• Informacje na temat:

  odwołany

Artykuły na temat: odwołany
 • Izabela Trojanowska odwołała koncert z powodu pożaru

  ..."Dzisiejszy Podwieczorek z Gwiazdą w Zgierzu został odwołany z powodu pożaru... Spotkanie odbędzie się w innym terminie, o którym będziemy Państwa informować" - poinformowała w poniedziałek Trojanowska na swoim profilu. Pożar w Zgierzu wybuchł w piątek na terenie na terenie byłych zakładów Boruty w Zgierzu. Obecnie znajduje się tam olbrzymie wysypisko, na którym składowane są tysiące ton...

 • Odwołali rozwód

  Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

 • Megan Fox rozważa odwołanie rozwodu

  Gwiazda filmu "Transformers" spodziewa się trzeciego dziecka z mężem Brianem Austinem Greenem, z którym rozstała się w zeszłym roku. Mówi się, że po wspólnych wakacjach na Hawajach Megan myśli o powrocie do Briana.

 • Justin Bieber odwołał spotkania z fanami

  Twórca hitu "What Do You Mean" rozpoczął niedawno swoją trasę koncertową "Purpose" i podjął decyzję, że rezygnuje ze spotkań z fanami za kulisami. Jedno takie spotkanie kosztowało 925 dolarów, ale piosenkarz uznał, że przez nie czuje się wycieńczony i nieszczęśliwy.

 • Taylor Swift została odwołana z ławy przysięgłych

  Taylor Swift została odwołana z ławy przysięgłych, ponieważ nie może być obiektywnym członkiem ławy przysięgłych w sprawie o gwałt i porwanie.

 • Janet Jackson odwołała trasę koncertową po Europie

  Jedyne trzy tygodnie przed rozpoczęciem trasy koncertowej w Wielkiej Brytanii, a następnie Irlandii, Niemczech i Francji, Janet odwołała swoje europejskie koncerty trasy "Unbreakable".

 • Khloé Kardashian odwołała promocję swojej książki

  Debiutancka książka 31-letniej gwiazdy pt. "Strong Looks Better Naked" ma pojawić się w księgarniach 3 listopada tego roku.

 • Ciara i Russell Wilson dwa razy odwołali swój ślub

  Powody były dość zaskakujące.

 • Kłopoty ze świadczeniem z ZUS? Odwołaj się!

  Odebrano ci rentę, wstrzymano wypłatę zasiłku chorobowego, źle wyliczono emeryturę? Masz prawo podważyć decyzję ZUS, jeśli się z nią nie zgadzasz. To nic nie kosztuje. Trzeba tylko zachować procedurę.

 • Odwołała swój ślub

  Amerykańska gwiazda pop Britney Spears odwołała swój ślub.

Zdjęcia na temat: odwołany
Wideo na temat: odwołany
 • Odwołała koncerty! Jest aż tak źle?

  Aretha Franklin odwołała najbliższe koncerty. Miała wystąpić 25 marca w New Jersey i 28 kwietnia w Nowym Orleanie. Przyczyną są zalecenia lekarza. Powinna odpoczywać przez minimum 2 miesiące. Wokalistka jest rozczarowana, że nie da występów. Królowa Soulu 25 marca skończy 76 lat. W 2017 roku ogłosiła, że planuje emeryturę.

 • Elton John ma nietypową infekcję. Odwołał koncerty

  Elton John cierpi na nietypową infekcję bakteryjną. Muzyk gorzej się poczuł podczas lotu z Chile do Wielkiej Brytanii. W Anglii trafił na dwie doby do szpitala, gdzie został szybko zdiagnozowany i poddany leczeniu. Wszystkie majowe koncerty Eltona zostały odwołane. Artysta do koncertowania ma powrócić 3 czerwca podczas występu w Londynie. Źródło:Associated Press Dostawca: x-news

 • Ciężarna Megan Fox odwołała rozwód

  Megan Fox odwołała rozwód z mężem Brianem Austinem Greenem. Para wróciła do siebie na wieść o kolejnej ciąży aktorki. Gwiazdor cały czas miał wielką nadzieję, że Fox zmieni zdanie i wycofa dokumenty rozwodowe. W końcu amerykańska piękność zadecydowała o próbie naprawy małżeństwa. Jak podaje źródło z otoczenia pary, oboje nie chcą, by dziecko wychowywało się w rozbitej rodzinie. Mają już dwóch synów 3-letniego Noah i 2-letniego Bodhi. (Cover Video/x-news)

Dyskusje na temat: odwołany