• Informacje na temat:

  pala wakacje

Artykuły na temat: pala wakacje
 • Jantar. Wakacje nad Bałtykiem

  Jest takie miejsce nad polskim morzem, gdzie bursztyn sam może wpaść Ci w ręce, Indianie chodzą po ulicach, a na plaży nie ma tłumów. I to się dzieje naprawdę.

 • Zdrowa skóra po wakacjach

  Jeśli ostatnio dużo się opalałaś i skóra była wystawiona na działanie silnego słońca, mogła zareagować uczuleniem i bolesnymi zmianami. Po częstych i długich kąpielach słonecznych trzeba też uważać(...) brzuchu, udach lub innych opalanych częściach ciała). Pojawieniu się wysypki mogło dodatkowo sprzyjać użycie przez ciebie kosmetyku zawierającego tzw. psolareny, np. kremu, maseczki, perfum. Te szkodliwe...

 • Jantar. Wakacje nad Bałtykiem

  Jest takie miejsce nad polskim morzem, gdzie bursztyn sam może wpaść Ci w ręce, Indianie chodzą po ulicach, a na plaży nie ma tłumów. I to się dzieje naprawdę.

 • Nie pal tego świństwa

  ...na pogodę, w pokoju córki zawsze było szeroko otwarte okno. Podejrzewałam, że popalają papierosy. Ale dymu tytoniowego nie czułam. "Pewnie dlatego, że  tak wietrzy" - myślałam. Nie podobało mi się...

 • Arabskie wakacje

  Co kraj, to obyczaj – podczas urlopu w krajach muzułmańskich, niezależnie czy wybierasz się ze zorganizowaną wycieczką, czy zwiedzasz na własną rękę, sprawdź, jak uniknąć niebezpiecznych sytuacji i kulturowej gafy.

 • Redakcja poleca: Książki na wakacje

  Długie noce, więcej czasu, relaks - wymarzone okoliczności do nadrobienia zaległości książkowych. Redakcja serwisu Kobieta INTERIA.PL wybrała dla was najciekawsze pozycje na wakacje. Wśród nich na pewno znajdziecie coś dla siebie, niezależnie od tego, jaki gatunek literacki jest waszym ulubionym.

 • 15 najlepszych miejsc na wakacje

  TripAdvisor.com, największy portal podróżniczy, opublikował listę 25 najlepszych miast na wakacje w 2013 roku. Wszystkie miejsca zostały wybrane przez internautów. My prezentujemy pierwszą piętnastkę, w której przeważają miasta europejskie.

 • Pocztówka z wakacji

  ...zmieszanie za czarnymi okularami, opalać się wreszcie topless! "To hell with this! It's summer. Let's go crazy!" Chce mi się śmiać, bo jakoś to, co Hiszpankom przychodzi całkiem naturalnie, Angielkom(...) tarasu, na którym od świtu do nocy spędzamy z Johnem nasze wakacje. Pola akurat w tym terminie zaplanowała sobie ząbkowanie, więc nie bardzo mamy szansę oddawać się typowym uciechom urlopowiczów...

 • Nie daj się komarom

  Aby owady nie uprzykrzyły ci wakacji, dowiedz się, jak je skutecznie odstraszyć i jak łagodzić ich ukąszenia. Podpowiadamy kilka niezawodnych domowych sposobów.

 • ​Wycieczka po miastach na wodzie

  Coraz większym zainteresowaniem cieszą się miejskie wakacje. Podróżnikom dają okazję do spędzenia naprawdę aktywnego urlopu, podczas którego może i nie będą oni wylegiwać się na plaży albo wspinać po górach, ale za to poznają ciekawe miejsca, z których słyną europejskie i światowe metropolie. Każda z nich ma w sobie coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, czego nie da się doświadczyć w żadnym innym...