• Informacje na temat:

  otoki

Artykuły na temat: otoki
 • Zimowy spacer po górach – przegląd butów trekkingowych

  Góry - piękne i niebezpieczne zarazem. Jeśli i ty złapałaś bakcyla górskich wędrówek, nie wolno ci zapomnieć o właściwym obuwiu, które jest gwarancją bezpieczeństwa twojego i twoich najbliższych. Dobre buty różnią się od zwykłego obuwia pod każdym niemal względem, a ich podstawowym zadaniem jest ochrona stóp i stawów przed urazami, zwłaszcza podczas zimowych spacerów po górach. Nie oznacza to jednak, że funkcjonalność nie może iść w parze z modą.

 • Planujemy wakacje nad Adriatykiem

  Jego krystaliczną wodą i zapierającymi dech w piersiach widokami zachwycali się już starożytni. Przez wieki popularność tego północnego odgałęzienia Morza Śródziemnego rosła. Adriatyk kusi co roku miliony turystów, a w sezonie niemal każde miasteczko na jego wybrzeżu zamienia się w miejscowość wypoczynkową.

 • Tutaj śniadanie możemy zjeść na tarasie z widokiem na wysokie Alpy, a kolację nad samym brzegiem Morza Śródziemnego. Wystarczy przejechać autostradą tylko160 kilometrów.

 • Jak pracuje kanar?

  Zablokowane kasowniki, nerwowa atmosfera i w końcu to nieprzyjemne zdanie: "Proszę przygotować bilety do kontroli". Wtedy wiadomo już na pewno, że w autobusie czy tramwaju spotkała nas kontrola.

 • Nie lubię być przebrany

  Zaczynał od muzyki. Następnie poprzez przygodę z teatrem i bycie modelem odnalazł drogę do miłości swojego życia. Moda i design to dwie rzeczy, bez których niczym bez powietrza nie mógłby funkcjonować. Poznajcie młodego, polskiego projektanta - Piotra Gajda.