• Informacje na temat:

  odpoczynek nad jeziorem

Artykuły na temat: odpoczynek nad jeziorem
 • Plaże bez tłumów tylko nad Bałtykiem!

  Zatłoczona plaża, tumult, obnośni sprzedawcy lodów i nieustanne torowanie drogi. To właśnie z tym najczęściej kojarzą nam się wakacje nad polskim morzem. Okazuje się jednak, że wcale nie musi tak być! Poznaj najspokojniejsze miejsca nad Bałtykiem, gdzie nawet w sezonie nie ma tłoku!

 • Wycieczka nad Balaton

  Niegdyś uwielbiane przez Polaków miejsce i pomysł na weekendowy odpoczynek, dziś nieco zapomniane. Chodzi o jezioro Balaton, największe w Europie, gdzie woda ma lazurowy kolor, a wino pije się dla przyjemności.

 • Narty i zakupy, góry i miasto, sport i odpoczynek

  O tej porze roku w dolnych częściach Południowego Tyrolu można już wyraźnie poczuć wiosnę, jednak wyżej, w ośrodkach narciarskich, sezon nadal trwa, a narciarze do połowy kwietnia mogą się swobodnie cieszyć dobrymi warunkami.

 • ....  Wieczorem mam wyjście z pracy. Mamy imprezkę integracyjną za służbową kasę :DD Ale będzie wesoło, muszę tylko się znieczulić by móc się uśmiechać , a nie siedzieć ze skwaszoną miną ;)   Jutro wyjazd nad...

 • Wyprawa do Kenii

  To idealne miejsce na odpoczynek. Wyprawa do serca Afryki zagwarantuje wiele atrakcji i niezwykłych wspomnień.

 • ​Włochy - zwiedzanie, atrakcje, zabytki

  Z czym kojarzą ci się Włochy? Z pizzą, spaghetti, a może przepięknymi plażami? Odkryj mniej stereotypowe oblicze tego niezwykłego kraju i wybierz się na przygodę swojego życia! Nad adriatyckim wybrzeżem czekają na ciebie pełne architektonicznych zabytków miasta, prześliczne krajobrazy, wulkany, jeziora i wiele wiele więcej. Południe przyciąga zarówno miłośników leżenia plackiem nad morzem, jak...

 • Pauliny Sykut-Jeżyny pomysł na weekendową regenerację

  Nie każdy może pozwolić sobie na dłuższy urlop. Wówczas wybawieniem okazuje się weekendowa regeneracja. "Dla mnie regenerujące jest wyspanie się, długi spacer, wyjście nad morze albo do lasu" - mówi prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna.

 • Zwiedzamy Węgry z dziećmi

  Jeśli wydaje ci się, że kraj Madziarów nie nadaje się na cel rodzinnej wycieczki, to jesteś w dużym błędzie. To nieprawda, że historyczne zabytki Budapesztu czy urokliwe krajobrazy nad Balatonem zachwycą tylko dorosłych - dzieciaki również mogą się tutaj świetnie bawić! Mamy dla ciebie parę propozycji, dzięki którym wakacje na Węgrzech staną się niezapomnianą przygodą i dla starszych, i dla...

 • Jeśli uważasz, że tobie odpoczynek nie jest wcale potrzebny - uważaj, bo oszukujesz samą siebie! Nawet jeśli uwielbiasz swoją pracę, warto przynajmniej raz w roku od niej odpocząć, zmienić otoczenie, ludzi i zajęcie.

 • Przepis na udany wypoczynek

  Jeśli uważasz, że tobie odpoczynek nie jest wcale potrzebny - uważaj, bo oszukujesz samą siebie! Nawet jeśli uwielbiasz swoją pracę, warto przynajmniej raz w roku od niej odpocząć, zmienić otoczenie, ludzi i zajęcie.

Dyskusje na temat: odpoczynek nad jeziorem
 • Re: "Tu na wszystko jest czas". Jak wygląda życie na wsi?

  czasami niektórzy zazdroszczą, ale tak pozytywnie, że też by tak chcieli, ale ponieważ na działkach pracy jest sporo, więc zrozumiale nie każdy. Natomiast odpoczynek w upalny dzień pod lipą bezcenny, choć nad jeziorem czy morzem również, tylko urlopy trochę za krótkie