• Informacje na temat:

  ogrodniki

Artykuły na temat: ogrodniki
 • Domagalik i Ogrodnik

  Dawid Ogrodnik aktor filmowy i teatralny. Ukończył krakowską PWST. W kinie zadebiutował u Leszka Dawida w "Jesteś Bogiem" (2012). Jego rola Rahima została nagrodzona na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Za kreację w filmie Macieja Pieprzycy "Chce się żyć" (2013) zdobył Orła w kategorii najlepsza główna rola męska. W oscarowej "Idzie" (2013) Pawła Pawlikowskiego wcielił się w młodego muzyka. W 2014 roku dostał Nagrodę im. Piotra Łazarkiewicza dla Młodych Talentów na Polish Film Festival w Los...

 • Dawid Ogrodnik zostanie ojcem!

  Aktor zdradził tę informację w internetowym programie "Duży w maluchu".

 • Nadszedł czas pożegnania z latem. Jesień kończy sezon w ogrodzie, jednak nie zwalnia nas z prac, jakie musimy w nim wykonywać. Co więcej, jest to pora, od której zależy wygląd naszej działki w następnym roku. Przeanalizujmy krok po kroku, jakie prace należy wykonać teraz, aby cieszyć się pięknym ogrodem na wiosnę i lato.

 • Mulczować czy nie mulczować? Praktyczny poradnik ogrodnika

  Sezon na koszenie trawników trwa. Ciepła i wilgotna pogoda sprzyja wzrostowi trawy i przy regularnym cotygodniowym koszeniu pojawia się pytanie co robić z pokosem. W jaki sposób go zutylizować? Jedną z praktycznych opcji jest zabieg mulczowania.

 • Czy nadajesz się na ogrodnika?

  Każdy podziwia piękne ogrody i kwiaty, ale nie każdy potrafi je pielęgnować. A czy ty masz predyspozycje do bycia dobrym ogrodnikiem?

 • Warto być ogrodnikiem miłości

  W związku nie chodzi o walkę, ale o kompromis, wsparcie i zrozumienie. Pokażmy partnerowi, jak wiele radości można czerpać z bliskości - przekonuje Ewa Woydyłło.

 • As Denarów Szykuje Ci się dobry dzień, jeśli planujesz spotkanie z rolnikiem, ogrodnikiem albo handlarzem. Doceń wartość fizycznej pracy i od czasu do...

 • Drugie życie choinki

  Na święta kupiłaś choinkę w doniczce, licząc, że wiosną posadzisz ją w ogródku? Oto sprawdzone rady ogrodników, jak ją ocalić.

 • Co zrobić, żeby kwiaty zimą zakwitły

  Nic tak nie zdobi naszych domów jak kwitnące rośliny. Co jednak zrobić, gdy szybko gubią pąki albo w ogóle nie chcą się nimi obsypać? Są na to sposoby – mówi Iwona Głuchowska-Fisz, ogrodnik.

 • 5 Mieczy W cyklu rozwoju rośliny nadchodzi taki etap jak pozbywanie się zbędnych części. Ogrodnik też czasem musi pomóc drzewu i obciąć jego obumarłe gałęzie....

Zdjęcia na temat: ogrodniki
Wideo na temat: ogrodniki
 • Czym zastąpić nawozy sztuczne?

  Nie chcesz chemii w swoim ogrodzie? Zastanawiasz się, co sprzyja obfitemu owocowaniu? Poznaj sztuczki ogrodników!

 • Sok z brzozy – wiosenny zastrzyk energii. Jakie ma właściwości?

  Sok z brzozy to w 95 procentach woda. Pozostałe 5 proc. to niezwykły ładunek witamin i minerałów, których potrzebuje nasz organizm, zwłaszcza po okresie zimowym. Jak go uzyskać, nie krzywdząc przy tym drzewa? Prowadząca cykl "Naturalnie!" Agnieszka Cegielska, dr Artur Zagajewski z Ogrodu Botanicznego w Powsinie oraz ogrodnik Łukasz Skop opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o niezwykłych właściwościach soku z brzozy. (DDTVN/X-news)

 • Anna Mucha w wirze pracy. Co motywuje ją do działania?

  "Przygoda z ogrodnikiem" to sztuka teatralna, w której występuje m.in. Anna Mucha. Barbara Pasek z "Dzień Dobry TVN" odwiedziła aktorkę podczas sesji zdjęciowej, która będzie wykorzystana na plakatach promujących spektakl. Jak Mucha przygotowywała się do zdjęć? - Są diamenty, wyglądamy spektakularnie - powiedziała. Jaki ma stosunek do coachów motywacyjnych? Co ją motywuje do pracy? - Mam takie