• Informacje na temat:

  obrazy

Artykuły na temat: obrazy
 • dekoracjadladomu.pl

 • Domenico Tintoretto: Obrazy z Tarnogrodu

  W ramach cyklu Galeria Jednego Obrazu w Zamku Królewskim w Warszawie pokazywane są obrazy Święty Jan Chrzciciel i Święty Jan Ewangelista autorstwa Domenica Tintoretta.

 • Odtworzyła obrazy Klimta w fotografiach

  A gdyby obrazy ożyły? Taka wizja porusza wielu twórców i inspirowała nie jedną scenę w filmie i na deskach teatru. Austriacka artystka Inge Prader, wprowadziła ten pomysł do fotografii i odtworzyła znane dzieła Gustawa Klimta z żywymi modelami.

 • Wieszamy obrazy

  Wydaje się to banalnie proste, dopóki nie odsuniemy się od ściany.

 • O tym, że obrazy związku nie są tym samym co związek

  ...postawienia sobie wielu pytań i odwagi na wsłuchanie się w odpowiedzi płynące z naszego wnętrza. Im bardziej partnerzy urealnią własne obrazy samych siebie, im więcej wypracują strategii radzenia sobie...

 • Grzegorz Kosson, Warstwy czyli obrazy miasta

  ...kamienie, ogrody, fabryki, z czym należy wiązać opisywane epizody... to nie lada gratka dla wszystkich, którzy sięgną po tę pozycję.   Warstwy czyli obrazy miasta to historia o mieście które...

 • Muzyczne obrazy Charlene

  Brytyjska wokalistka Charlene Soraia zaprasza do odkrycia elementów jej świata, zapisanego na debiutanckiej płycie "Moonchild".

 • Muzyczne obrazy Charlene

  Brytyjska wokalistka Charlene Soraia zaprasza do odkrycia elementów jej świata, zapisanego na debiutanckiej płycie "Moonchild".

 • Modelki zaprezentowały pięknie wyhaftowane suknie, które tworzyły na ciele niesamowite obrazy. Dodatkiem do strojów była biżuteria Cartier. - Haute couture powinien zmuszać nas do marzeń, być natchnieniem, ale te projekty powinny także nadawać się do noszenia na co dzień - powiedział po pokazie projektant Franck Sorbier.

 • Róża. Obrazy i słowa

  ..., Stuttgart Uważam Romę Ligocką za najważniejszą żyjącą obecnie żydowską malarkę generacji, do której przynależy. Jej obrazy - subtelne, delikatne, przemawiające półgłosem - promieniują niezwykłą siłą i osobliwym urokiem.(...) Nie wystarczy raz popatrzeć na te obrazy. Pierwszy rzut oka na nie to zaledwie zaproszenie do bliższego obcowania z nimi. Intymny dialog wewnętrzny z artystką czyni nas...

Zdjęcia na temat: obrazy
Wideo na temat: obrazy
 • Czy jest możliwe zarządzanie snami?

  - W trakcie snu zbierają się wszystkie nasze informacje w ciągu dnia, które przeżywamy, nasze myśli, uczucia, relacje z ludźmi i wtedy pokazują się nam różnego rodzaju obrazy - powiedziała w tarocistka, Aneta Bednarczyk-Oleba. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Jak mieszka Sławek Uniatowski?

  W cyklu "Jak mieszkają gwiazdy" Łukasz Jakóbiak odwiedził Sławka Uniatowskiego. Muzyk z przyjemnością pokazał vlogerowi swoje cztery kąty. Skąd pochodzą obrazy zawieszone na ścianie w salonie artysty? - Tęsknię za Chicago Bulls, latami 90. - powiedział Uniatowski. - Te grafiki wykonał Tymek Bryndal, syn Rafała - zdradził. Jakie perełki muzyczne ma w swojej kolekcji Sławek? (20m2 Łukasza/X-news)

 • Agnieszka Woźniak-Starak o swojej kolekcji dzieł

  Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że jest zafascynowana sztuką powojenną i nowoczesną. Jej gust jest zbieżny z upodobaniami jej teścia Jerzego Staraka. Prezenterka wraz z mężem Piotrem Woźniakiem-Starakiem kolekcjonują w swoim domu dzieła sztuki głównie młodych artystów. Kolekcja jest już tak bogata, że obrazy nie mieszczą się na ścianach. Agnieszka i jej mąż biorą również udział w aukcjach

Dyskusje na temat: obrazy