• Informacje na temat:

  odszkodowania

Artykuły na temat: odszkodowania
Wideo na temat: odszkodowania
 • Dostanie olbrzymie odszkodowanie od narzeczonego

  James Packer, były narzeczony Mariah Carey, ma zapłacić jej 5-10 mln dolarów odszkodowania. Wokalistka i miliarder zawarli ugodę w sprawie zadośćuczynienia. Z miłości do biznesmena Mariah przeprowadziła się do Los Angeles. Przez to musiała odwołać część przynoszącej spore zyski trasy po Ameryce Południowej. Mariah Carey będzie mogła też zatrzymać wart 10 mln dolarów pierścionek zaręczynowy

 • Żąda 100 mln dolarów odszkodowania

  Hulk Hogan dostał sądowną zgodę na wgląd do maili portalu plotkarskiego Gawker. Sędzia wydał orzeczenie w czwartek (22.10). Znany zapaśnik żąda od serwisu odszkodowania w wysokości 100 mln dolarów. Wszystko z powodu sekstaśmy Hogana, którą opublikował Gawker. Przedstawiciele portalu planują odwołanie od orzeczeniu sądu, powołując się na brak precedensu w jego decyzji.(CNN Newsource/x-news)

 • Wypadek na lodzie? Walcz o odszkodowanie

  Jeśli poślizgnęliśmy się na nieodśnieżonym lub oblodzonym chodniku i doznaliśmy uszczerbku na zdrowiu, możemy domagać się odszkodowania, niezależnie od tego, czy np. biegliśmy czy założyliśmy nieodpowiednie obuwie. Rafał Wyziński z kancelarii Rączkowski, Kwieciński Adwokaci.

Dyskusje na temat: odszkodowania
 • Re: Dieta Dukana.

  Mniej jedzenia , więcej ruchu. Dieta Dukana jest dietą bogatą w białko i szkodzi nerkom. Kiedyś były modne produkty Herbalife one natomiast podnosiły ciśnienie krwi kilka osób zeszło z tego swiata i firma musi płacić odszkodowania.

 • Re: Wypadek w pracy: Jak uzyskać odszkodowanie

  Miałam taką sytuację, ze moja firma nie chciała mi po prostu dać odszkodowania za utratę zdrowia. Wykręcali się, kiepsko tłumaczyli, a potem już nie odpowiadali. Musiałam zwrócić sie do profesjonalistów. Wybrałam ADVOCO i nie żałuję. Garść potrzebnych informacji i skuteczność zaowocowały sporym odszkodowaniem

 • Re: Oto od czego rodzą się brzydkie dzieci!

  gdzie i kto udowodnil ze nie od szczepionek? zdajesz sobie sprawe co to oznaczaloby dla ich producentow? koniec miliardowych zyskow i jeszcze milionowe odszkodowania! pamietaj ze to biznes farmaceutyczny a kto inny (niezalezny) je bada jak nie farmaceuci? hydraulicy?

 • Re: Żąda 100 mln dolarów odszkodowania

  tytuł- za odszkodowanie!!!!!!!! poziom godny tego portalu- oczywiście komentarz się nie ukarze.

 • Re: Oto od czego rodzą się brzydkie dzieci!

  gdzie i kto udowodnil ze nie od szczepionek? zdajesz sobie sprawe co to oznaczaloby dla ich producentow? koniec miliardowych zyskow i jeszcze milionowe odszkodowania! pamietaj ze to biznes farmaceutyczny a kto inny (niezalezny) je bada jak nie farmaceuci? hydraulicy? Gdyby nie szcepionki, to by ciebie nie było...I moze i dobrze, bo głupot bys nie wypisywal/la?

 • Re: Odszkodowania po huraganach i burzach

  jak jesteś ubezpieczony ,to masz szansę na odszkodowanie???No ----SZOK Jak trzeba być uszkodzonym genetycznie,żeby pisać coś takiego!

 • Re: Na 500 % NIE polecam firmy Avena z Olsztyna. Brak

  Na 500 % NIE polecam firmy Avena z Olsztyna. Brak profesjonalizmu, naciągactwo i jeden wielki przekręt. Ale ty wiesz, że to co piszesz to publiczne szkalowanie i mogą pozwać ciebie do sądu? A to kosztuje. Znam precedens, że adwokaci jednej firmy doszli po IP do piszącego kalumnie na temat znanej firmy i zasądzono 1 milion odszkodowania dla tej firmy. To nie przelewki, lepiej się zastanów.

 • Re: Wypadek na rowerze? Sprawdź, czy należy ci się odszkodowanie

  Jak rowerzysta nie ma prawka ani karty rowerowej to odszkodowania nie dostanie hi hi hi

 • Re: Moje dziecko jest brzydkie...

  o odszkodowanie za kłamstewka żony. O dziwo, sąd przyznał mu rację! Pan Feng za swoje straty moralne otrzyma ponad 350 złotych odszkodowania!

 • Re: Jak znosi pierwszy trymestr ciąży?

  Kiedy zapłacą odszkodowania za kolonie?