• Informacje na temat:

  pałac kultury i nauki

Artykuły na temat: pałac kultury i nauki
 • Moda i Design przejmą Pałac Kultury

  W pierwszy czerwca Pałac Kultury i Nauki w Warszawie przejmą wąsy, czyli największe w Polsce targi mody niezależnej Mustache Yard Sale. Kolejna, już 19. edycja festiwalu wypełni monumentalne wnętrza PKiN już 4 i 5 czerwca. Inspirująca polska moda, wyjątkowy design i najlepsze lokalne smaki a dla najmłodszych wyjątkowa strefa zabaw, już wkrótce w PKiN.

 • "Wybieram Polską Modę" w Pałacu Kultury i Nauki

  ...23 listopada w Pałacu Kultury i Nauki odbędą się targi "Wybieram Polską Modę". Będzie to wyjątkowa okazja, by poczuć magię świąt oraz upolować modne i stylowe prezenty gwiazdkowe dla siebie i swoich bliskich.

 • Największe urodziny w mieście

  Pałac Kultury i Nauki kończy 60 lat.

 • Hair Fashion Night 2018 - to oni dyktują trend!

  Setki zadowolonych kobiet, gwiazdy z pierwszych stron gazet i specjaliści, którzy o włosach wiedzą wszystko. Pałac Kultury i Nauki zmienił się w jeden wielki, perfekcyjny salon fryzjerski! Tak wyglądała impreza Hair Fashion Night!

 • 5 muzeów, które musisz odwiedzić w Warszawie

  Na pewno nieraz byliście w Warszawie i zapewne zwiedzaliście Stare Miasto, Pałac Kultury czy Łazienki. Być może byliście także w którymś teatrze, operze czy na Stadionie Narodowym. Warszawa ma jednak do zaoferowania o wiele więcej niż myślicie. Restauracje z kuchniami świata, przytulne kawiarnie, a przede wszystkim niezwykłe muzea, które przeniosą was w czasie - jedne do przeszłości, a inne do...

 • Targi „Wybieram Polską Modę” - relacja

  ...23 listopada autorska moda zawitała do Pałacu Kultury i Nauki. Tłumy gości odwiedziły targi "Wybieram Polską Modę". Dla wielu osób była to wyjątkowa okazja, by nabyć modne oraz niebanalne prezenty oraz rozpocząć gorący sezon polowania na świąteczne okazje.

 • Tyle ma lat Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Dowiedziałam sie o tym dziś z  radia jadąc do Bydgoszczy. A w Bydgoszczy byłam po umywalkę i luksfery-...

 • Warszawa - kulturalna krzyżówka

  Pierwszy Festiwal "Na skrzyżowaniu kultur" w Warszawie odbędzie się w dniach 7-18 września przed Pałacem Kultury i Nauki przy pl. Defilad. 1.

 • Wieża Eiffla - historia, bilety, ciekawostki

  Pewne budowle stają się symbolem danego miejsca i wchodzą na stałe do zbiorowej wyobraźni. Stało się tak z pięknym Tadż Mahal, który reprezentuje Indie, z antycznym Koloseum, najbardziej znanym zabytku Rzymu czy pałacem Schönbrunn, wizytówką Austrii. Wszystkie te budynki są prawdziwymi dziełami sztuki, słyną z urody i odegrały rolę w historii krajów, w których je wzniesiono. Co jednak można...

 • ...27 października (niedziela) przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się koncert charytatywny "Dzień Kotana". Impreza, której gospodarzem będzie Zbigniew Hołdys rozpocznie się o godzinie 16.

Wideo na temat: pałac kultury i nauki
 • Czego nie wolno nam fotografować?

  W Paryżu wieża Eiffla, w Warszawie Pałac Kultury i Nauki – charakterystyczne obiekty uwieczniamy aparatem. Przestrzeń publiczna wydaje się dobrem każdego z nas. Czy możemy jednak robić zdjęcia dowolnie?

Dyskusje na temat: pałac kultury i nauki
 • Re: Legendy królewskiej rezydencji na skraju puszczy

  a pałac kultury i nauki w Warszawie to ciemny lud pisowy widział?, macie pincet plusa, wyleźcie ze swych czworaków i hajda do Warszawy , oglądać cudeńka, a potem do rezydencji kaczej , na Żoliborz bo tam Kaczenka nasz cierpiący cierpi, na kaczą grypę

 • Re: Czego wstydził się Adolf Hitler?

  , kiesy ludzi pokroju tego socjologicznego autorytetu ogłoszą, że Pałac Kultury i Nauki jest homoseksualistą. Choć tak z drugiej strony to by tłumaczyło jego nietykalność.