• Informacje na temat:

  pastwa

Artykuły na temat: pastwa
 • Giermek Buław Twym głównym zadaniem będzie dziś przekazywanie informacji i dbanie o czyjś dobry nastrój. Nie pozostawiaj kogoś na pastwę smutnych myśli....

 • Świat, 8 pucharów, 3 mieczy. I teraz powstaje dylemat czy wyjechać i zostawić swoją ukochaną osobę na pastwę płci przeciwnej czy może jednak nie skorzystać...

 • Świat, 8 pucharów, 3 mieczy. I teraz powstaje dylemat czy wyjechać i zostawić swoją ukochaną osobę na pastwę płci przeciwnej czy może jednak nie skorzystać...

 • Jak chronić włosy przed promieniami słonecznymi

  Lato i pierwsze promienie słońca są wybawieniem dla zmęczonego zimą i chłodem organizmu. Wiemy, jak zadbać o skórę, by nabrała zdrowego kolorytu, a jednocześnie nie straciła sprężystości i młodego wyglądu. Czy równie troskliwie potrafimy zaopiekować się naszymi włosami?

 • Plusy i minusy zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej

  Pokusa zachowania gładkiej skóry ciała i nieskazitelnej, pozbawionej wszelkich niedoskonałości cery czasem po prostu przesłania nam zdrowy rozsądek. Jesteśmy w stanie poświęcić naprawdę wiele, by móc jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem.

 • Popatrz w lustro i powiedz, że ci nie wstyd

  Haczi jest dziesięciomiesięcznym kundelkiem. Właściciele zostawili go na przystanku autobusowym we Włocławku. Przy psie była karteczka od nich z prośbą o przygarnięcie zwierzęcia. Miał szczęście. Nie umierał w męczarniach w upale bez wody ani z głodu jak inne psy porzucane w wakacje. Ktoś telefonicznie powiadomił straż miejską. Strażnicy zabrali kundelka do schroniska.

 • Jadwiga Kaliska. Potężna polska królowa, która zrobiła z męża pantoflarza

  Władzy nie chciała oddać ani za życia męża, ani po jego śmierci. „Królowa może być tylko jedna” – mówiła otwarcie Jadwiga Kaliska. I nawet jako siedemdziesięcioletnia staruszka wciąż trzęsła polską polityką.

 • Szerokie i piaszczyste plaże Gambii są zaskakująco puste. W czasie gdy europejscy amatorzy słońca gnieżdżą się w grajdołkach na Kanarach, tu możemy długi czas spacerować bez spotkania innych plażowiczów. W krajobrazie prócz palm nie brakuje charakterystycznych baobabów. Ludzie są serdeczni i przyjaźni. Do reklamowego hasła kraju – Uśmiechnięte Wybrzeże Afryki – dostosowuje się także fauna. Tu nawet krokodyle się uśmiechają.

 • Krwawa hrabina - Elżbieta Batory

  Markiz de Sade wydawałby się przy niej matką Teresą. Skąd się wzięło i jak się objawiało nadzwyczajne okrucieństwo węgierskiej arystokratki opisuje Leslie Carroll. Ale ostrzegamy, to lektura tylko dla osób o naprawdę mocnych nerwach...

 • Ty i twoje zdjęcie profilowe to nie to samo

  "Wydaje mi się, że spędzam tyle czasu na Facebooku, ponieważ osoba, którą tam jestem, jest kimś, kim zawsze chciałam być: inteligentniejsza, zabawniejsza i piękniejsza. Na Facebooku przedstawiam innym kogoś, kim się miałam stać. I nikt nie będzie nigdy musiał wiedzieć o moich błędach ani widzieć moich wad". Znasz to? Czy jest tak faktycznie, odpowiada dr Susana Flores, autorka książki "Sfejsowani".

Dyskusje na temat: pastwa
 • Re: Konrad Kruczkowski: Nie mogę się gorszyć, nie mogę oceniać

  ten statek , ktory wplynol do portu, jaki kolor flagi mial, jakie pastwa maja takie, flagi, nawet zeby przewiesc statkami, ciezkie sprzety, to ktos zarobi na przeladunku rozladunku, i kto za to zaplaci, nie my tylko, jeden pejsz banku , wypisze czek drugiemu, ktory ma ta firme, tam ci amerykanie, nie maja takiej swiadomosci ze 2 procent ich nadzoruje od gory

 • Re: Zwalczamy rybiki cukrowe bez chemii

  i spółka. ..... Afera z "reprywatyzacją" gruntów i nieruchomości w Warszawie z Gronkiewicz w roli głównej. do tego: 0 przeprowadzonych reform usprawniających funkcjonowanie pastwa, 1 bilion długu

 • Re: Dlaczego Monika Jaruzelska napisała dwie książki o swojej rodzinie?

  Lepiej napisz ile dostają pensji prezesi spółek skarbu pastwa i jakie otrzymują odprawy.Nie wymieniaj tych groszowych datków emerytalnych.

 • Studenci ze Szczecina

  to mi ulżyło....,bo już myślałam,żeś taka sama;nie pasowało mi ,bo mówia,że ten kto życzliwy zwierzakom życzliwy też ludziom a z tego co zdążyłąm zauważyć TY kochasz zwierzęta;a oni karę ponieść muszą...to jest karygodne, zwykła pastwa.

 • Re: Po cichu, na ucho

  w opiece o kaszki dla dzieckai nie dostala by nic ,bo wiem jak to u nas wyglada I to ma byc ta opieka pastwa no smiechu warte.