• Informacje na temat:

  obrazki -kraków

Artykuły na temat: obrazki -kraków
 • Nawiedzone obrazki

  Być może to tylko koszmary, które wynikają z bezradności i tęsknoty, chociaż tak jak teraz, nigdy Polski nie kochałam. Obrazki nawiedzone, które powstają...

 • Obrazki z Centrum Wszechświata

  ...obrazki z największego, najbardziej i jednocześnie najmniej amerykańskiego z amerykańskich miast. Głośno, barwnie, pachnąco Nowy Jork albo kocha się od pierwszego wejrzenia, albo po prostu się go...

 • Brazylijski ilustrator dodaje obrazki do zdjęć nieznajomych

  Lucas Levitan to artysta z Brazylii, który uwielbia ingerować w cudze zdjęcia na Instagramie. Trzeba przyznać, że robi to w przeuroczy sposób! Levitan wyszukuje w aplikacji zdjęcia kompletnie obcych mu ludzi i dorysowuje na nich śmieszne ilustracje pasujące kontekstem do sytuacji.

 • Obrazek "Kwitnące drzewo"

  Kiedy cała przyroda zachwyca kolorami, warto przenieść jej piękno na obrazek

 • Obrazek z przylaszczkami

  Lubisz przylaszczki? Teraz obrazek z nimi może zawisnąć w twoim mieszkaniu!

 •           Idę nieśpiesznie tunelem do wjazdu wózkiem na peron Przede mną zjeżdża na hulajnodze roześmiana mała          jeszcze kawałek przede...

 • Londyn to miasto, gdzie wielu jest przejazdem. Ale jest cool, ludzie są trendy... Daniel, bohater książki "Global Nation. Obrazki z czasów popkultury" przebywa tu rok. Mieszka z grupą takich jak on, dwudziestokilkuletnich losers pochodzących z różnych krańców świata.

 • Obrazki z przygody

  Odwiedzamy m.in. potomków Majów w Gwatemali, indiańską łodzią płyniemy do najwyższego wodospadu świata, zwanego "Skok anioła", uczestniczymy w eliminacjach do słynnego rajdu samochodowego "Camel Trophy" i wyruszamy na połów wielkiego merlina na Pacyfiku... Ludzie, historia, geografia, obyczaje, a nawet kuchnia i - dużo adrenaliny! Jacek Walczak Obrazki z przygody...

 • Obrazki na paznokciach

  Stylizacja paznokci powoli staje się odrębną dziedziną sztuki. Jej sekrety zdradza prawdziwa mistrzyni w tym fachu Ewa Kargetta.

 • Mama z dziecięcego obrazka

  Nieduży, okrągły stół i wokół cztery krzesła, to już całe umeblowanie małego pokoiku pomalowanego na zielono. Na ścianach przypięte są dziecinne obrazki, zupełnie podobne do tych, które Marcin robił dla mnie. Mam ich pełną szufladę. Maryś i mama grają w chińczyka, Maryś i mama jadą na rowerach, Maryś i mama idą za rękę na spacer, Maryś i mama, Maryś i mama?

Zdjęcia na temat: obrazki -kraków
Wideo na temat: obrazki -kraków
 • Obrazek na ciele aktora dedykowany jest żonie i dzieciom

  Angelina Jolie i Brad Pitt kochają tatuaże. Paparazzi dostrzegli niedawno nowy nabytek na ręce aktora, dedykowany żonie i dzieciom. Na zewnętrznej stronie przedramienia Brada widnieje krzyż z literami A, M, P i Z. Media sugerują, że są one pierwszymi literami imion bliskich aktora - Angeliny oraz Maddoxa, Paxa i Zahary. Nie brakuje komentarzy, że nowy nabytek na ciele aktora świadczy o tym, że przechodzi on kryzys wieku średniego. (Agencja TVN/x-news)

 • Karolina Malinowska o macierzyństwie

  Karolina Malinowska jest matką trzech synów. Modelka przyznała, że to właśnie przez liczne obowiązki domowe rzadko pojawia się na imprezach show-biznesowych. Dodała jednak, że jak 99 procent kobiet jest mistrzynią w łączeniu dbania o dom z pracą. - Im więcej masz puzzli do ułożenia, tym szybciej jesteś w stanie obrazek skompletować - stwierdziła.

 • Dlaczego gwiazdy publikują selfie?

  Po co robimy selfie? Gdzie leży granica między dobrym smakiem a internetowym ekshibicjonizmem? Na ten temat wypowiedzieli się w "Dzień Dobry TVN" blogerka modowa Tamara Gonzalez Perea i socjolog Tomasz Sobierajski. Czy selfie musi ukazywać prawdę? Jak nabierają fanów celebryci? - To jest jak z oglądaniem komedii romantycznych, wiemy, że ten obrazek jest zbyt piękny, żeby był prawdziwy, ale przyjemnie się na to patrzy - podkreśliła Gonzalez Perea. (Źródło: Dzień Dobry TVN/ x news)

Dyskusje na temat: obrazki -kraków