• Informacje na temat:

  odwołanie

Artykuły na temat: odwołanie
 • Megan Fox rozważa odwołanie rozwodu

  Gwiazda filmu "Transformers" spodziewa się trzeciego dziecka z mężem Brianem Austinem Greenem, z którym rozstała się w zeszłym roku. Mówi się, że po wspólnych wakacjach na Hawajach Megan myśli o powrocie do Briana.

 • Justin Bieber odwołał spotkania z fanami

  ...twierdzi, że odwołanie spotkań z fanami spowodowane jest jego złym samopoczuciem, to mówi się, że czarę goryczy przelała sytuacja, gdy 21-letni muzyk musiał wezwać ochronę po tym, jak podczas...

 • Kłopoty ze świadczeniem z ZUS? Odwołaj się!

  ...z ZUS-em. Pamiętaj, że decyzja urzędników wcale nie musi być ostateczna - warto więc spróbować! 1. Odwołanie w sprawie nieprzyznania emerytury lub nieprawidłowo naliczonej kwoty świadczenia. Takich(...) odwołanie w sprawie nieprzyznania renty). Od orzeczenia przysługuje sprzeciw do komisji lekarskiej, a nie odwołanie. Odwołanie do sądu można złożyć dopiero od decyzji otrzymanej z ZUS (szczegóły na...

 • Odwołali rozwód

  Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

 • Izabela Trojanowska odwołała koncert z powodu pożaru

  Izabela Trojanowska odwołała swój program "Podwieczorek z gwiazdą", który miał odbyć się w Zgierzu. Powód? Pożar na terenie byłych zakładów Boruta. "Nie no, w okolicach Zgierza i Łodzi naprawdę jest niebezpiecznie" - komentowali internauci.

 • Taylor Swift została odwołana z ławy przysięgłych

  Taylor Swift została odwołana z ławy przysięgłych, ponieważ nie może być obiektywnym członkiem ławy przysięgłych w sprawie o gwałt i porwanie.

 • Janet Jackson odwołała trasę koncertową po Europie

  Jedyne trzy tygodnie przed rozpoczęciem trasy koncertowej w Wielkiej Brytanii, a następnie Irlandii, Niemczech i Francji, Janet odwołała swoje europejskie koncerty trasy "Unbreakable".

 • Jak odwołać się od decyzji ZUS

  ...: odwołanie kierujesz do sądu okręgowego, ale dostarczasz do ZUS, do oddziału, który wydał decyzję – możesz je zanieść osobiście lub wysłać listem poleconym za potwierdzeniem nadania. ZUS ma 30 dni, by odpowiedzieć Jeśli nie uzna twoich racji, ma obowiązek przekazać odwołanie do sądu okręgowego wraz z uzasadnieniem decyzji odmownej oraz kompletem dokumentów dotyczących twojej sprawy. Sąd może...

 • Khloé Kardashian odwołała promocję swojej książki

  Debiutancka książka 31-letniej gwiazdy pt. "Strong Looks Better Naked" ma pojawić się w księgarniach 3 listopada tego roku.

 • Ciara i Russell Wilson dwa razy odwołali swój ślub

  Powody były dość zaskakujące.

Zdjęcia na temat: odwołanie
Wideo na temat: odwołanie
 • Odwołała koncerty! Jest aż tak źle?

  Aretha Franklin odwołała najbliższe koncerty. Miała wystąpić 25 marca w New Jersey i 28 kwietnia w Nowym Orleanie. Przyczyną są zalecenia lekarza. Powinna odpoczywać przez minimum 2 miesiące. Wokalistka jest rozczarowana, że nie da występów. Królowa Soulu 25 marca skończy 76 lat. W 2017 roku ogłosiła, że planuje emeryturę.

 • Elton John ma nietypową infekcję. Odwołał koncerty

  Elton John cierpi na nietypową infekcję bakteryjną. Muzyk gorzej się poczuł podczas lotu z Chile do Wielkiej Brytanii. W Anglii trafił na dwie doby do szpitala, gdzie został szybko zdiagnozowany i poddany leczeniu. Wszystkie majowe koncerty Eltona zostały odwołane. Artysta do koncertowania ma powrócić 3 czerwca podczas występu w Londynie. Źródło:Associated Press Dostawca: x-news

 • Ciężarna Megan Fox odwołała rozwód

  Megan Fox odwołała rozwód z mężem Brianem Austinem Greenem. Para wróciła do siebie na wieść o kolejnej ciąży aktorki. Gwiazdor cały czas miał wielką nadzieję, że Fox zmieni zdanie i wycofa dokumenty rozwodowe. W końcu amerykańska piękność zadecydowała o próbie naprawy małżeństwa. Jak podaje źródło z otoczenia pary, oboje nie chcą, by dziecko wychowywało się w rozbitej rodzinie. Mają już dwóch synów 3-letniego Noah i 2-letniego Bodhi. (Cover Video/x-news)

Dyskusje na temat: odwołanie