• Informacje na temat:

  pacyfik

Artykuły na temat: pacyfik
 • Kitesurferka pokonuje Pacyfik

  ...42 - letnia Anne Quemere wyruszyła dzisiaj z San Fancisco i ma zamiar przepłynąć Pacyfik. Żaden kitesurfer jeszcze tego nie dokonał.

 • "Zaklęte rewiry"

  P​odczas spektaklu "Zaklęte rewiry" widzowie zostają zaproszeni do stolików restauracji hotelu Pacyfik, gdzie staną się obserwatorami i uczestnikami wyścigu szczurów.

 • ​Panama: Kanał, laguny i wulkany

  Urokliwe miasto Panama, słynny kanał łączący Atlantyk z Pacyfikiem i przepiękne egzotyczne wyspy to punkty obowiązkowe na turystycznej mapie Panamy.

 • Zaklęte rewiry wg powieści Henryka Worcella

  Widzowie zostają zaproszeni do stolików restauracji hotelu Pacyfik, gdzie staną się obserwatorami i uczestnikami wyścigu szczurów. Wszystko zaczyna się, gdy do pracy zostaje przyjęty "nowy" - Romek Boryczko (Mateusz Banasiuk, nagrodzony za tę rolę Feliksem Warszawskim w 2012 roku).

 • Na pierwszy rzut oka stolica Peru nie zachwyca. Nie robi też najlepszego wrażenia. Dopiero po kilku spędzonych tu dniach powoli poznajemy jej urodę, poddajemy się jej. Zaczynamy doceniać kolonialne zabytki, dzięki którym trafiła na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Wreszcie wrażenie robią także te nowoczesne i bogate dzielnice z fantastycznym widokiem na Pacyfik. Jednak serce Limy...

 • Jeff Bridges - leń nagrodzony Oscarem

  Nie zależy mu na splendorach. Zamiast wyścigu za rolami w megaprodukcjach woli z tarasu swego domu spoglądać na Pacyfik i przygrywać żonie na gitarze. Ale gdy już staje na planie, powstaje perełka.

 • Archipelag San Blas - kraina charakternych kobiet

  ...czoła. Z Panamy Bogusz ruszyła w podróż przez Pacyfik do Nowej Zelandii. Płynęła przez kilka miesięcy jachtostopem - różnymi łódkami, korzystając z uprzejmości poznanych kapitanów.(PAP Life)

 • Słomkowy zawrót głowy

  ...drogę wodną pomiędzy Atlantykiem i Pacyfikiem, odkryli, że to nakrycie głowy jest nie tylko lekkie, ale też i świetnie chroni przed słońcem. Kapelusze tak bardzo przypadły im do gustu, że wracając do...

 • Wiosenny makijaż

  Połączenie ciepłych, błyszczących kolorów z zimnymi pozwoli ci wyglądać pięknie zarówno w południe, jak wieczorem. Oczy: Proponujemy łączyć ze sobą pastelowe kolory - Zielony Pacyfik, Różowy Grejfrut, Przyprawa Kahuńska oraz Kajmak to propozycja od MUD na wiosnę 2012. Cienie do oczu MUD cechuje wysoka ilość pigmentu, co daje gwarancję niezwykłej trwałości. Policzki: Nałóż delikatny...

 • Co trzeba wiedzieć jadąc do Kanady

  Pacyfikiem. Można również wybrać się na wyprawę na prerię - w lipcu i sierpniu panuje tam upalne 30 stopni C, podczas gdy zimą natrafimy nawet na... -20. Parę słów o dokumentach, ubezpieczeniu i walucie...

Wideo na temat: pacyfik
Dyskusje na temat: pacyfik