• Informacje na temat:

  odszkodowania

Artykuły na temat: odszkodowania
Wideo na temat: odszkodowania
 • Dostanie olbrzymie odszkodowanie od narzeczonego

  James Packer, były narzeczony Mariah Carey, ma zapłacić jej 5-10 mln dolarów odszkodowania. Wokalistka i miliarder zawarli ugodę w sprawie zadośćuczynienia. Z miłości do biznesmena Mariah przeprowadziła się do Los Angeles. Przez to musiała odwołać część przynoszącej spore zyski trasy po Ameryce Południowej. Mariah Carey będzie mogła też zatrzymać wart 10 mln dolarów pierścionek zaręczynowy

 • Żąda 100 mln dolarów odszkodowania

  Hulk Hogan dostał sądowną zgodę na wgląd do maili portalu plotkarskiego Gawker. Sędzia wydał orzeczenie w czwartek (22.10). Znany zapaśnik żąda od serwisu odszkodowania w wysokości 100 mln dolarów. Wszystko z powodu sekstaśmy Hogana, którą opublikował Gawker. Przedstawiciele portalu planują odwołanie od orzeczeniu sądu, powołując się na brak precedensu w jego decyzji.(CNN Newsource/x-news)

 • Wypadek na lodzie? Walcz o odszkodowanie

  Jeśli poślizgnęliśmy się na nieodśnieżonym lub oblodzonym chodniku i doznaliśmy uszczerbku na zdrowiu, możemy domagać się odszkodowania, niezależnie od tego, czy np. biegliśmy czy założyliśmy nieodpowiednie obuwie. Rafał Wyziński z kancelarii Rączkowski, Kwieciński Adwokaci.

Dyskusje na temat: odszkodowania
 • Re: Jak uchronić buty przed osadem z soli?

  Miałem ten sam problem. buty białe.wszystko w tym kraju schodzi na psy, nawet tak prozaiczna wydawałoby się sprawa..jedyna rada - żądać odszkodowania...od urzędu miasta.

 • Re: Odszkodowania po huraganach i burzach

  jak jesteś ubezpieczony ,to masz szansę na odszkodowanie???No ----SZOK Jak trzeba być uszkodzonym genetycznie,żeby pisać coś takiego!

 • Re: Dieta Dukana.

  Mniej jedzenia , więcej ruchu. Dieta Dukana jest dietą bogatą w białko i szkodzi nerkom. Kiedyś były modne produkty Herbalife one natomiast podnosiły ciśnienie krwi kilka osób zeszło z tego swiata i firma musi płacić odszkodowania.

 • Re: Wypadek na rowerze? Sprawdź, czy należy ci się odszkodowanie

  Jak rowerzysta nie ma prawka ani karty rowerowej to odszkodowania nie dostanie hi hi hi

 • Re: Oto od czego rodzą się brzydkie dzieci!

  gdzie i kto udowodnil ze nie od szczepionek? zdajesz sobie sprawe co to oznaczaloby dla ich producentow? koniec miliardowych zyskow i jeszcze milionowe odszkodowania! pamietaj ze to biznes farmaceutyczny a kto inny (niezalezny) je bada jak nie farmaceuci? hydraulicy?

 • Re: Jak się ubiegać o odszkodowanie za bagaż

  W takich przypadkach ważna jest szybka reakcja, ja zwróciłam się o pomoc online i wywalczyłam odszkodowanie, nie można odpuszczać! http://uwazaj.pl/odszkodowania-linie-lotnicze/ spróbujcie tutaj.

 • Re: Oto od czego rodzą się brzydkie dzieci!

  gdzie i kto udowodnil ze nie od szczepionek? zdajesz sobie sprawe co to oznaczaloby dla ich producentow? koniec miliardowych zyskow i jeszcze milionowe odszkodowania! pamietaj ze to biznes farmaceutyczny a kto inny (niezalezny) je bada jak nie farmaceuci? hydraulicy? Gdyby nie szcepionki, to by ciebie nie było...I moze i dobrze, bo głupot bys nie wypisywal/la?

 • Re: Wypadek na rowerze? Sprawdź, czy należy ci się odszkodowanie

  Większym problemem jest dochodzenie odszkodowania przez właściciela zniszczonego przez rowerzystę - z jego winy - samochodu. Rowerzysta nie ma OC, a szkody mogą być rzędu kilku, czy kilkunastu tysięcy.

 • Re: Na 500 % NIE polecam firmy Avena z Olsztyna. Brak

  Na 500 % NIE polecam firmy Avena z Olsztyna. Brak profesjonalizmu, naciągactwo i jeden wielki przekręt. Ale ty wiesz, że to co piszesz to publiczne szkalowanie i mogą pozwać ciebie do sądu? A to kosztuje. Znam precedens, że adwokaci jednej firmy doszli po IP do piszącego kalumnie na temat znanej firmy i zasądzono 1 milion odszkodowania dla tej firmy. To nie przelewki, lepiej się zastanów.

 • Re: Wypadek na rowerze? Sprawdź, czy należy ci się odszkodowanie

  Największy koszmar kierowcy to nie inni uczestnicy ruchu koszmar kierowcy jest nim sam kierowca który ma w nosie przepisy a potem płacz że musi płacić odszkodowania że zabił innego kierowcę, rowerzystę lub pieszego. A walić wysokie odszkodowania jak sprzeda dom i zamieszka pod mostem i żona go zostawi a dzieci będą się ze wstydu nie przyznawać do tatusia lub mamusi bo zabili człowieka to może