• Informacje na temat:

  obrazki -kraków

Artykuły na temat: obrazki -kraków
 • Nawiedzone obrazki

  Być może to tylko koszmary, które wynikają z bezradności i tęsknoty, chociaż tak jak teraz, nigdy Polski nie kochałam. Obrazki nawiedzone, które powstają...

 • Obrazki z Centrum Wszechświata

  ...obrazki z największego, najbardziej i jednocześnie najmniej amerykańskiego z amerykańskich miast. Głośno, barwnie, pachnąco Nowy Jork albo kocha się od pierwszego wejrzenia, albo po prostu się go...

 • Brazylijski ilustrator dodaje obrazki do zdjęć nieznajomych

  Lucas Levitan to artysta z Brazylii, który uwielbia ingerować w cudze zdjęcia na Instagramie. Trzeba przyznać, że robi to w przeuroczy sposób! Levitan wyszukuje w aplikacji zdjęcia kompletnie obcych mu ludzi i dorysowuje na nich śmieszne ilustracje pasujące kontekstem do sytuacji.

 • Obrazek "Kwitnące drzewo"

  Kiedy cała przyroda zachwyca kolorami, warto przenieść jej piękno na obrazek

 • Obrazek z przylaszczkami

  Lubisz przylaszczki? Teraz obrazek z nimi może zawisnąć w twoim mieszkaniu!

 •           Idę nieśpiesznie tunelem do wjazdu wózkiem na peron Przede mną zjeżdża na hulajnodze roześmiana mała          jeszcze kawałek przede...

 • Zamki na piasku. 20 obrazków z życia dziennikarza, Konrad Piasecki

  Po ponad 25 latach dziennikarskich zmagań z polską polityką i jej bohaterami, po tysiącach godzin spędzonych w sejmowych i rządowych gabinetach, korytarzach i zaułkach, po dziesiątkach tysięcy rozmów i wywiadów z najważniejszymi postaciami rodzimej polityki Konrad Piasecki opisuje, co przeżył, co widział, czego doświadczył i co myśli o tym, co wydarzyło się przez te lata wokół nas.

 • Londyn to miasto, gdzie wielu jest przejazdem. Ale jest cool, ludzie są trendy... Daniel, bohater książki "Global Nation. Obrazki z czasów popkultury" przebywa tu rok. Mieszka z grupą takich jak on, dwudziestokilkuletnich losers pochodzących z różnych krańców świata.

 • Obrazki z przygody

  Odwiedzamy m.in. potomków Majów w Gwatemali, indiańską łodzią płyniemy do najwyższego wodospadu świata, zwanego "Skok anioła", uczestniczymy w eliminacjach do słynnego rajdu samochodowego "Camel Trophy" i wyruszamy na połów wielkiego merlina na Pacyfiku... Ludzie, historia, geografia, obyczaje, a nawet kuchnia i - dużo adrenaliny! Jacek Walczak Obrazki z przygody...

 • Obrazki na paznokciach

  Stylizacja paznokci powoli staje się odrębną dziedziną sztuki. Jej sekrety zdradza prawdziwa mistrzyni w tym fachu Ewa Kargetta.

Zdjęcia na temat: obrazki -kraków
Wideo na temat: obrazki -kraków
 • Obrazek na ciele aktora dedykowany jest żonie i dzieciom

  Angelina Jolie i Brad Pitt kochają tatuaże. Paparazzi dostrzegli niedawno nowy nabytek na ręce aktora, dedykowany żonie i dzieciom. Na zewnętrznej stronie przedramienia Brada widnieje krzyż z literami A, M, P i Z. Media sugerują, że są one pierwszymi literami imion bliskich aktora - Angeliny oraz Maddoxa, Paxa i Zahary. Nie brakuje komentarzy, że nowy nabytek na ciele aktora świadczy o tym, że przechodzi on kryzys wieku średniego. (Agencja TVN/x-news)

 • Karolina Malinowska o macierzyństwie

  Karolina Malinowska jest matką trzech synów. Modelka przyznała, że to właśnie przez liczne obowiązki domowe rzadko pojawia się na imprezach show-biznesowych. Dodała jednak, że jak 99 procent kobiet jest mistrzynią w łączeniu dbania o dom z pracą. - Im więcej masz puzzli do ułożenia, tym szybciej jesteś w stanie obrazek skompletować - stwierdziła.

 • Dlaczego gwiazdy publikują selfie?

  Po co robimy selfie? Gdzie leży granica między dobrym smakiem a internetowym ekshibicjonizmem? Na ten temat wypowiedzieli się w "Dzień Dobry TVN" blogerka modowa Tamara Gonzalez Perea i socjolog Tomasz Sobierajski. Czy selfie musi ukazywać prawdę? Jak nabierają fanów celebryci? - To jest jak z oglądaniem komedii romantycznych, wiemy, że ten obrazek jest zbyt piękny, żeby był prawdziwy, ale przyjemnie się na to patrzy - podkreśliła Gonzalez Perea. (Źródło: Dzień Dobry TVN/ x news)

Dyskusje na temat: obrazki -kraków