• Informacje na temat:

  parki w londynie

Artykuły na temat: parki w londynie
 • Prospect Park Stories, Katarzyna Janicka

  Opowiadania Katarzyny Janickiej zebrane w zbiorze zatytułowanym Prospect Park Stories przyciągają uwagę czytelnika zarówno pomysłowością, dziwnością, sytuacjami zakorzenionymi w innej kulturze codziennego życia, jak i stylem połyskującym błyskotliwymi, pełnymi rytmu, dosadnymi, krótkimi zdaniami.

 • Gdzie tanio przenocować w Londynie?

  Rocznie do stolicy Wielkiej Brytanii przyjeżdża aż 16 mln odwiedzających! Miasto dysponuje więc dużą bazą noclegową dostosowaną do potrzeb różnych turystów. Jak się w tym odnaleźć, żeby nie przepłacić za byle jaki nocleg? W Londynie znajdziecie zarówno luksusowe hotele w najwyższym standardzie, jak i wieloosobowe pokoje - noclegownie na studenckie wypady.

 • ​Londyn w 48 godzin

  ...kwadrans spacerem na północ od Big Bena. Noc na mieście Trudno wyobrazić sobie to pełne energii miasto bez jego nocnego życia. Rodzaj clubbingu w Londynie zależy od dzielnicy, w której znajduje się(...) atrakcjach pieniądze. Warto zaplanować to wcześniej, gdyż w Londynie jest wiele ulic handlowych, które pełne są drogich butików i tych mniej kosztownych sieciówek. Obowiązkowym punktem w planie...

 • Taste of London - smakowity festiwal w Londynie

  Już pod koniec czerwca w Londynie rozpocznie się jeden z najprzyjemniejszych festiwali na świecie - szczególnie dla łasuchów. W Regent’s Park swoimi umiejętnościami pochwalą się najlepsi kucharze z całego kraju. Spodziewajcie się znacznie więcej, niż angielskie fish & chips!

 • Her Blossom Burberry

  Burberry prezentuje Her Blossom - apetyczną kompozycję oryginalnej wody perfumowanej otuloną promiennymi nutami kwiatów śliwy. Lekka i delikatna interpretacja, łączy w sobie kwitnące kwiaty i zroszone płatki, aby odzwierciedlać atmosferę wiosny w Londynie.

 • Jeśli bawić się z fasonem, to w londyńskim Annabel's

  Najbardziej kultowym londyńskim klubem, niezmiennie od lat 60., jest Annabels. W eleganckiej kamienicy pomiędzy Hyde Parkiem a Buckingham Palace, z dala od wścibskich paparazzich, bawią się rozrzutni arystokraci i śmietanka show-biznesu. Niedawno lokal doczekał się nowej odsłony.

 • Gdzie James Bond mówi dobranoc

  Londyn jest jedynym miastem na świecie, w którym 3-krotnie odbyły się igrzyska olimpijskie, a podczas otwarcia ostatnich, 2 lata temu, głównymi bohaterami byli królowa i jej najsłynniejszy agent 007 w atrakcyjnej postaci Daniela Craiga.

 • ...bezpłatny. Co warto zwiedzić w Londynie? Galerie wystawiające prace najlepszych dawnych i współczesnych artystów przyciągają miłośników sztuki. Warto odwiedzić National Portrait Gallery, Design Museum...

 • Royal Baby powitane salwami armatnimi

  Honorowe salwy z armat pamiętających pierwszą wojnę światową oddano we wtorek 22 lipca w dwóch miejscach w Londynie, by zgodnie z tradycją uczcić narodziny księcia Cambridge.

 • widok z okna

  ...tiaa.... widok z okna mam taki jak na obrazku. Od wczoraj w projekcie doradczym prowadzonym przez Szweda polskiego pochodzenia, pracującego w Londynie....