• Informacje na temat:

  piła pokoje

Artykuły na temat: piła pokoje
 • Pod żadnym pozorem nie pij jej podczas choroby

  Kawa, bo o niej mowa, wbrew pozorom nie doda ci wigoru podczas przeziębienia. Musisz pamiętać, że czarny trunek odwadnia twój organizm i wypłukuje magnez. Na co jeszcze należy zwrócić uwagę?

 • Kariera od kuchni

  Jest najbardziej utytułowaną szefową kuchni na świecie. Jako jedyna kobieta we Francji zdobyła trzy gwiazdki w przewodniku Michelina. – Wielu mężczyzn przyznaje, że to matki nauczyły ich gotować, a jednak niektórym wciąż trudno zaakceptować, że kobiety mogą dołączyć do ich klubu – mówi Anne-Sophie Pic.

 • Bogusław Linda: Kochliwy ale niewierny

  Bałamucił dziewczyny, popalał papierosy w stodole i pił wódkę w toalecie u dziadka. Bił się też łańcuchami z chłopakami z innych dzielnic i... pisał wiersze.

 • Kochliwy, ale niewierny

  Bałamucił dziewczyny, popalał papierosy w stodole i pił wódkę w toalecie u dziadka. Bił się też łańcuchami z chłopakami z innych dzielnic i... pisał wiersze.

 • Alpy francuskie: Pod nami góry

  Słońce gwarantowane przez 300 dni w roku. Długość tras liczona w setkach kilometrów. Wśród atrakcji loty widokowe, dyskoteka na stoku, uciechy gastronomiczne i spojrzenie ze szczytu Pic Blanc na jedną piątą terytorium Francji. Tak kuszą stacje narciarskie Alpe d’Huez i Les 2 Alpes we francuskim departamencie Isère, zaliczane do dziesiątki najlepszych w kraju.

 • Wycieczka nad Balaton

  Niegdyś uwielbiane przez Polaków miejsce i pomysł na weekendowy odpoczynek, dziś nieco zapomniane. Chodzi o jezioro Balaton, największe w Europie, gdzie woda ma lazurowy kolor, a wino pije się dla przyjemności.

 • Jeden dzień w Gdyni

  ...". Zastąpiła ją Tamara Arciuch. Parę osób, mały czas Po seansach zaczynają się rozmowy o filmie. Najważniejsze - w zespole jurorów. Wieloosobowym, międzynarodowym. - Budowanie tego grona trwa miesiącami...

 •   Hasła Żyjemy hasłami wciąż karmią tym nas Nie wiemy już sami gdzie prawda gdzie fałsz Tu walka o pokój gdzie pokój już był Dotrzymać chcesz kroku dwa...

 • Za mało miłości

  Dobre małżeństwo. On nie ma kochanki. Nie pije, nie bywa agresywny. Mówi, że kocha. Ale ona uważa, że bardziej siebie niż ją. Sfrustrowana, raz zabiega o jego uwagę, to znów karze go za obojętność, którą czuje. Szukała wsparcia na forach, zaczęła pisać blog o samotności w związku. Wie, że takich spragnionych miłości kobiet jest wiele. Żyją ze swoimi partnerami pod jednym dachem jak współlokatorzy, a nie bliscy sobie ludzie. Anna napisała list do Michała. Niech przeczyta i przeżyje szok. Może...

 • Po prowansalsku

  ...(przeprowadzka nastąpiła 40 lat temu) dawnej Francji rozczulają, przepisom wreszcie chce się wierzyć, historia inspiruje, a sama autorka w swoim prowansalskim domu najwierniejszym fanom wynajmuje pokoje...