu "War Machine" z Bradem Pittem w roli głównej. Opowieść skupia się na generale armii, Stanleyu McChrystalu, którego budząca postrach reputacja i nienaganne osiągnięcia doprowadzają do objęcia dowództwa nad amerykańskimi wojskami w Afganistanie. (CNN Newsource/x-news)

Dyskusje na temat: pittem