• Informacje na temat:

  od loty

Artykuły na temat: od loty
 • Tanie loty: 3 porady, jak sfinalizować podróż marzeń

  Marzysz o zagranicznych podróżach i zwiedzaniu świata, ale uważasz, że to zbyt duży wydatek dla Twojego budżetu? Nic bardziej mylnego! Poniżej kilka praktycznych wskazówek na to, jak optymalnie zaplanować i sfinalizować podróż marzeń bez nadmiernego obciążania budżetu.

 • Wysokie Loty w Gdańsku

  W dniach 17 - 18 lutego odbędzie się w Gdańsku, organizowana przez VABANK RECORDS impreza snowboardowa "Wysokie Loty".

 • Wysokie Loty w Gdańsku

  W dniach 17 - 18 lutego odbędzie się w Gdańsku, organizowana przez VABANK RECORDS impreza snowboardowa "Wysokie Loty".

 • Gdzie jechać na majówkę? Najlepiej w góry

  Niektórzy nie mają problemu z wyborem miejsca na majówkę - wiedzą, że spędzą ją w górach. Wystarczy zobaczyć loty w Alpy Francuskie, w Dolomity czy na północ Hiszpanii a nawet do Grecji, by zrozumieć, że kolejna wycieczka w Tatry to niekoniecznie szczyt marzeń.

 • Groźna zakrzepica

  Do tej pory zakrzepicy najbardziej obawiały się osoby odbywające długie loty międzykontynentalne. Okazało się jednak, że choroba może być niebezpieczna również dla tych, którzy... siedzą za biurkiem.

 • Lizbona: Tam nie zmarzniesz nawet zimą

  W stolicy Portugalii jest ciepło przez cały rok. Portugalski narodowy przewoźnik lotniczy TAP oferuje loty w obie strony z Warszawy w cenie od 570 zł. Nieco taniej, od 370 zł, chociaż bez posiłku i wina w samolocie, dolecimy tanimi liniami np. z Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Lotnisko w Lizbonie znajduje się na terenie miasta i jest połączone z centrum linią metra.

 • Najpiękniejsze miejsca w Katalonii

  Tanie loty do Barcelony i miłość do słońca to dwa zupełnie wystarczające powody, by udać się w podróż po słonecznej Katalonii. Czy w środku lata, czy zimą - tu zawsze jest cieplej, bardziej kolorowo i po prostu inaczej niż w Polsce.

 • ​Maroko - informacje praktyczne

  Kiedy najlepiej jechać do Maroka? Jakie przepisy obowiązują na granicy? Które z linii lotniczych obsługują loty do tego niezwykłego kraju? W naszym krótkim informatorze znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nękające cię pytania. Postaramy się sprawić, że tegoroczne wakacje staną się wyprawą twojego życia!

 • ​Soundedit ’19: Wystawa "Hej, hej to tylko rock‘n’roll!" w Chorzowie

  ...niezwykle bogaty, urozmaicony program, m.in.: wielka giełda płytowa, wyjątkowe koncerty (SBB gra "Welcome", kameralna Aga Zaryan, Smolik + Kev) oraz... loty balonem z gramofonami na pokładzie. Styl.pl jest...

 • Posadź cebulki kwiatów jesienią – pomożesz pszczołom na wiosnę

  Październik to najlepszy miesiąc, aby posadzić cebulki wiosennych kwiatów. Wiele z nich to rośliny bogate w nektar i pyłek. Kwitną wczesną wiosną, zapewniając pokarm pszczołom, które wykonują w tym czasie pierwsze loty. To czas, kiedy pszczoły szczególnie narażone są na głód, gdyż brakuje im pokarmu w postaci pyłko- i nektarodajnych kwiatów. Warto zatem posadzić cebulki jesienią, aby zaraz po...

Wideo na temat: od loty
 • Które gwiazdy są amatorami mocnych przeżyć?

  W Gdyni odbyła się kolejna edycja konkursu Skok Na Byle Czym, organizowanego przez markę Red Bull. To zawody dla kreatywnych, amatorskich konstruktorów i pilotów własnoręcznie zmontowanych obiektów latających. W jury oceniającym loty znaleźli się m.in. Felix Baumgartner, Adam Małysz, Allan Andersz i Paulina Przybysz. Znani zdradzili, czy są amatorami mocnych przeżyć i lubią sporą dawkę adrenaliny

Dyskusje na temat: od loty