• Informacje na temat:

  pach

Artykuły na temat: pach
 • Guzek pod pachą?

  O czym może świadczyć?  Najczęściej o zapaleniu mieszka włosowego, np. po goleniu pach. O problemach z węzłami chłonnymi. O nowotworze piersi lub układu chłonnego.  Co robić?  Pilnie skontaktuj się z lekarzem rodzinnym i zrób analizę krwi z rozmazem. Warto również zbadać piersi. Poradź się swojego ginekologa czy wybrać mammografię, czy USG...

 • Ciemna skóra pod pachami? Nie bagatelizuj tego

  O czym może świadczyć ciemna skóra pod pachami?

 • Dwa powody, aby regularnie sprawdzać węzły chłonne pod pachami

  ...1. To jeden z obowiązkowych kroków comiesięcznego samobadania piersi! Wykryta pod pachą wypukłość może zawczasu ostrzec o zmianach dokonujących się w obrębie piersi. Ale gdy boli i jest zaczerwieniona, przyczyną najprawdopodobniej jest... golenie pach kilka godzin wcześniej i drobne zakażenie. W takim przypadku po 1-2 dniach węzeł chłonny powinien się zmniejszyć.  2. Powiększony węzeł może też...

 • Miley Cyrus tęskni za swoimi włosami pod pachami

  ...22-letnia piosenkarka przyznała, że była dumna ze swoich włosów pod pachami i żałuje, że wypiła zbyt dużo alkoholu i się ich pozbyła.

 • Garnier Mineral: Antyperspirant Pure Active

  Marka Garnier stworzyła nowe rozwiązanie opracowane specjalnie do walki z trzema szczepami bakterii, które są odpowiedzialne za przykry zapach w okolicach pach.

 • Jaki antyperspirant?

  ...​Jeśli chcesz, aby skóra pod pachami pozostała sucha, musisz sięgnąć po antyperspirant z solami aluminium.

 • Lumea – podsumowanie testów

  Gładkie ciało to marzenie chyba każdej kobiety. Depilacja nóg, pach i bikini wydaje się nam być walką z wiatrakami, którą jednak z uporem Don Kichota podejmujemy i liczymy, że może tym razem znienawidzone włoski odrosną nieco wolniej. Czy można jakoś wspomóc się tych nierównych zmaganiach? Czytelniczki Interii przetestowały na własnej skórze urządzenie Lumea Prestige BRI956/00.

 • Jak przed laty wypoczywały polskie gwiazdy?

  Każdego ranka w szlafroku i z pekińczykiem pod pachą Kalina Jędrusik udawała się do jedynego sklepu spożywczego w Chałupach i kupowała radzieckiego szampana. O życiu prywatnym słynnych polskich artystów, nie tylko latem, wie wszystko Zuzanna Łapicka.

 • Jak usunąć żółte plamy z ubrań?

  ...​Nie ma chyba większej plamy na honorze kobiety jak ta żółta - z potu pod pachami. I to na białej bluzce! Niekoniecznie świadczyć musi o braku higieny, a być skutkiem używania niektórych antyperspirantów.

 • Włókniaki. Jak się ich pozbyć?

  Najczęściej tworzą się na szyi, pod pachami, na ramionach, tułowiu, także na powiekach. Włókniaki mają postać nitki lub niewielkiej kulki, przypominają drobną kaszkę lub małe guzki. Mają kolor skóry, mogą być trochę ciemniejsze.

Zdjęcia na temat: pach
Wideo na temat: pach
 • Domowe sposoby na nadmierne pocenie się pod pachami

  Pachy to szczególne miejsce każdego ciała - delikatna skóra narażona jest na podrażnienia, co może przysparzać dyskomfortu każdemu, zwłaszcza po depilacji. Pachy to przede wszystkim jednak miejsce(...) w ograniczeniu potliwości. Są jednak domowe sposoby, by pozbyć się problemu nadmiernego pocenia pod pachami - zobaczcie!

 • Tego uczestniczki „Projektu Lady” się nie spodziewały…

  tak stresujących chwil podczas obiadu. Irena wymyśli zadanie z początku wręcz niewykonalne z punktu widzenia uczestniczek. Talerze pod pachami, talerz między nogami i… kot za plecami. Może nie

Dyskusje na temat: pach
 • Re: Depilacja nóg, jaką maszynkę wybrać?

  najlepiej kup sobie taką golarkę panasonica, której ostrze mozna ustawiać raz poziomo raz pionowo - wtedy depilacja nie tylko nóg ale i okolic bikini czy pach będzie dużo łatwiejsza i dokładniejsza zarazem.

 • Re: Lola Kirke z owłosionymi pachami

  Co ma higiena osobista z nieogolonymi pachami... Golenie pach albo włosów łonowych nie zastąpi mydła. Jak można aż tak dać sie ogłupić producentom żelów

 • Re: Eleganckie przyjęcie zamiast wesela?

  Ostatnio byłam na właśnie takim przyjęciu u znajomych i wyszło rewelacyjnie. Wręcz nienawidzę tych wiejskich przytupanek gdzie każdy się nafutruje golonką i w pijanym widzie, otoczeni kwaśnym smrodem z pach wujostwa, wszyscy bawią się przy disco polo. Dramat! A u znajomych było ok 40 osób, DJ, szwedzki stół i tylko jedno danie główne. Bardzo mi się podobało i jak ja będę miała brać ślub to na

 • Re: Lola Kirke z owłosionymi pachami

  nieogoliła pach ,ponieważ nikt by o niej nie napisał,a tak znowu jest na topie

 • Re: Botoks - co o tym sądzisz?

  się ją także w przypadku nadpotliwości pach.

 • Re: Lola Kirke z owłosionymi pachami

  tu wypacykowana a pach juz nie zrobila..po co sie wymalowala jak stawia na nature..???? jedno przeczy drugiemu!!!

 • Re: Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

  Ja miałam depilację okolic bikini w centrum Elite w Warszawie, jestem bardzo zadowolona, włoski nie odrosły, a ja skorzystałam z promocji i depilację pach miałam gratis :-).

 • Re: Lola Kirke z owłosionymi pachami

  Choć lubię naturalność, to uważam, że golenie pach i łydek jest o.k., ale strefy intymne nie powinny być poddawane takim radykalnym zabiegom, ponieważ owłosienie tych miejsc jest atrybutem dorosłości i dojrzałości płciowej, a całkowite ich wygalanie zakrawa na pedofilię.

 • Re: Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

  osobiście nie polecam depilacji laserowej! miałam wykonane 10 zabiegów laserem neodymowo-yagowym w strefie bikini i pach i efekty dosłownie zerowe, włosy są tak samo grube i gęste jak wcześniej. mam jasną skórę i ciemne owłosienie, więc teoretycznie idealne warunki, aby był dobry skutek depilacji. wydałam mnóstwo pieniędzy, boli strasznie, a efektów kompletnie brak! nie dajcie się nabrać, to

 • Re: Lola Kirke z owłosionymi pachami

  To nie tylko moda z zachodu ale przede wszystkim biznes producentów wszystkich pierdół do golenia tak pach jak i nóg. Wymyślili te pierdoły a później mode na dolenie aby mieć zbyt. Organizm ludzki tak został zaprogramowany do funkcjonowania i tak ma zostać. Poprawianie natury nigdy i nikomu nie wyszło na dobre.