• Informacje na temat:

  oferta kenia

Artykuły na temat: oferta kenia
 • Jak zorganizować wyprawę na Kilimandżaro?

  ...z Kenią). "Moda na Kilimandżaro" Obecnie wręcz można mówić o "modzie na Kilimandżaro" (rocznie jest około 75 tysięcy wejść!), biura podróży prześcigają się w ofertach, a infrastruktura turystyczna...

 • Jakie miejsca odwiedzić w Nairobi?

  Jeszcze niewiele ponad sto lat temu nie było tu prawie nic. Dziś - wielkie nowoczesne afrykańskie miasto tętni życiem. W stolicy Kenii, Nairobi, mieści się jedna z największych giełd papierów wartościowych w Afryce oraz główna kwatera ONZ na tym kontynencie.

 • Pierwszy w Polsce pilotażowy projekt Caffè Vergnano wystartował

  ...kawiarnia jest przecież produktem odzyskanym - mówi Piotr Żurek, Espresso Service Polska, zaangażowany w rozwój nowego konceptu w naszym kraju. - Cała oferta zimnych napojów przygotowywana jest w szkle...

 • Smak lata w Starbucks®

  Lato to czas, który kojarzy się z zabawą, radosnymi chwilami ze znajomymi i słodkim rozleniwieniem. Dobrym sposobem na orzeźwienie podczas tych ciepłych dni jest picie jogurtów, które są pożywne, zdrowe, ochładzają organizm i świetnie smakują w połączeniu z owocami. Smak lata przywoła Yoghurt Frappuccino®, dostępny w 2 wersjach: Mango Passion Fruit i Red Berry.

 • Jakie naturalne kosmetyki przywieźć z podróży

  Ludzie z całego świata od wieków wykonują setki zabiegów, aby pięknie wyglądać. Bogactwo naturalnych substancji, dzięki którym możecie zadbać o swój wygląd jest nieprzebrane, a każdy kraj na świecie ma własne kanony piękna, więc także tradycyjne metody pielęgnacji. Podróżując po świecie, pamiętajcie o kosmetycznych pamiątkach - ich zapach przypomni niesamowite wakacje a także przysłuży się w dbaniu o zdrowy wygląd.

 • Egzotyka coraz popularniejsza

  Polacy coraz chętniej planują urlop poza sezonem wakacyjnym. Okazuje się też, że rośnie zainteresowanie turystyką egzotyczną, a w tym roku będzie taniej niż w ubiegłym.

 • Prawdziwie egzotyczne wczasy – Polacy podejmują nowe turystyczne wyzwania

  ...i Kenia stały się Kuba, Dominikana, Tanzania i Meksyk. Dla odkrywców, plażowiczów, miłośników sportów wodnych i smakoszy Rozłożyste sombrera, orkiestry mariachi, znana od czasów Azteków, tequila...

 • Jak Polska pomaga światu

  20 września 2008 roku (w sobotę) na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbędzie się II Forum Polskiej Współpracy Rozwojowej, zorganizowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

 • Choroby po zagranicznych wyjazdach

  Wiele biur podróży nie informuje swoich klientów wyjeżdżających za granicę o niebezpieczeństwach, na jakie powinni być przygotowani, obowiązkowych szczepieniach i zagrożeniach chorobami.

 • Wakacje!!! Komentarze.

  Zarezerwowane na koniec kwietnia... i ciesze sie ogromnie bo zmeczona jestem juz troszeczke a chce mi sie zwiedzac, opalac i nic nie robic. Olé! W tym...