• Informacje na temat:

  ono co polecacie

Artykuły na temat: ono co polecacie
 • Jakie zabiegi kosmetyczne polecane są dla osób z tłustą cerą?

  ...twarzy przy użycia mydła. Zakłóca ono równowagę kwaso-zasadową skóry i wysusza ją, powodując łojotok. Pielęgnując cerę tłustą, rezygnujmy z mydła. Po oczyszczaniu cery, należy ją wyciszyć przy(...) złuszczanie naskórka - warstwa po warstwie - za pomocą urządzenia ścierającego wyposażonego w głowicę pokrytą diamentowymi kryształkami. Jonoforeza to zabieg wprowadzania, przy pomocy pola elektrycznego...

 • Koreańskie oczyszczanie cery

  W 10 stopniowej filozofii koreańskiej pielęgnacji najważniejsze miejsce zajmuje oczyszczanie. To właśnie ono pomaga nie tylko pozbyć się z twarzy zanieczyszczeń i resztek kosmetyków, ale jednocześnie przeciwdziałać procesom starzenia się skóry. Co więcej, niewłaściwie wykonane może niweczyć nasze dalsze wysiłki pielęgnacyjne.

 • Wstaję rano i pytam: "Lustereczko powiedz przecie, co dla mojej cery najlepsze na świecie?". Ono odpowiada: "Nawilżanie ważna sprawa, nawilżanie to podstawa!".

 • To przez niego nie możesz schudnąć! Czym go zastąpić?

  ...proponowana przeze mnie metoda, jest swego rodzaju oczyszczaniem organizmu, ale nie w takim przekonaniu, w jakim ono funkcjonuje. Wykluczenie takich produktów jak alkohol kofeina, rafinowane cukry czy...

 • Najnowsze trendy w designie wnętrz

  To jak żyjemy, jak spędzamy wolny czas, za czym tęsknimy i co nas otacza ma wpływ na pojawiające się zmiany i nowe kierunki w sztuce, architekturze czy stylu życia. Trendy na rok 2017 to właśnie wypadkowa tych wielu zmiennych. Na jaki więc wystrój wnętrza zdecydować się urządzając mieszkanie w tym sezonie? Na co warto zwrócić uwagę, by było ono nie tylko modne, ale też przytulne i funkcjonalne?

 • Åsa Larsson: Zło jest w nas

  ...wyzwanie!   Od zawsze wiedziała pani, że będzie pisarką? - Wychowywałam się w domu, w którym ojciec był raczej nieobecny. Jednak zawsze interesował się moim pisaniem. Stało się ono zatem moim(...) z Niemiec i Hiszpanii, gdzie rozeszły się w ponad milionowym nakładzie. Fanką kryminałów Larsson jest m.in. Oprah Winfrey.

 • Luksusowe kosmetyki od Limango.pl

  Uwielbiamy słońce, ale niestety ma ono szkodliwe działanie na naszą cerę. Dlatego jesienią warto zainwestować w dobre kosmetyki, które odpowiednio nawilżą i rozświetlą zmęczoną skórę. Na przesuszenia skutecznie działają preparaty nawilżające takie jak kremy, balsamy czy olejki. Ważne, aby były uzupełnione w witaminy, które dodatkowo odżywią skórę, a także dodadzą jej blasku w ponure, jesienne...

 • Sri Lanka: Egzotyczne piękno

  Azja południowa stanowi pewne wyzwanie jako cel podróży poślubnej czy rocznicowej, ale tak naprawdę jest ono dość proste do realizacji. Ważne jest, aby było to rzeczywiście marzenie młodej pary, a wówczas taka podróż spełni oczekiwania i nawet dość długi lot też będzie częścią wspólnej przygody.

 • Odmładzanie twarzy i nawilżanie skóry - powakacyjne SOS

  Promieniowanie słoneczne - oprócz swych niekwestionowanych zalet - posiada również bardzo destrukcyjny wpływ na naszą skórę. To ono w dużej mierze odpowiada za procesy starzenia się skóry. Dlatego po letnim urlopie warto zafundować sobie odmładzanie twarzy i nawilżanie skóry.

 • Podróż do Gruzji

  Kiedy poprzednim razem wyjeżdżałem z Gruzji, przyrzekłem sobie powrót do kraju, który urzekł mnie krajobrazem, zniewolił kuchnią i niezłym winem, usidlił serdecznością gospodarzy. Tym razem z dala od stolicy i Wysokiego Kaukazu, po drogach Adżarii. Ta część Gruzji leży wciśnięta pod granicę z Turcją, od zachodu obmywana wodami Morza Czarnego. W starożytności niosło ono tu bohaterów greckich...