• Informacje na temat:

  ostrawa

Artykuły na temat: ostrawa
 • Kraj Morawsko-Śląski, odpowiednik naszego województwa, leży bezpośrednio przy polskiej granicy z Czechami. Jego stolicą jest Ostrawa, jedno z największych(...) wycieczki Ostrawa. Miasto dynamiczne i nowoczesne ze słynną ulicą barów i klubów Stodolni, która nigdy nie zasypia. Z drugiej strony przykład, jak przekształcić architekturę przemysłową na potrzeby...

 • W poszukiwaniu lekarstwa na życie

  Gabinety medycyny estetycznej oraz ośrodki spa, oferujące niekonwencjonalne metody pielęgnacji, pękają w szwach, a ich klienci są gotowi poddać się nawet najdziwniejszej terapii, aby tylko powstrzymać upływ czasu. Oto zaskakujące zabiegi upiększające, przy których kąpiel w błocie czy masaż rozżarzonymi kamieniami wydają się całkiem zwyczajne.

 • Warsztaty Niepokoju Twórczego

  W ramach siódmej edycji Kieszeni Vincenta, w dniach od 6 do 8 maja, odbędzie się 45 bezpłatnych warsztatów dla dzieci i młodzieży (każdego dnia 15 różnych warsztatów). Zajęcia będą skupione wokół pytania "Czym jest postęp?". Odbędą się w godzinach przedpołudniowych (10.00 - 13.00), w parku na Cytadeli. Do udziału w warsztatach organizatorzy zapraszają całe grupy dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat wraz z pedagogami.

 • Przysmaki z sera

  Dzieci najchętniej wybierają słodkie twarożki. Być może dlatego, że nie znają smaku innych. Spróbuj to zmienić, proponując smykowi różnego rodzaju serowe specjały.

Dyskusje na temat: ostrawa