• Informacje na temat:

  ochota

Artykuły na temat: ochota
 • Czego domaga się organizm, gdy masz ochotę na konkretne potrawy?

  Nieodparta ochota na zjedzenie czegoś to niekoniecznie znak, że jesteś łasuchem bez krztyny silnej woli.

 • Wielka ochota na słodycze wskazuje na grzybicę

  Drożdżak z rodzaju Candida żyje w organizmie każdego zdrowego człowieka. W słodkim otoczeniu, które jest jego żywiołem, szybko się namnaża i wywołuje grzybicę.

 • Najlepsze produkty dla tych, którzy ciągle mają ochotę na słodkie

  Marchewka - daje uczucie pełności. Jeśli po dwóch nie przejdzie ci ochota na słodkie, przynajmniej zjesz mniej.   Kromka pełnoziarnistego chleba z miodem zastąpi kaloryczny baton.  Napary ziołowe pomogą regulować poziom cukru: morwa biała, mniszek lekarski (pij do 2 kubków dziennie).

 • Powiedz na co masz ochotę, a powiem ci, czego ci brakuje

  ...wielką fanką słodyczy? Jedno opakowanie ciasteczek to dla ciebie zaledwie przystawka? Najnowsze badania wykazały, że przedłużająca się w czasie ochota na słodkie, może być efektem niedoboru takich(...) ochota na rafinowane węglowodany takie jak makarony czy chleb oznacza zazwyczaj niedobór azotu.  Azot pełni ważną funkcję w budowaniu odporności, ma również działanie odtruwające i rozkurczające. Już...

 • Masz ochotę na słodycze - to może oznaczać niedobory

  Ochota na czekoladę, coś słodkiego czy porcję makaronu, może być nie tylko przejawem łakomstwa. Specjaliści wskazują, że tzw. ochota na coś, może być dla nas sygnałem, że organizmowi brakuje jakichś minerałów.

 • Ochota na boho

  Czterdzieści lat minęło… a nadal modne są długie, czesane wiatrem włosy, paczulowe zapachy i naturalny makijaż. Nie daj wprowadzić się w błąd. Miejsce hipiski zajmuje dziś dziewczyna w stylu boho.

 • Prześpij ochotę na coś niezdrowego

  Najnowsze badania wskazują, że zaburzenia snu zwiększają ochotę na śmieciowe jedzenie i słodycze. Naukowcy potwierdzają związek pomiędzy niewystarczającą ilością snu, a nadwagą.

 • Powiedz, na co masz ochotę, a dowiesz się, co może ci dolegać

  ...diety (np. odchudzającej). Niedobór witamin Ochota na tłuste pokarmy może być jednak także objawem niedoboru kwasów tłuszczowych oraz witamin: A, K, D i E oraz wapnia. Kwasy tłuszczowe są nam(...) najszybszego dostarczenia czegoś słodkiego, bo po spożyciu cukrów prostych poziom glukozy podnosi się najprędzej. Winowajca: stres Ochota na słodycze może być również efektem stresu. Samo podniesienie...

 • Żyj z ochotą

  "Przyjedź, a odżyjesz" tym hasłem kusi Karyntia. Tutaj, na południu Austrii, można nie tylko szusować na fantastycznych stokach, cieszyć się pięknem licznych jezior i wędrować po górach. I oczywiście jeść! A na co warto się skusić? O karynckich przysmakach opowiada Urszula Łapanowska.

 • Najlepsze produkty, by mieć mniejszą ochotę na słodycze

  To zdrowe nawyki, o których warto pamiętać!

Zdjęcia na temat: ochota
Wideo na temat: ochota
 • Mam ochotę na Polaka

  Znana z programu "Żony Hollywood" Izabella St. James przyleciała z Los Angeles do Polski i zabrała Mateusza Hładkiego z "Dzień Dobry Wakacje" w sentymentalną podróż po rodzinnym Krakowie.

 • Czy depresja zabija ochotę na seks?

  Depresja i seks zazwyczaj się wykluczają, dlatego konieczne jest leczenie. Dla większości z nas depresja jest jak worek, do którego wrzucamy problemy, zmartwienia lub smutek. Depresja to dzisiaj modne słowo. Można pomyśleć, że wszyscy cierpimy na depresję. Należy mieć jednak świadomość, że depresja to poważna choroba psychiczna, której skutki może odczuwać też nasze ciało. Typowym dla depresji jest m.in. stan zmniejszenia aktywności seksualnej, a nawet całkowity brak pożądania. (Agencja TVN)

 • Co robić, gdy mamy coraz mniejszą ochotę na seks?

  - Brak lub utrata potrzeb seksualnych to jest najczęstsza dysfunkcja seksualna u kobiet - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Monika Staruch. Czym to może być spowodowane? (DDTVN/X-news)

Dyskusje na temat: ochota