• Informacje na temat:

  perea

Artykuły na temat: perea
 • Tamara Gonzalez Perea: Mój styl jest bardziej wyrafinowany

  Od początku kariery w show-biznesie Tamara Gonzalez Perea wyróżniała się spośród innych blogerek modowych. Jej styl ubierania cechowała widowiskowość i odwaga. Autorka bloga Macademian Girl nigdy(...) też bardziej wyrafinowane - mówi Tamara Gonzalez Perea. Blogerka w październiku skończy 27 lat, bloga Macademian Girl założyła natomiast blisko 6 lat temu. Twierdzi, że w tym czasie dojrzała jak...

 • Po kim Macademian Girl odziedziczyła urodę?

  Tamara Gonzalez Perea pokazała zdjęcie swojej mamy.

 • Macademian Girl ćwiczy poledance w samej bieliźnie

  Macademian Girl (a właściwie Tamara Gonzales Perea) jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych i najbardziej wyrazistych polskich blogerek modowych.

 • Macademian Girl. Za nią długa droga

  Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea wprowadziła wiele kontrastów na polski rynek modowy. Czy jej stylizacje zawsze wyglądały perfekcyjnie?

 • Macademian Girl w rękach hackera

  To możne przydarzyć się każdemu. Tym razem łupem hackerów stało się konto znanej blogerki i prezenterki telewizyjnej Tamary Gonzalez - Perea, znanej jako Macademian Girl.

 • Odrobina wiosny w zimowej garderobie...

  Podczas gdy Tamara Gonzalez-Perea łączy zwiewne sukienki ze swetrami o grubym splocie, Edyta Herbuś stawia na mocny kolor. Zima wciąż nie daje za wygraną, warto więc, idąc w ślady gwiazd, dodać zimowym stylizacjom trochę wiosennej energii.

 • Macademian Girl królową second-handów

  O modzie i second-handach opowiada Tamara Gonzalez Perea. Popularna blogerka modowa Macademian Girl poprowadzi program "Królowe second-handów", w którym uczestniczki rywalizują w tworzeniu najlepszych kreacji w sklepach z używaną odzieżą.

 • Macademian Girl zaszalała ze stylizacją

  Macademian Girl jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek. Tamara Gonzales Perea (bo tak nazywa się naprawdę) od początku wyróżniała się oryginalnymi, kolorowymi stylizacjami i egzotyczną urodą, którą zawdzięcza ojcu pochodzącemu z Panamy.

 • Macademian Girl je śniadanie po "śniadaniu"

  Od kilku tygodni jedną ze współprowadzących "Pytania na śniadanie" jest Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl, gwiazda modowej blogosfery. Przyznaje że na prawdziwe śniadanie ma czas dopiero po nagraniu programu.

 • Blogerka kontra modelka: na lato kolor czy czerń?

  Tamara Gonzalez Perea nie ukrywa swojej miłości do intensywnych barw, które poleca nosić szczególnie na wakacjach "Lato rządzi się swoimi prawami. Niech nawet minimaliści postawią na coś szałowego i kolorowego" - mówi. Magdalena Mielcarz jest zgoła innego zdania.

Zdjęcia na temat: perea
Wideo na temat: perea
 • Patricia Kazadi i Tamara Gonzalez Perea szczerze o rasizmie

  Gdzie jest granica żartu z drugiej osoby? - W momencie, kiedy ranimy drugą osobę, albo kiedy sprawiamy jej jakikolwiek dyskomfort, bądź przykrość ta granica właśnie tam jest wyznaczana - zaznaczyła w "Dzień Dobry TVN" Patricia Kazadi, wokalistka i aktorka. Czy Tamara Gonzalez Perea miała jakieś nieprzyjemności związane ze swoim wyglądem? - Koloru skóry nie da się ukryć - zaznaczyła blogerka

 • Tamara Gonzalez Perea: Mój styl jest teraz bardziej dojrzały i wyrafinowany

  Blogerka twierdzi, że jej styl ubierania zmieniał się wraz z jej wiekiem. Obecnie jest nieco bardziej dojrzały i wyrafinowany niż w momencie, gdy zakładała bloga. Niezmienny pozostał jednak jego kobiecy charakter i kolorystyczny przepych. (źródło: Newseria Lifestyle)

 • Jakich polskich projektantów lubi Macademian Girl?

  Blogerka modowa Tamara Gonzalez Perea, znana jako Macademian Girl, opowiedziała o swoich ulubionych polskich projektantach. Którym jest najwierniejsza? (Źródło:Agencja TVN/x news )

Dyskusje na temat: perea