• Informacje na temat:

  pamiątki

Artykuły na temat: pamiątki
 • Czyste rodzinne pamiątki

  W długie, zimowe wieczory mamy w końcu czas zadbać o nasze odziedziczone po bliskich skarby. Przywróćmy im dawny blask w bezpieczny, ekologiczny i tani sposób.

 • Kłopotliwe pamiątki na skórze

  Muszelka znad morza, ciupaga z Tatr, a na twarzy ciemne plamy? Pamiątki po lecie nie zawsze muszą się dobrze kojarzyć. Kobieca skóra jest podatna na różnego rodzaju problemy, od przebarwień poprzez rozszerzone naczynka, aż po fotostarzenie. Kiedy jesień jest już w pełni, to czas, aby się z nimi rozprawić. Podpowiadamy jak się ich pozbyć, a także radzimy, kiedy rozpocząć laseroterapię.

 • Pamiątki po wakacjach? Nie takie!

  Plamki, popękane naczynka, krostki... nie pozwól, by psuły ci humor. Oto specjalny urodowy program naprawczy po lecie.

 • Niechciane pamiątki z urlopu – infekcje okolic intymnych

  Wróciłaś z urlopu zadowolona, wypoczęta, a może wręcz przeciwnie. Zamiast dobrych wspomnień wakacje pozostawiły po sobie niechciane pamiątki w postaci infekcji intymnych. Jak sobie z nimi radzić? Przedstawiamy Wam plan ratunkowy!

 • Ile znaczą dla nas rodzinne pamiątki

  Któż z nas nie ma u siebie rodzinnej pamiątki - po rodzicach i krewnych, także tych z wcześniejszych pokoleń? Fotografie uwieczniające chwile spędzone razem, stara filiżanka albo maszyna do szycia po(...) nałożyłam pierścionek mamy. Te drobne przedmioty przypominały mi rodzinny dom, czułość babci, dobroć mojej mamy. Wręcz dodały mi siły i pomogły odgonić tęsknotę. Pamiątki budzą serdeczne wspomnienia...

 • Akademickie pamiątki Większość tutejszych souvenirów związana jest z życiem uniwersytetu. Najwięcej sklepów z pamiątkami znajduje się na rynku miasta, a tam można zaopatrzyć się(...) repliki jako pamiątki. Dziwne rzeźby Trinity College to największa i najbogatsza uczelnia w mieście. Jej budowę ufundował najsłynniejszy król Anglii Henryk VIII. Na jego cześć nad wejściem umieszczono...

 • Pamiątki po "mieście stu przemysłów"

  ...126 p z 1983 r., który został rozebrany na części, przez co można usiąść w fotelu kierowcy i zjeść lub wypić kawę przy stoliku zrobionym z silnika. - Zbieraliśmy pamiątki i dokumenty historyczne...

 • ​Usuwanie tatuażu - jak pozbyć się niechcianej pamiątki?

  Chociaż tatuaże wykonujemy z myślą o tym, że będziemy nosić je przez całe życie, to jednak czasem zmieniamy decyzję.

 • Uciążliwe pamiątki z tropików

  Aby nie przywieźć ze sobą nieprzyjemnej "pamiątki" z podróży w postaci choroby tropikalnej, najlepiej dokładnie sprawdzić, jakie szczepienia, a potem środki ostrożności zastosować. Niektóre kraje wprowadziły nawet obowiązkowe szczepienia dla przyjezdnych. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób zabezpieczyć się przed chorobami występującymi w danym regionie świata, najlepiej skontaktować się...

 • Pamiątki z wakacji

  Nikt nie chce szybko wracać z wakacji. Możemy zachować ich smak przyrządzając coś, co tak nam smakowało we Włoszech, Hiszpanii czy Turcji.

Zdjęcia na temat: pamiątki
 • Dobry aparat to podstawa
Wideo na temat: pamiątki
 • Pamiątki po gwiazdach pójdą pod młotek

  Nowy Jork, Stany Zjednoczone. Kultowe muzyczne pamiątki pójdą pod młotek! W najbliższy piątek (18.05) w Hard Rock Cafe w Nowym Jorku oraz online rozpocznie się dwudniowa aukcja, na której będzie można wylicytować m.in. rękopisy Boba Dylana, kostium Michaela Jacksona czy pasek Elvisa Presleya. Cały jeden dzień zostanie też w pełni poświęcony Prince’owi, którego katalog zawiera aż 150 przedmiotów.

 • Jak zrobić ramkę na pamiątki z wakacji?

  Katarzyna Olubińska z "Dzień Dobry Wakacje" wybrała się na plan programu "Polowanie na mieszkanie", gdzie Dorota Szelągowska wraz ze swoją sprawdzoną ekipą na nowo aranżuje wnętrza. Stylistka wnętrz pokazała swój mały mobilny warsztat, gdzie wraz z reporterką zrobiły ramkę na pamiątki z nadmorskich wakacji.(Dzień Dobry TVN)

 • Spór o spadek zaprowadzi rodzinę Robina Williamsa przed sąd?

  odzina Robina Williamsa od śmierci aktora spiera się o spadek. Dorosłe dzieci Williamsa walczą o pamiątki po ojcu z Susan Schneider, która była ostatnią żoną aktora. (CNN Newsource/x-news)

Dyskusje na temat: pamiątki