• Informacje na temat:

  palm bay

Artykuły na temat: palm bay
 • Rajskie wakacje – tylko na wyspie! Jesienią wciąż masz zapewnioną pogodę, piękne widoki i plaże pod palmami. Możesz wypocząć w tej scenerii i... nie zbankrutować!

 • RRA. Piękne plaże nawet zimą

  ..., wysadzane palmami promenady, rozmaite kawiarnie z kawą z tutejszych plantacji, wykwintne restauracje oraz miejsca serwujące lokalną kuchnię.

 • Najpiękniejsze plaże Australii

  ...plaży można zrobić zakupy na Bondi Farmers Market, gdzie lokalni sprzedawcy wystawiają swoje produkty. Bondi to nie miejsce, to styl życia! Godzinę drogi od miasta znajduje się Palm Beach , lubiana przez sławy świata aktorskiego, które chętnie budują sobie w tym regionie wille. Trudno się dziwić - okolica jest naprawdę piękna, a rozciągające się z Palm Beach widoki potrafią pochłonąć uwagę na długo...

 • Ślub i miesiąc miodowy w sercu Karaibów: Republika Dominikańska

  ...w cieniu palm. Katolickie ceremonie najczęściej celebrowane są w katedrze Primada de America w Santo Domingo, w kościele San Estanislao w Altos de Chavón oraz w forcie San Felipe niedaleko Puerto Plata(...) Caribe Tropical położony jest bezpośrednio na plaży i łączy prywatność z elegancją. Świetne zaplecze oferuje także hotel butikowy Tortuga Bay zaprojektowany przez znanego kreatora mody Oscara de la Renta...

 • Klonowanie nie jest takie odległe...

  Kiedyś ten film byłby całkowicie nierealny, futurystyczny, wydawałoby się, że to nigdy nie mogłoby się zdarzyć, ale teraz... Klonowanie nie jest takie odległe. "Wyspa" to amerykański thriller fantastyczno-naukowy w reżyserii Michaela Bay'a.