• Informacje na temat:

  pamiątki z wakacji

Artykuły na temat: pamiątki z wakacji
 • Niechciane pamiątki z urlopu – infekcje okolic intymnych

  Wróciłaś z urlopu zadowolona, wypoczęta, a może wręcz przeciwnie. Zamiast dobrych wspomnień wakacje pozostawiły po sobie niechciane pamiątki w postaci infekcji intymnych. Jak sobie z nimi radzić? Przedstawiamy Wam plan ratunkowy!

 • Pamiątki po wakacjach? Nie takie!

  Plamki, popękane naczynka, krostki... nie pozwól, by psuły ci humor. Oto specjalny urodowy program naprawczy po lecie.

 • Kłopotliwe pamiątki na skórze

  Muszelka znad morza, ciupaga z Tatr, a na twarzy ciemne plamy? Pamiątki po lecie nie zawsze muszą się dobrze kojarzyć. Kobieca skóra jest podatna na różnego rodzaju problemy, od przebarwień poprzez rozszerzone naczynka, aż po fotostarzenie. Kiedy jesień jest już w pełni, to czas, aby się z nimi rozprawić. Podpowiadamy jak się ich pozbyć, a także radzimy, kiedy rozpocząć laseroterapię.

 • Kreatywne pomysły na zdjęcia z wakacji

  Minęły już czasy, kiedy wszystkie zdjęcia mogliśmy zmieścić na jednej kliszy. Dziś z podróży przywozimy setki, a czasem nawet tysiące fotografii. Co zrobić, by nasze wakacyjne pamiątki nabrały charakteru i sprawiły, że z chęcią będziemy je wspominać?

 • Wakacje przed sezonem? To dobre rozwiązanie!

  ...- sporo zaoszczędzić i skorzystać z dodatkowych możliwości, jakie oferują nam biura podróży. Oto zalety wakacji przed sezonem. Do wyboru, do koloru. Taniej i więcej Rezygnując z wypoczynku w najbardziej oblegane miesiące wakacji, oszczędzimy sobie nie tylko nerwów, ale przede wszystkim ulżymy rodzinnemu budżetowi. Ocenia się, że koszt przeciętnej, pozasezonowej wycieczki może być niższy nawet...

 • Planujemy wakacje w Dalmacji

  Położona nad brzegiem Adriatyku przyciąga przede wszystkich turystów spragnionych ciepłych wakacji nad morzem. Dalmację odwiedzają także miłośnicy historii i zabytków.

 • ​Mityczna Grecja na wakacje

  ...wzgórzu Aetos rozpościera się wspaniały widok wschodniego wybrzeża Grecji. Na wzgórzach Itaki co chwila możemy znaleźć pamiątki i ślady wielu starożytnych i tych młodszych współczesnych cywilizacji, które...

 • Wakacje na Santorini

  ...turystycznym nie brakuje tutaj miejsc, gdzie można dobrze zjeść, uprawiać bierny, jak i czynny wypoczynek, kupić pamiątki. Dodatkowym urozmaiceniem jest zakątek, w którym miejscowi artyści prezentują...

 • Pamiątki z wakacji

  Nikt nie chce szybko wracać z wakacji. Możemy zachować ich smak przyrządzając coś, co tak nam smakowało we Włoszech, Hiszpanii czy Turcji.

 • Kos. Wakacje na wyspie Hipokratesa

  Maksymę „primum non nocere” (po pierwsze nie szkodzić) stworzył grecki lekarz Hipokrates. Zasadę wprowadzał na rodzinnej wyspie Kos. Do dziś są tam jego „pamiątki”, ale także piękne plaże i zabytki.

Wideo na temat: pamiątki z wakacji
 • Jak zrobić ramkę na pamiątki z wakacji?

  Katarzyna Olubińska z "Dzień Dobry Wakacje" wybrała się na plan programu "Polowanie na mieszkanie", gdzie Dorota Szelągowska wraz ze swoją sprawdzoną ekipą na nowo aranżuje wnętrza. Stylistka wnętrz pokazała swój mały mobilny warsztat, gdzie wraz z reporterką zrobiły ramkę na pamiątki z nadmorskich wakacji.(Dzień Dobry TVN)

Dyskusje na temat: pamiątki z wakacji
 • Re: Pamiątki po wakacjach? Nie takie!

  Jak się pozbyć niechcianej pamiątki z wakacji? Jest okienko życia.

 • Re: Cel: Pożegnać plamy!

  Ja tam zbieram z wakacji pamiątki tylko w postaci pięknych wspomnień. A nie jakieś rupieci. Np. W poprzednim wcieleniu gdy bylem bocianem wszystkie wakacje spędziłem w Polsce na Mazowszu koło Sierpca albo pod Nidzica. Często też latalismy w odwiedziny do znajomej bocianiej pary koło Płońska. Eh to były piękne czasy.

 • Pamiątki z wakacji

  Wszystko piekne - do czasu...jednak pamiątką z takich wakacji z nieznajomą osobą może być jakaś choroba weneryczna, bądź też pamiątka na całe życie...dziecko. Dziecko, które może być winione za to, że sie pojawiło, może sie zdarzyć, że matka zapomni dlaczego ono jest na świecie - nie dlatego, że chciało, a dlatego, że rodzice zapomnieli się i woleli doznać uciechy cielesnej niż przypomnieć sobie

 • Pamiątki na całe życie

  karku), lubisz sex? super! kto nie lubi!!! Tylko myśl strategicznie!!! i zastanów się, czy oprócz koralików, rafantynek czy innych tam duperelek chcesz przywieźć z wakacji INNE pamiątki - tym razem

 • Re: Dlaczego przebarwienia pojawiają się w tych samych miejscach?

  niechciane pamiątki z wakacji to puszczalskie przywożą z Turcji itp(sex z ciapatym boyem )

 • Re: Jak przeżyć urlop i się nie pokłócić

  Po co wyjeżdżać nad morze? Tłum ludzi, atrakcje nikogo już nie bawiące, beznadziejne i drogie pamiątki, które i tak za jakiś czas wylądują w koszu... Najlepsze udane urlopy spędzamy nad jeziorem bądź(...) takich wakacji. Jak mi się zachce nad morze to ewentualnie na dzień. Nigdy się jeszcze nie pokłóciliśmy o wyjazdy bo doskonale wiemy gdzie i jak spędzimy wolny czas.

 • Re: Re: Re: W czym problem

  ). Z każdych swoich wakacji z matką mały przywoził mi pamiątki (zakupione ukradkiem za zaskórniaki), zawsze na kartkach pocztowych był dopisek P.S. Pozdrów ....... Do dzisiaj się bardzo lubimy. Niestety