• Informacje na temat:

  organizowanie konferencji w poznaniu

Artykuły na temat: organizowanie konferencji w poznaniu
 • Socjalistka, feministka, komendantka. Pierwsza Dama drugiej RP

  ...kojarzyć się z kobiecością, ale Ola zawsze miała przy sobie rewolwer i kapsułkę z cyjankiem na wypadek wpadki. Organizowaniem i przenoszeniem składów broni zajmowały się właśnie kobiety. To prawdziwa...

 • ​Marzenie Skrzyneckiego: Zamienić Kraków w najweselsze miasto świata

  Piotr Skrzynecki, legenda krakowskiej Piwnicy pod Baranami, organizował nie tylko słynne kabarety. Jego idée fixe był plan, by zmienić Kraków w najweselsze miasto świata. Zorganizował kilka wielkich imprez, które przeszły do historii tego miasta.

 • Rockowe Księżniczki

  Konferencji "Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim - opowiada Małgorzata Szymczyk-Karnasiewicz. Co wisi w nowohuckich szafach - Wracając do mody, szalenie ciekawi mnie, co tam wisi w tych...

 • Teatr STU świętuje 50-lecie

  ...20 lutego krakowski Teatr STU świętuje 50-lecie działalności. Jest to zarazem jubileusz Krzysztofa Jasińskiego, który nieprzerwanie do dnia dzisiejszego pozostaje dyrektorem założonego przez siebie teatru. W najbliższy piątek założyciel i dyrektor ogłosi swojego następcę - poinformowano w środę na konferencji prasowej.

 • Bajkowy pałac

  Ślub, ważna uroczystość rodzinna czy wyjątkowe spotkania biznesowe to okazje, które wymagają niecodziennej oprawy. Rangę takiego wydarzenia podkreślą okoliczności przyrody i wnętrza, w jakich się obywają. W ostatnich latach prawdziwym hitem są przyjęcia w zamkowych komnatach i ogrodach. Poznaj najpiękniejszy pałac w Polsce!

 • Festiwal Małopolska Jesień Enologiczna 2015

  Od dnia 11 września na południu Polski trwa festiwal "Małopolska Jesień Enologiczna 2015", który w tym tygodniu w dniu święta młodego wina czyli 19 listopada zostanie zwieńczony konferencją "Produkcja i spożycie wina i cydrów w Polsce - historia kulturowa i perspektywy rozwoju.

 • W przypływie "zajebistości" zapisałam się we wrześniu na konferencję filozoficzną organizowaną przez moich kolegów ze studiów odbywającą się w październiku....

 • W Trójmieście od soboty do niedzieli 8 sierpnia trwać będzie VIII Międzynarodowy Festiwal Szekspirowski organizowany przez Fundację Theatrum Gedanense.

 • Ślub już za miesiąc!

  Niewielu wróżyło powodzenie tej miłości. Choć Włodzimierza Matuszaka (68) i Karolinę Nolbrzak (34) dzielą aż 34 lata, oni na przekór metryce są razem.

 • Jak zmieniło się codzienne życie ludzi przez 15 lat?

  ...tonie wypowiada się muzyczne bożyszcze polskich nastolatek, czyli Dawid Kwiatkowski. Na konferencji zapowiadającej koncert zorganizowany przez Narodowe Centrum Kultury z okazji rocznicy 15-lecia(...)  i wyśpiewanych przez chóry Sound’n’Grace, TGD, Chór Agaty Steczkowskiej, Gospel Rain, Chór Kameralny UAM w Poznaniu. Warto to przeżyć razem - wstęp wolny!  Artykuł powstał we współpracy z Narodowym...