• Informacje na temat:

  pasto urlop

Artykuły na temat: pasto urlop
 • Pasta i basta!

  Powroty z wakacji bywają bolesne. Ciężko skupić się na pracy, kiedy wspomnienia galopują ku rozgrzanym plażom, górskim wędrówkom czy rejsom po jeziorach. Sterta powakacyjnych zaległości i nowe zawodowe plany wymagają mnóstwa zapału, podczas gdy ten "nie wrócił" jeszcze z urlopu. Tryskaniu energią nie sprzyjają także coraz skromniejsze dawki promieni słonecznych oraz coraz chłodniejsze wrześniowe...

 • Grunt to przygotowanie – środki higieny, które warto spakować przed urlopem

  Dla wszystkich kobiet planujących urlop, przygotowaliśmy ściągę z listą środków higieny, które warto wziąć ze sobą. Dzięki temu już nie grożą nam zawstydzające lub niekomfortowe sytuacje w czasie wypoczynku.

 • Egzotyczne kosmetyki: Co przywieźć z urlopu?

  ...tkanki i reguluje metabolizm skóry. Puder zamyka pory, zmniejsza zmarszczki i bruzdy na twarzy. Jest antyoksydantem i filtrem przeciwsłonecznym. Z Grecji: oliwa Z urlopu w krajach basenu Morza...

 • Zabiegi, które warto zrobić przed urlopem

  Zanim wystąpisz w kostiumie na plaży i założysz wakacyjne szorty, zafunduj sobie kurację u kosmetyczki. Będziesz mogła odkryć ciało bez skrępowania. A gładka i jędrna skóra równomiernie się opali.

 • Zabiegi na ciało, które warto zrobić przed urlopem

  Zanim wystąpisz w kostiumie na plaży i założysz wakacyjne szorty, zafunduj sobie kurację u kosmetyczki.

 • Włosy na urlopie

  Latem nie rezygnuj z długich włosów! W zaledwie kilka chwil możesz upiąć je w wygodną i supermodną fryzurę. Poznaj wakacyjne triki gwiazd.

 • ...zamiaru ... wszak jestem na urlopie. No to sobie pomalutku pospacerowalam po Ascoli... pogapilam sie na San Marco - kuzyna mojej Gory w Ancarano ... popodziwialam malowidla na jezdni przy wjezdzie  na(...) dla mnie za wielkie ... ale to dla pracujacych mezczyzn. i na tej poobiedniej kawie ... zakoncze ... dzisiaj ... ciag dalszy urlopu ... moze jutro.                

 • Regeneracja skóry po lecie

  Która z nas nie lubi słońca, kąpieli w morzu czy basenie i wylegiwania się na słońcu. Jednak nasza skóra może być tym trochę zmęczona. Po urlopie trzeba się nią zaopiekować.

 • Piękna skóra latem? Poznaj najlepsze urodowe triki!

  Bez względu na to, czy spędzamy wakacje w mieście, na plażach St. Tropez, czy egzotycznych wyspach, zasada zawsze jest ta sama - musimy wyglądać naprawdę zjawiskowo. Przygotowania do urlopu trwają w najlepsze, dlatego też sprawdziliśmy najlepsze urodowe triki do zastosowania podczas upałów.

 • Jak czuć się swobodnie w stroju kąpielowym? Pięć przydatnych trików

  Mało która z nas może się pochwalić figurą modelki, choć przez większość roku udaje nam się ukryć niedoskonałości, dzięki odpowiednio dobranym ubraniom. Problem zaczyna się, gdy trzeba ubrać kostium kąpielowy i wyjść na plażę. Nawet jeśli wydaje nam się, że przekonałyśmy same siebie, że opinia innych nic dla nich nie znaczy, wiele z nas spędza sporą część urlopu myśląc o tym, jak się schować...