• Informacje na temat:

  pałac kultury i nauki w warszawie

Artykuły na temat: pałac kultury i nauki w warszawie
 • Moda i Design przejmą Pałac Kultury

  W pierwszy czerwca Pałac Kultury i Nauki w Warszawie przejmą wąsy, czyli największe w Polsce targi mody niezależnej Mustache Yard Sale. Kolejna, już 19. edycja festiwalu wypełni monumentalne wnętrza PKiN już 4 i 5 czerwca. Inspirująca polska moda, wyjątkowy design i najlepsze lokalne smaki a dla najmłodszych wyjątkowa strefa zabaw, już wkrótce w PKiN.

 • 5 muzeów, które musisz odwiedzić w Warszawie

  Na pewno nieraz byliście w Warszawie i zapewne zwiedzaliście Stare Miasto, Pałac Kultury czy Łazienki. Być może byliście także w którymś teatrze, operze czy na Stadionie Narodowym. Warszawa ma jednak(...) przyszłości. Niektóre też pobudzą waszą wyobraźnię i wyjdziecie z nich pełen natchnienia i pomysłów. Oto 5 muzeów, których nie sposób pominąć w Warszawie.

 • ...}}--> Warszawa to dla przyjezdnych przede wszystkim Belweder, Łazienki, Stare Miasto oraz Pałac Kultury i Nauki. Do stałych punktów zwiedzania w ciągu ostatnich lat dołączyły nowe miejsca: Stadion Narodowy, Centrum Nauki Kopernik czy muzea – Chopina i Powstania Warszawskiego. Bo Warszawa wciąż się zmienia, rośnie, buzuje i kotłuje. Wjeżdżając do...

 • ...się takimi zabytkami jak Wrocław czy Kraków. Jednak nie znaczy to, że nie ma tu co oglądać. Urocze zakątki, wspaniałe pałace, bogate świetlne iluminacje i interesujące muzea przyciągają do Warszawy turystów z całego świata. Zwiedzanie zacznij od Pałacu Kultury i Nauki, monumentalnej pamiątki po czasach socrealizmu. To najwyższy budynek w Polsce – ma 234,5 m wysokości. Mieści 3288 sal, gabinetów...

 • Warszawa - kulturalna krzyżówka

  Pierwszy Festiwal "Na skrzyżowaniu kultur" w Warszawie odbędzie się w dniach 7-18 września przed Pałacem Kultury i Nauki przy pl. Defilad. 1.

 • Trzy miasta na rodzinny weekend

  Polskie miasta są ciekawe o każdej porze roku! Zapraszamy na wędrówkę po Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie, połączoną z odkrywaniem świata i dobrą zabawą. Wyruszamy!

 • „Plac Defilad” i „Miasto i Ogród”

  Plac Defilad - najbardziej centralny plac w Warszawie - otwiera się na mieszkańców, zachęcając do odwiedzin bogatym programem wydarzeń oraz zmienioną aranżacją przestrzeni.

 • Tyle ma lat Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Dowiedziałam sie o tym dziś z  radia jadąc do Bydgoszczy. A w Bydgoszczy byłam po umywalkę i luksfery-...

 • Hugh Masekela: Te słowa napisał do mnie Mandela

  ...- Większość mojego repertuaru pochodzi z lat 60. i 70. i nadal się podoba - mówi Hugh Masekela, znakomity trębacz i kompozytor, który wystąpi 24 września w Warszawie podczas Festiwalu Skrzyżowanie Kultur. Zagra swoje największe przeboje, wśród nich hymn "Bring Him Back Home", do którego słowa napisał Nelson Mandela.

 • ...27 października (niedziela) przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się koncert charytatywny "Dzień Kotana". Impreza, której gospodarzem będzie Zbigniew Hołdys rozpocznie się o godzinie 16.

Wideo na temat: pałac kultury i nauki w warszawie
 • Czego nie wolno nam fotografować?

  W Paryżu wieża Eiffla, w Warszawie Pałac Kultury i Nauki – charakterystyczne obiekty uwieczniamy aparatem. Przestrzeń publiczna wydaje się dobrem każdego z nas. Czy możemy jednak robić zdjęcia dowolnie?

Dyskusje na temat: pałac kultury i nauki w warszawie
 • Re: Legendy królewskiej rezydencji na skraju puszczy

  a pałac kultury i nauki w Warszawie to ciemny lud pisowy widział?, macie pincet plusa, wyleźcie ze swych czworaków i hajda do Warszawy , oglądać cudeńka, a potem do rezydencji kaczej , na Żoliborz bo tam Kaczenka nasz cierpiący cierpi, na kaczą grypę