• Informacje na temat:

  palac kultury

Artykuły na temat: palac kultury
 • Moda i Design przejmą Pałac Kultury

  W pierwszy czerwca Pałac Kultury i Nauki w Warszawie przejmą wąsy, czyli największe w Polsce targi mody niezależnej Mustache Yard Sale. Kolejna, już 19. edycja festiwalu wypełni monumentalne wnętrza PKiN już 4 i 5 czerwca. Inspirująca polska moda, wyjątkowy design i najlepsze lokalne smaki a dla najmłodszych wyjątkowa strefa zabaw, już wkrótce w PKiN.

 • Pałac Odrowążów: Świątynia biowitalności

  ...tego miejsca, a także gromadzenia skarbów kultury narodowej. Co ciekawe, jeden z jego właścicieli, święty Jacek Odrowąż, jako jedyny Polak w historii doczekał się wyróżnienia w postaci posągu na placu przed Katedrą św. Piotra w Rzymie. Zespół pałacowo-parkowy w Chlewiskach stanowi do dziś pomnik kultury i cenny zabytek narodowego dziedzictwa. Na terenie kompleksu znajduje się kilkanaście zabytkowych...

 • Palermo – miasto wielu kultur

  W Palermo nacieszymy oczy cudowną architekturą i odpoczniemy na pięknej, piaszczystej plaży.

 • Chełm. Miasto na pograniczu trzech kultur

  Dawna stolica księstwa, pod którą rozciągają się podziemia kredowe. Miasto na pograniczu trzech kultu

 • Wilno - miasto kościołów i pałaców

  ...ośrodka kultury żydowskiej przerwały wydarzenia II wojny światowej.  O dawnych mieszkańcach i ich historii przypomina dzielnica żydowska oraz Muzeum Żydowskiego im. Gaona Wilna i Muzeum Pamięci...

 • Piękna przyroda i klejnoty kultury

  Podróż poślubna z założenia ma być wyjątkowa, warto zatem pomyśleć o Szwajcarii. Jest to kraj szczególnie atrakcyjny dla par wrażliwych na piękno przyrody oraz miłośników aktywnego wypoczynku. Szwajcarię można zwiedzać na wiele sposobów, docierając do niej samochodem lub motocyklem albo korzystając z bezpośrednich, coraz tańszych połączeń lotniczych.

 • ​Dubrownik - perła chorwackiej kultury

  Południowa Dalmacja co sezon przyciąga spragnionych słońca i dobrej zabawy przyjezdnych z całego świata. Sprawdź, jakie tajemnice kryje przepiękny Dubrownik i daj się zachwycić ogromem barwnych festiwali i imprez kulturalnych odbywających się w jego okolicy. Poznaj niezapomniany klimat tego niezwykłego chorwackiego miasta!

 • "Wybieram Polską Modę" w Pałacu Kultury i Nauki

  ...23 listopada w Pałacu Kultury i Nauki odbędą się targi "Wybieram Polską Modę". Będzie to wyjątkowa okazja, by poczuć magię świąt oraz upolować modne i stylowe prezenty gwiazdkowe dla siebie i swoich bliskich.

 • Największe urodziny w mieście

  Pałac Kultury i Nauki kończy 60 lat.

 • Hair Fashion Night 2018 - to oni dyktują trend!

  Setki zadowolonych kobiet, gwiazdy z pierwszych stron gazet i specjaliści, którzy o włosach wiedzą wszystko. Pałac Kultury i Nauki zmienił się w jeden wielki, perfekcyjny salon fryzjerski! Tak wyglądała impreza Hair Fashion Night!

Zdjęcia na temat: palac kultury
Wideo na temat: palac kultury
 • Czego nie wolno nam fotografować?

  W Paryżu wieża Eiffla, w Warszawie Pałac Kultury i Nauki – charakterystyczne obiekty uwieczniamy aparatem. Przestrzeń publiczna wydaje się dobrem każdego z nas. Czy możemy jednak robić zdjęcia dowolnie?

Dyskusje na temat: palac kultury
 • Re: Astana - rozkwitająca stolica Kazachstanu

  Wkrotce , Tak bedzie wyglada can Warszawa - palac Kultury zamieni sie w ..........Piramide !!! Z gwiazda Davida !!!!

 • Re: Gdańsk: Klimatyczny labirynt

  A co zbudowali nasi inzynierowie? Palac kultury. Nie to ruscy hale stulecia. Nie to niemcy. Moze malbork albo ksiaz?

 • Re: Rum, rumba, rewolucja

  Coz Ruski wybudowali w Warszawie Palac Kultury. Z cegiel pochodzacych z rozbiorki takich miast jak Raciborz. Byl to tak zwany dar Zwiazku Radzieckiego. Budowa innych objektow odbywala sie pod dyktando Rosji jak np. MDM. W innych miastach lat 50 do dzisiaj istnieja osiedla przypominajace twierdze obronna. Architektura typowo rosyjska. (Nowa Huta, Tychy) Ta przymusowa architekture wolno bylo

 • Re: W pułapce swego wieku

  masz rację ja bym jeszcze Małgosię bzykną Takich jak ty to Malgosia przednia czescia ciala, przerzuca przez Palac Kultury.

 • -

  -

  bombelek, idz Ty pod palac kultury i przytargaj ta choinke spod palacu. spodoba sie prezesowi a Ty nie bedziesz musiala choinki ubierac.... hihihi

 • Re: Staszek Karpiel-Bułecka: Z czasem nabrałem pokory

  piekne mazowsze takie piekne palac kultury im postawili i sa najwyzsi w polsce, maja pizzerie. sushi z pozamiatanego ryzu, port lotniczy a la port, piekne obwodnice, cudowne miejsce zeby tam mieszkac

 • Re: zwierzę wielkomiejskie ;)

  No Tosia, samych serdecznosci na 'nowej drodze'! co do samego centrum centrum to nie zapomnij zachaczyc o zapiekanki na odcinku Rossman-Palac Kultury-Metro ;) PS W Polske, a moze nawet w Europe?

 • Re: stolico przybywam :)

  Tez nie lubie jezdzic do Warszawy i chyba to sie wywodzi z tego zem krakowianka. I nic to, ze moj ojciec byl warszawiakiem z dziada i pradziada. Ale was lubie ( te z Warszawy, choc nie jest to moje miasto ). Cat kieruj sie na Palac Kultury. Nie ma szans sie zgubic, chyba ze go teraz nie widac. Buziaki i zrob piekne zakupy i sie pokaz w konkursie Szmy.