• Informacje na temat:

  pałac buckingham

Artykuły na temat: pałac buckingham
 • Zwiedzanie Pałacu Buckingham w Londynie

  Zagraniczni turyści nie wyobrażają sobie wizyty w Wielkiej Brytanii bez zwiedzania Pałacu Buckingham. Jest on na szczycie listy "najpopularniejszych atrakcji" Wielkiej Brytanii.

 • Pałac opublikował oficjalne portrety Harry'ego i Meghan

  ...oświadczeniu.  Książę Harry i Meghan Markle pobrali się 19 maja w kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Po ślubie para zamieszka w domu w Pałacu Kensington. Ich sąsiadami będą księżna Kate i książę Harry(...) w Buckingham z udziałem księcia Karola. "Para wyruszy w podróż poślubną, ale nie od razu po ślubie. Będą mieli pierwsze zobowiązania małżeńskie w tydzień po ceremonii" - poinformował rzecznik Kensington...

 • Huragan Meghan

  Humory, "tyrania" pracowników domu, brak szacunku dla protokołu, spięcia z Kate Middleton. Czy księżna Sussex nie jest zbyt hollywoodzka jak na Pałac Buckingham? - pyta "Le Figaro".

 • Kate zadała szyku w tiarze księżnej Diany

  Po szumie wokół Meghan Markle, to Kate Middleton zwróciła uwagę na siebie. Wystąpiła w wyjątkowej tiarze księżnej Diany zwanej "Lovers Knot" podczas kolacji wydanej przez Pałac Buckingham na cześć królowej Holandii.

 • Książę George trafi na znaczek

  Królowa Anglii Elżbieta II i jej trzej spadkobiercy zapozowali do wspólnego zdjęcia. Pałac Buckingham opublikował je w środę rano. Jedno z ujęć zostanie wykorzystane na pierwszym znaczku księcia Georgea.

 • ​Kierunek: Wielka Brytania!

  Pałac Buckingham, Stonehenge, Manchester United, The Beatles - Wielka Brytania to konglomerat ikon, a podróż na tę wyspę jest fascynującym połączeniem znanych nazw i ukrytych skarbów.

 • Księżniczka Charlotte skończyła roczek!

  Z tej okazji Pałac Kensington opublikował najnowsze zdjęcia. Ich autorką jest oczywiście księżna Kate.

 • Księżna Kate urodziła

  Na tę wiadomość czekał cały świat. W poniedziałek o godz. 17.24 polskiego czasu księżna Kate urodziła syna. Informację tę potwierdził wieczorem Pałac Buckingham.

 • Aktorka sprawiła, że książę William się zarumienił

  Emma Thompson odebrała z rąk księcia Williama Order Imperium Brytyjskiego za swoją działalność artystyczną. Od teraz aktorce przysługuje tytuł "Dame". Na uroczystości w Pałacu Buckingham towarzyszyła gwieździe jej rodzina.

 • Fenomen Elżbiety II, czyli za co Brytyjczycy kochają swoją królową

  Wielka Brytania monarchią stoi. Wystarczy wybrać się na weekend do Londynu, by przekonać się jak wielką sympatią, a wręcz uwielbieniem, darzą monarchię jego mieszkańcy. Z wyprawy do Londynu możemy przywieźć więc koszulki z pałacem Buckingham i breloki z jego najważniejszą lokatorką. Za co Brytyjczycy kochają swoją królową?

Zdjęcia na temat: pałac buckingham
Wideo na temat: pałac buckingham
 • Wystawa z okazji urodzin księcia Karola

  Pałac Buckingham zorganizuje specjalną wystawę dzieł sztuki z okazji 70. urodzin księcia Karola Pałac Buckingham uczci 70. urodziny księcia Karola specjalną wystawą. Od 21 lipca do 30 września będzie tam można podziwiać ponad sto dzieł sztuki wybranych przez następcę tronu. Wśród nich znajdują się chociażby portrety książąt Williama i Harry’ego oraz prywatne zdjęcia rodziny królewskiej

 • Kupiła mieszkanie w Chicago

  Elżbieta II ma zamiar zamienić pałac Buckingham na apartament w Chicago? Jej Wysokość kupiła mieszkanie na 26. piętrze w Buckingham Plaza. Budynek swoją nazwę zawdzięcza położeniu w pobliżu fontanny Buckingham. Nie wiadomo ile kosztowało nowe mieszkanie Elżbiety II. Identyczny, 3-sypialniowy apartament o powierzchni 240 metrów kw. można kupić za 1,5 mln dolarów. Elżbieta II jest również królową

 • Książę Filip przechodzi na emeryturę

  Spotkania w trybie nagłym nie zdarzają się zbyt często na dworze królewskim w Wielkiej Brytanii. Niedawno informacja o takiej sytuacji wyciekła do mediów i w efekcie wozy transmisyjne z całego świata stanęły przed Pałacem Buckingham. Okazało się, że sprawa dotyczy Księcia Filipa, który postanowił odejść na emeryturę. O zaistniałej sytuacji opowiedział w "Dzień Dobry TVN" badacz dziejów dyplomacji

Dyskusje na temat: pałac buckingham
 • Re: Pałac opublikował oficjalne portrety Harry'ego i Meghan

  odkrylem to ,ze IV rzesza niemiecka jest wciaz zywa i dzieki Rotschildom ktorzy sa zaczatkiem tej puszacej sie dynastii nadal realizuja swoj plan NWO. Nota bene ktory powstal w palacu Buckingham w XVI w. i przerodzil sie najpierw w Imperium Brytyjskie pod dowdztwem ksiecia Alberta meza krolowej Victorii .Wasza wiedza jest znikoma i podziwiacie przepych ktory jest efektem wyzysku kolonii

 • Re: Meghan i Harry szukają asystentki przez popularny portal

  A jakim to cudem ten sekretarz ma mieć "mieszkanie w Pałacu Buckingham", skoro nawet Harry z tą swoją wybranką nie będą tam mieszkać? Zgodnie z decyzją królowej będą mieszkać w jakiejś budzie stojącej na posesji, na której stoi pałac Kensington? Harry musi wyprowadzić się z pałacu Kensington i będzie mógł tam wrócić dopiero, gdy będzie miał dzieci. Wtedy już zapewne Kate i William przeniosą się

 • Re: Kate i William świętują!

  : 1. Księżna zmarłą rodząc i Pałac Buckingham szuka sobowtóra Kate lub zastanawia się jak powiedzieć światu o śmierci Kate. 2. Kate urodziła wcześniaka (w lutym gdy trafiła do szpitala z powodu bólu(...) rodzice i Pałac by unikali obwieszczenia o tym światu przecież.

 • Re: Najbogatsza kobieta w dziejach Polski

  skrzętnie ukrywa ją przed światem. Pałac Buckingham, symbol rodu Windsorów, od dwustu lat jest domem dla brytyjskich monarchów. Dopiero przed kilkunastoma laty, po tym jak księżna Diana wyjawiła światu(...) kolejny powrócili też do sprawy, która nadal intryguje ludzi na całym świecie, tj. zagadkowej śmierci księżnej Diany. Czy wewnątrz pałacu Buckingham zawiązał się spisek przeciw niej? Czy rodzina

 • Re: Księżna Kate Middleton za dużo wydaje

  Zamek w Windsorze zasila zainstalowany na Tamizie turbinowy generator mocy, a Pałac Buckingham ma własną studnię. Czyli królowa boi się że kiedyś mogą wyłączyć prąd i odciąć wodę, a młodzi nie maja tych obaw. Jakby wiedzieli, ile w Polsce idzie na remonty pałaców, w których mieszka prezydent lub przebywa tylko sporadycznie, to by nie mieli skrupułów.

 • Re: Drugie życie Diany

  The Mall pod Pałac Buckingham z całonocnymi modłami, zapraszaniem mediów, itp?? Było, minęło, wyciągnęli wnioski, zabezpieczyli się na przyszłość. CALA PRAWDA , SWIETA PRAWDA 100% prawdy.

 • Re: Drugie życie Diany

  The Mall pod Pałac Buckingham z całonocnymi modłami, zapraszaniem mediów, itp?? Było, minęło, wyciągnęli wnioski, zabezpieczyli się na przyszłość.

 • Re: Zagadka Kate

  skrzętnie ukrywa ją przed światem. Pałac Buckingham, symbol rodu Windsorów, od dwustu lat jest domem dla brytyjskich monarchów. Dopiero przed kilkunastoma laty, po tym jak księżna Diana wyjawiła światu(...) kolejny powrócili też do sprawy, która nadal intryguje ludzi na całym świecie, tj. zagadkowej śmierci księżnej Diany. Czy wewnątrz pałacu Buckingham zawiązał się spisek przeciw niej? Czy rodzina