• Informacje na temat:

  pablo

Artykuły na temat: pablo
 • Antonio Banderas zagra Pabla Picassa

  ...lub filmie telewizyjnym, najlepsza reżyseria serialu telewizyjnego. W chwili swojej premiery serial zgromadził na całym świecie rekordową widownię szacowaną na ponad 45 milionów widzów. Pablo Diego...

 • Juan Pablo Escobar: Ojciec - czuły barbarzyńca

  Ma poczucie winy za grzechy ojca, mimo to darzy go szacunkiem. – Dla mnie zawsze będzie ukochanym tatą – mówi Juan Pablo Escobar, syn najpotężniejszego bossa narkotykowego z Medellín.

 • Javier Bardem znów dał się oszpecić

  ...lądowaliśmy na kanapie w salonie i czasem nie mogliśmy się dogadać. Nie pomagały przypomnienia: Hej, Penelope, to ja, Javier, a nie Pablo . Ale warto było był tę cenę zapłacić" - przyznaje aktor...

 • Tak hartowało się złoto

  Miał zaledwie 4 lata, kiedy potrącił go samochód. Konsekwencje wypadku okazały się być poważne, Pablo Cimadevila ma sparaliżowane obie nogi, na co dzień przykuty jest do wózka. Dzięki swojej kreatywności, sile woli i niezwykłym talentom pochodzący z Hiszpanii Pablo ma stale powiększające się grono fanów, którzy z zapartym tchem śledzą jego osiągnięcia i podziwiają jego pracę.

 • Kanye West czuje się lepiej po hospitalizacji

  ...39-letni raper został ostatnio zabrany do szpitala, ponieważ był wyczerpany oraz cierpiał z powodu braku snu, co doprowadziło do odwołania reszty koncertów jego trasy koncertowej "Saint Pablo Tour", ale jak donoszą źródła, gwiazda czuje się już lepiej.

 • Dzieła sztuki na... włosach

  Amerykańska stylistka Ursula Goff umieszcza reprodukcje obrazów Vincenta Van Gogha, Andyego Warhola czy Pabla Picassa na włosach. Zdjęcia swych niecodziennych stylizacji umieszcza w internecie.

 • Kochanka Picassa

  ...i zajęła się malarstwem. Gdy kapryśny Pablo Picasso porzucił ją dla kolejnej kochanki, Dora Maar wpadła w depresję.

 • Roberto Verino

  Gdyby hiszpański projektant Roberto Verino miał sformułować motto określające swoją twórczość, to użyłby słów Pablo Picasso: "Natchnienie jest bardzo potrzebne, ale to ciężka praca pomaga je urzeczywistniać".

 • Ja, Dora Maar

  Napisana w formie atrakcyjnego monologu "spowiedź" Dory Maar, kochanki i muzy Pabla Picassa.

 • Beret - tej jesieni postaw na francuski szyk

  Przez lata beret utożsamiany był z artystami - nie rozstawali się z nim Pablo Picasso, Ernest Hemingway czy Marlene Dietrich. Dziś to akcesorium stało się nieodłącznym elementem fashionistek. Warto mieć go w swojej szafie, o czym przypominają największe domy mody. Swój renesans beret przeżywał na wybiegu Diora. Wszystkie 68 stylizacji na pokazie zostało uzupełnionych o to skórzane nakrycie...

Wideo na temat: pablo
 • Jemioł w domu Pablo Escobara

  - Nigdy nie widziałem takiej realizacji architektonicznej, wnętrzarskiej - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Łukasz Jemioł, który miał okazję zwiedzić dom Pablo Escobara, kolumbijskiego terrorysty i barona narkotykowego. Gdzie znajduje się ten budynek?

 • Sklepy z odzieżą Kanye Westa wielkim hitem

  Kanye West otworzył tymczasowe sklepy z odzieżą w 21 miastach na całym świecie. Ubrania można było kupić w Nowym Jorku, Singapurze, Kapsztadzie, czy Amsterdamie. Butiki otwarte były zaledwie przez 3 dni. W tym czasie przeżyły prawdziwe oblężenie. Kolekcja inspirowana jest ostatnim albumem rapera "Life of Pablo". (Źródło: Cover Video/x news)

 • Czy to ich przystanek w drodze po Oscara?

  Emma Stone i Natalie Portman wyróżnione na festiwalu w Toronto. Film „La La Land” Damiena Chazelle'a zgarnął najważniejsze wyróżnienie - nagrodę publiczności. Pierwszoplanowe role zagrali w produkcji Emma Stone oraz Ryan Gosling. Natalie Portman również miała co świętować, obraz „Jackie” Pablo Larraína, w którym zagrała główną bohaterkę, także został nagrodzony. Czy to przystanek w drodze po

Dyskusje na temat: pablo