• Informacje na temat:

  ochrona środowiska

Artykuły na temat: ochrona środowiska
 • 1% na ochronę środowiska

  Nadchodzi czas corocznych rozliczeń podatku dochodowego. Właśnie teraz możesz przekazać swój 1% podatku na walkę o ochronę środowiska. Jak to zrobić i na jakiej zasadzie to wszystko działa?

 • Derma Sun: Ochrona przeciwsłoneczna

  Krem dla dzieci Derma Eco Baby Ochrona Słoneczna SPF 30 zawiera najbezpieczniejszy dla zdrowia filtr fizyczny (mineralny) - dwutlenek tytanu, który tworzy membranę chroniącą przed słońcem. 100(...) i środowiska, skład kremów jest tak prosty jak to tylko możliwe, całkowicie hipoalergiczny. Filtry chemiczne są łatwiejsze do równomiernego rozprowadzenia na skórze i nie są widoczne. W produktach...

 • Avène: Doskonała ochrona skóry

  ...doskonałą tolerancję, nawet przez skórę bardzo wrażliwą. Ochrona środowiska Zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko poprzez tworzenie formuł zawierających ograniczoną ilość i stężenie(...) sercowo-naczyniowym... Można poddawać się ekspozycji na słońce w sposób odpowiedzialny, ze świadomością ryzyka, ale przede wszystkim stosując odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną! Optymalna ochrona...

 • Pierwsze problemy ze skórą  pojawiają się głównie w okresie dojrzewania. Ale i po ustaniu burzy hormonów stres, zanieczyszczenie środowiska i nieodpowiednia pielęgnacja skóry dają jej się we znaki. Jest tłusta, ziemista, błyszczy, wypełnia się czarnymi kropkami - otwartymi zaskórnikami i białymi - zamkniętymi. Wszystko przez to, że gruczoły produkują nadmiar sebum oraz zbyt duże ilości toksyn...

 • Kosmetyki Libellou – w ochronie piękna

  ...negatywnymi czynnikami środowiska zewnętrznego. Pomysłodawcy Libellou wsłuchują się w opinie klientów, by móc oferować formuły kosmetyków dostosowane do wymagań konsumentów. Sprzeciwiają się testom na...

 • Król Denarów Ochrona środowiska i działalność filantropijna przyniosą Ci teraz dużo satysfakcji. Zastanów się nad biznesem, który jest potrzebny, ale nie...

 • Kinga Rusin pokazała się bez makijażu

  I bynajmniej nie chodzi tu tylko o wywołanie burzy wśród fanów. Dziennikarka, jak sama napisała, swoim gestem chce zwrócić uwagę na problem, związany z ochroną środowiska.

 • Gisele - aktywistka, nie modelka...

  Ikona modelingu i jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w branży. Gisele Buendchen to nie tylko gwiazda wybiegów, ale i aktywistka, której na sercu leży ochrona środowiska. "Nie jestem modelką, to mnie nie definiuje" - wyznaje na łamach lipcowego "Voguea".

 • Reduce, reuse, recycle, czyli o ekologii i oszczędzaniu

  Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest ochrona środowiska. Mało tego – wiele z nas chciałoby się aktywnie włączyć w ochronę naszej planety. Problem w tym, że nie zawsze wiemy, jak się za to zabrać. Czy segregacja śmieci i zakręcanie kranów wystarczą, żeby móc mówić, że żyjemy w duchu „eko”? Odpowiedz znajdziecie w naszym tekście.

 • Coroczny dylemat: jaką choinkę wybrać?

  Polacy obchodzący Święta Bożego Narodzenia co roku zastanawiają się nad tym, jaką choinkę wybrać. Tradycyjnie dzielimy się na dwie grupy - zwolenników choinek prawdziwych oraz tych, którzy wolą sztuczne drzewka. Wpływ na decyzję ma cena, zapach, wygląd, ochrona środowiska oraz rodzina. Czy nasz wybór jest obiektywny? Przyjrzyjmy się wadom i zaletom prawdziwych i sztucznych choinek.

Zdjęcia na temat: ochrona środowiska
Wideo na temat: ochrona środowiska
 • Leonardo DiCaprio zdobył 15 mln dolarów. Na jaki cel?

  Leonardo DiCaprio zdobył 15 mln na ochronę środowiska. Pieniądze zostały zgromadzone na koncie jego fundacji. Zostaną przeznaczone na walkę ze zmianami klimatu. - Dziś zwiększamy swój udział oraz współpracę w celu rozwiązania najpilniejszych środowiskowych wyzwań - poinformował aktor. Organizacja Leo zebrała już 59 mln od 1998 roku.

Dyskusje na temat: ochrona środowiska
 • To co nosimy a ochrona środowiska

  Jak ważne jest dla Pań to, aby to co nosimy było wykonane z poszanowaniem natury? Czy chciałybyście nosić bluzki tylko ze szlachetnych tkanin (bawełna, jedwab)?

 • Re: Radosław Majdan: Uświadomienie seksualne przyszło u mnie jakoś naturalnie

  bez filtra ? to nielegalne ochrona środowiska nałoży karę

 • Re: To co nosimy a ochrona środowiska

  Wprawdzie kobietą nie jestem, ale mimo wszystko jest dla mnie istotna ochrona środowiska w kwestii ubioru. Dlatego podoba mi się ten trend w sieciówkach, że można znaleźć specjalne ubrania, z informacją, że wyprodukowano je w sposób ekologiczny. Warto poczytać te najważniejsze fakty z ochrony środowiska . Na pewno uzmysłowią nam jak ważna jest właśnie ochrona przyrody, bo tak naprawdę to ludzie

 • Re: Kinga Rusin pokazała się bez makijażu

  Ochrona środowiska polega na wyciągnięciu kasy od gmin i unii na nasze cele niekoniecznie związane z ochroną środowiska

 • Re: To co nosimy a ochrona środowiska

  Przyznam się, że kompletnie nie zwracam na ten aspekt uwagi - naprawdę na zakupach niekoniecznie myśli się o ochronie środowiska. Przykładowo, wypatrzyłam na portalu ogłoszeniowym air max miętowe w idealnym jak dla mnie rozmiarze i myślałam tylko o tym, kiedy do mnie dotrą a nie z jakich materiałów i w jakich warunkach środowiskowych zostały wykonane.

 • Re: Kinga Rusin pokazała się bez makijażu

  Ochrona środowiska a kosmetyki na zwierzętach testowane co za hipokryzja masakra.

 • Re: To co nosimy a ochrona środowiska

  Ochro środowiska jest jak najbardziej w modzie i sieciówki dobrze wykorzystują ten fakt. I nie wiele mat wspólnego z dbałością o środowisko naturalne. Dobrze jest zobaczyć, w jakich warunkach produkuje się tanią odzież i kto to wytwarza.

 • Re: Kinga Rusin ostro o ministrze Szyszce

  Ochrona środowiska nalezy tylko patrzeć . z czego buty, z czego kurteczka,w domu z czego meble. w domu z czego książki.Nie bądźmy obłudni.Jestem za naturalnymi skórami, futrami, itd.

 • Re: To co nosimy a ochrona środowiska

  Przyznam się że nie zwracam uwagi jak kupuje ubranie czy jest to z godne z ekologia zazwyczaj szukam dobrej jakości naturalnych materiałów po prostu i zwracam uwagę na cene teraz w promocji kupiłam sukienkę na sugarfree bardzo ładną

 • Re: Kinga Rusin pokazała się bez makijażu

  Co za hipokrytka. Leży jej na sercu ochrona środowiska i życie zwierząt, a swetry i płaszcze z wełny nosi. Buty pewnie też ze skóry, bo przecież taka celebrytka nie będzie chodziła w ceratowych.