• Informacje na temat:

  pawlicki

Artykuły na temat: pawlicki
 • Pawlicki porzuca serial

  Czy to prawda, że Antoni Pawlicki odchodzi z „Komisarza Aleksa”?

 • Antek Pawlicki: Dobry łobuz

  Czasem znika. Bierze plecak, jedzie na koniec świata, gdzie nie jest znanym aktorem, tylko przybyszem, który musi sobie radzić albo prosić o pomoc. Antoni Pawlicki przyznaje, że lubi się sprawdzać, dowiadywać, kim jest. Może dlatego zdecydował się na udział w "Azja Expressie"? Ale na największy sprawdzian czeka. Bo jego zdaniem jest nim założenie rodziny.

 • Antoni Pawlicki. Piękny gest

  Podróżowanie nie jest mu obce. Jednak nigdy nie było tak, że zwiedzając z plecakiem prosił o pomoc, nocleg, czy jedzenie.  Relacje między ludźmi też są inne w sytuacjach ekstremalnych - trudno przewidzieć niektóre zachowania. To, co robimy potrafi zaskoczyć nas samych.  Mając za sobą taki bagaż doświadczeń Antoni Pawlicki postanowił się zrewanżować i postawił na pomoc innym.  Pieniądze...

 • Więdłocha i Pawlicki zagrają razem w spektaklu

  Antoni Pawlicki oświadczył się Agnieszce Więdłosze w marcu ubiegłego roku. Teraz okazuje się, że para związała się nie tylko prywatnie, ale także zawodowo.

 • Justynę Pawlicką spotkała tragedia

  Modelka podzieliła się z fanami smutnym wyznaniem na Facebooku.

 • Antoni Pawlicki kocha... cztery kółka!

  Antoni Pawlicki jest zakochany z wzajemnością. Jego wybranką jest... motoryzacja. - Motoryzacja jest moją wielką pasją. Uwielbiam jeździć samochodami, podobnie jest z motorami.- zdradził aktor na(...) wyprawę marzeń, czyli objechanie Morza Czarnego. To dzisiaj klasyk. Bardzo lubię nim jeździć, chociaż jest mało ekonomiczny - przyznaje Pawlicki - Mazdę 3, która od trzech lat jest autem do codziennej...

 • Antoni Pawlicki: Mógłbym zakochać się w Cygance

  Antoni Pawlicki od kilku lat jest związany z tą samą kobieta. Mimo, że jest szczęśliwy, aktor przyznaje, że... mógłby bez problemu zakochać się w Cygance. - Pewnie. Cyganki są fascynujące.- mówi(...), co przeszkadza Pawlickiemu w cygańskim podejściu do życia. - Dla nich ważne jest to, żeby dziś było co zjeść, żeby dziś dzieci były bezpieczne, żeby dziś móc się dobrze zabawić. Nie myślą, co będzie...

 • Antoni Pawlicki musi schudnąć?

  Podobno przystojny aktor (znany z serialu "Czas honoru") Antoni Pawlicki (27) musi schudnąć do nowej roli.

 • Trudny temat: Miłość

  Czasem rani i zadaje ból, czasem daje szczęście. Potrafi sprawić, że człowiek unosi się nad ziemią. Małgorzata Zajączkowska, Katarzyna Groniec i Antoni Pawlicki nie mają wątpliwości, że jest w życiu najważniejsza. Miłość.

 • Białe szaleństwo na dziewiczych stokach, helikopter zamiast wyciągu, impreza w lodowym hotelu. Antoni Pawlicki odkrywa Andorę!

Zdjęcia na temat: pawlicki
Wideo na temat: pawlicki
 • Antoni Pawlicki o montażu „Azja Express”

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka był Antoni Pawlicki. Aktor przyznał, że nie przeszkadza mu sposób, w jaki zmontowano program "Azja Express". - Każdy taki program musi wzbudzać emocje - stwierdził. - Musi pokazać bohaterów z różnych stron - dodał. Czy towarzyszący mu w show Paweł Ławrynowicz wpłynął negatywnie na wizerunek ich pary?

 • Oskarżyli go o homofobię. Słusznie?

  Gościem Łukasza Jakóbiaka był Antoni Pawlicki. Podczas udziału w programie „Azja Express” został oskarżony o homofobiczne wypowiedzi. Czemu aktor tego nie skomentował? - Dyskusja odbywała się na portalach plotkarskich - odpowiedział. Dodał, że włożyły one w jego usta słowa, które nigdy nie padły. Pawlicki dodał, że on sam jest ponad to i nie chciał schodzić do poziomu tych stron.

 • Coraz trudniej jest nam wchodzić w związki

  Antoni Pawlicki opowiedział o swoich spostrzeżeniach na temat współczesnych trzydziestolatków. "To jest ciekawe, że dopiero mając 30 lat decydujemy się na wejście w dorosłe życie. Pokolenie naszych rodziców w tym wieku, to było dawno po ślubie i z dziećmi, a my teraz ciągle boimy się wejść w dorosłe życie - powiedział Pawlicki. - Jesteśmy coraz bardziej zwróceni na siebie, trudniej nam patrzeć na

Dyskusje na temat: pawlicki
 • Re: Antoni Pawlicki o montażu „Azja Express”

  Pawlicki beknął w trakcie rozmowy i nawet przepraszam nie powiedział...........:-)

 • Re: Antoni Pawlicki o montażu „Azja Express”

  Miałem Pawlickiego za faceta a to taka baba...jak to pozory mylą ....

 • Re: Pawlicki porzuca serial

  Kuba Wesołowski był kapitalny w tej roli. Takie jest przynajmniej moje zdanie. Pawlicki jest też super aktorem, ale nie w tej roli.

 • Re: Pawlicki porzuca serial

  Rzeczywiście zmiana obsady skutecznie zniechęciło mnie do oglądania mojego ulubionego serialu. Pawlicki odejściem uratował twarz, bo już myślałam że to kolejny sługa PRZy.

 • Re: Antoni Pawlicki. Piękny gest

  Podziwiam Antka za wyrozumiałość w stosunku do osób, które zniżyły się do poziomu tej żenady. Z ust Antoniego Pawlickiego nigdy nie padły obraźliwe komentarze w stosunku do innych uczestników(...) odczucia nie są odosobnione. Pan Antoni Pawlicki nie musi zdobywać popularności w reality show, tak jak inni, dlatego do programu przyszedł dla sportowej rywalizacji. Odbiegając zaś od tematu panie Antoni

 • Re: Pawlicki porzuca serial

  No i dobrze, odkąd jest Więdłocha i ta ze Smoleńska serial jest denny, nie mogę patrzeć na styl postaci Więdłochy: luźne przykrótkie spodenki i kołnierzyk pod samą szyję - kto to wymyśla?! Pawlicki pasował zawsze, ale w sumie tylko Rysiu, Leon i Piesiek są nadal najlepsi..

 • Re: Antoni Pawlicki o montażu „Azja Express”

  Pierwszy wart drugiego pawlicki zyskal kase ale stracil na wizerunku poprostu okazal sie niesyympatyczny a ten drugi nie obchodzi mnie.

 • Re: Antek Pawlicki: Dobry łobuz

  , czy rzeczywiście Antoni Pawlicki i jego przyjaciel zachowują się tak jak przekazują to niektórzy uczestnicy programu. Po obejrzeniu wszystkich odcinków stwierdziłam, że jest to kłamstwo. Michał(...) się świetnie udało. Niestety słaba postawa w zdobywaniu popularności. Podziwiam Antka za wyrozumiałość w stosunku do osób, które zniżyły się do poziomu tej żenady. Z ust Antoniego Pawlickiego nigdy

 • Re: Kalendarz Dżentelmeni 2016

  pawlicki zwlaszcza...

 • Re: Pawlicki porzuca serial

  Ten serial już się wyczerpał a w tej chwili staje się wręcz nudny. Po co to jeszcze na siłę ciągnąc?