• Informacje na temat:

  odszkodowanie

Artykuły na temat: odszkodowanie
Wideo na temat: odszkodowanie
 • Dostanie olbrzymie odszkodowanie od narzeczonego

  James Packer, były narzeczony Mariah Carey, ma zapłacić jej 5-10 mln dolarów odszkodowania. Wokalistka i miliarder zawarli ugodę w sprawie zadośćuczynienia. Z miłości do biznesmena Mariah przeprowadziła się do Los Angeles. Przez to musiała odwołać część przynoszącej spore zyski trasy po Ameryce Południowej. Mariah Carey będzie mogła też zatrzymać wart 10 mln dolarów pierścionek zaręczynowy z diamentem.

 • Wypadek na lodzie? Walcz o odszkodowanie

  Jeśli poślizgnęliśmy się na nieodśnieżonym lub oblodzonym chodniku i doznaliśmy uszczerbku na zdrowiu, możemy domagać się odszkodowania, niezależnie od tego, czy np. biegliśmy czy założyliśmy nieodpowiednie obuwie. Rafał Wyziński z kancelarii Rączkowski, Kwieciński Adwokaci.

 • Żąda 100 mln dolarów odszkodowania

  Hulk Hogan dostał sądowną zgodę na wgląd do maili portalu plotkarskiego Gawker. Sędzia wydał orzeczenie w czwartek (22.10). Znany zapaśnik żąda od serwisu odszkodowania w wysokości 100 mln dolarów. Wszystko z powodu sekstaśmy Hogana, którą opublikował Gawker. Przedstawiciele portalu planują odwołanie od orzeczeniu sądu, powołując się na brak precedensu w jego decyzji.(CNN Newsource/x-news)

Dyskusje na temat: odszkodowanie
 • Re: Jestem lesbijką?

  procencie z punktem 4 Byl przypadek ze pracodawca zwalnial ludzi z pracy i wolal zwolnic hetero niz geja bo uwazal ze zwalniaja geya narazi sie na dodatkowe odszkodowanie i przyszycie mu latki homofoba tak

 • Re: Wypadek w pracy: Jak uzyskać odszkodowanie

  Miałam taką sytuację, ze moja firma nie chciała mi po prostu dać odszkodowania za utratę zdrowia. Wykręcali się, kiepsko tłumaczyli, a potem już nie odpowiadali. Musiałam zwrócić sie do profesjonalistów. Wybrałam ADVOCO i nie żałuję. Garść potrzebnych informacji i skuteczność zaowocowały sporym odszkodowaniem

 • Re: Jaka najlepsza metoda antykoncepcyjna?

  niech chłopak podwiąże sobie nasieniowody;-) Może odszkodowanie wypłacą :D A nasieniowody, nie wiem czy po tym można mieć dzieci? A my byśmy w przyszłości chcieli, bo jesteśmy już ponad 2 lata i gdzieś tam o tym myśleliśmy.

 • Re: Dostanie olbrzymie odszkodowanie od narzeczonego

  Raczej on powinien starać się o odszkodowanie za to że napsuła mu krwi i miała chore zachcianki. Kto by wytrzymał z taką jędzą

 • Re: Czy palacz powinien leczyć się "sam"?

  MÓJ MĄŻ NIE PALI A MA RAKA PŁUC,WIĘC PYTAM CZY TO JEGO WINA? I ON POWINIEN PŁACIĆ, A NIE RZĄD ZA ZATRUTE POWIETRZE I ZGODĘ NA ZATRUTE WĘDLINY I DODATKI??? POWINIEN DOSTAĆ ODSZKODOWANIE W TAKIM PRZYPADKU -PRAWDA???? U NAS NAWET GOŚCIE NIGDY NIE MOGLI PALIĆ ,WIĘC SKĄD TEN RAK ???? I JAK UDOWODNIĆ ŻE NIE PALI I NIE PALIŁ NIGDY???? Jakie odszkodowanie? Za co? Lud w demokratycznych wyborach wybrał

 • Re: Wypadek na rowerze? Sprawdź, czy należy ci się odszkodowanie

  Prawda jest taka, że jak jest jakiś problem z odszkodowaniem, to najlepiej do euco się zwrócić. Oni pomagają w takich sprawach.

 • Re: Mąż korzysta z usług prostytutek! To koniec?

  Ja by, zrobiła tak; najpierw g wysledziła i porobiła fotki a potem bym tam wpadła i mu morde zdrapała a potem do sądu podała o rozwód z jego winy-oczywiście o o odszkodowanie za narażanie mnie na zarazanie.Jak świnia korzsta z usług prostytutek to nie ma sensu być z takm facetem.

 • Re: Mąż korzysta z usług prostytutek! To koniec?

  Ja bym, zrobiła tak; najpierw go wysledziła i porobiła fotki a potem bym tam wpadła i mu morde zdrapała a potem do sądu podała o rozwód z jego winy-oczywiście i o odszkodowanie za narażanie mnie na zarazanie chorobami wenerycznymi.Jak świnia korzsta z usług prostytutek to nie ma sensu być z takm facetem.