• Informacje na temat:

  obok warszawy

Artykuły na temat: obok warszawy
 • ...samej sobie, zostały wypychanięte ze świadomości... bo przecież te kalorie frytek zjedzonych podczas wypadu na miasto ze znajomymi szybko spali, bo skoro można zjeść dobry obiad w knajpce obok, to po...

 • ...czy zwykłe leżenie obok siebie na łóżku i wpatrywanie się w siebie godzinami. Rozmowy, zakupy, seks - wszystko, byleby razem spędzić jak najwięcej czasu. Takie postępowanie znowu nas do siebie zbliża...

 • Ewelona z "Warsaw shore" przeszła metamorfozę

  Ewelina Kubiak jest (obok Małej Ani) jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu „Warsaw shore: Ekipa z Warszawy”.

 • Michał Żebrowski zdradził, co łączy go z Rafałem Trzaskowskim

  Michał Żebrowski nie boi się mówić głośno o swoich poglądach. Jawnie popierał kandydaturę Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy.

 • Powstańcza Warszawa. Spacer po walczącym mieście

  ...1 sierpnia 1944 roku to dzień, który na zawsze odmienił oblicze Warszawy. Choć miała przestać istnieć, dziś rozwija się, pięknieje, ale cały czas pamięta o swoich bohaterach.

 • To szczególne miejsce na mapie Warszawy. Kiedy zbliża się 11 listopada, to właśnie Belweder przywołuje poruszające wspomnienia z czasów, gdy Polska odzyskiwała niepodległość.

 • Czy żałuję? Ani trochę!

  ...67-letnia influencerka z Warszawy. Tak Maria Winiarska przedstawia się na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 73 tys. osób. Aktorka, która po trzech dekadach przerwy wróciła na deski teatru, przyznaje, że czuje się tak, jakby właśnie przeżywała drugą młodość.

 • Sąsiedzki spór

  Mieszkająca obok gwiazdy starsza pani twierdzi, że była miss świata nie liczy się z nikim i z niczym. Ostatnio bez zgody sąsiadki zniszczyła jej 40-letnie drzewo.

 • Saska Kępa: Kurort w centrum miasta

  Brakuje ci wakacji i wspomnień z niewielkich, uroczych kurortów, a codziennie opuszczasz Mordor późnym popołudniem? A może ciągle wpadasz do Warszawy na kilka godzin, zaliczasz spotkania służbowe i lecisz na pociąg, nie mając szans poznać uroków tego miasta? Wygospodaruj chwilę i pojedź na Saską Kępę. Zakochasz się w tym miejscu!

 • Niedaleko Warszawy odnajdziecie krainę niczym ze snu. Spokojną, urzekającą, pełną zabytków. Znajdują się blisko siebie. Wystarczy dzień, aby je wszystkie zobaczyć.

Zdjęcia na temat: obok warszawy
Dyskusje na temat: obok warszawy
 • Re: Dlaczego w naszym kraju panuje taka znieczulica?

  się na przystanku i on po prostu wypadła. Obok niego stali dwaj młodzi mężczyźni i nawet go nie przytrzymali! Upadł na głowę, było dużo krwi, przyjechała karetka, a ludzie byli zdenerwowani, że nie(...) policjant (był na urlopie) z Warszawy. Na przystanku tramwajowym został zadźgany nożem przez dwóch pijanych młodych ludzi. Bo zwrócił im uwagę aby nie dewastowali przystanku.

 • Re: Zamość - renesansowa perła na Roztoczu

  Jedna z najładniejszych starówek nie tylko w Polsce i najpiękniejszych krajobrazów przyrody. Świetne jedno lub kilkudniowe spływy kajakiem wśród bujnej przyrody rezerwatu roztocznskiego z metą w Zwierzyńcu, a tam lato filmowe na dziedzińcu miejscowego browaru z pieskiem prosto z browarowych beczek i na leżakach, a obok jezioro, bajka. Fajne tanie hotele w stylu barokowym na starówce w Zamościu

 • Re: Dlaczego w naszym kraju panuje taka znieczulica?

  , które otworzyły się na przystanku i on po prostu wypadła. Obok niego stali dwaj młodzi mężczyźni i nawet go nie przytrzymali! Upadł na głowę, było dużo krwi, przyjechała karetka, a ludzie byli(...) skończył policjant (był na urlopie) z Warszawy. Na przystanku tramwajowym został zadźgany nożem przez dwóch pijanych młodych ludzi. Bo zwrócił im uwagę aby nie dewastowali przystanku.

 • Re: Czym faszerować wielkanocne jajka? Sekrety wielkanocnych potraw

  Kto nie chodził do szkoły to widać po komentarzu . Pruszków jest koło Warszawy a Prószków jest koło autostrady A-4 obok Krapkowic .

 • Re: LAURA

  , jedź, ja dojadę jak tylko poustawiam wszystkie najpilniejsze sprawy zawodowe Janka, a ty dzwoń do mnie, niczego nie ukrywaj, mów mi prawdę, dobrze, zapytał, obiecałam. Jechałam do Warszawy(...) i paskudne.Po drodze pytałam kierowcę o jakiś hotel, coś bełkotał o hotelu obok szpitala.Teraz najważniejsze, dostać się do mojego Janka...

 • Re: Weekend w Dreźnie: Rafael w Zwingerze i jam session w Neustadt

  Jedna ze stolic Polski. "W 1697 królem Polski został August II Mocny. Drezno stało się królewsko-polskim miastem rezydencjonalnym[10] oraz jedną z dwóch (obok Warszawy) stolic państwa polsko-saskiego (do 1763 roku)"

 • Re: LECZNICZY MASAŻ STÓP - ULECZYĆ NIEULECZALNE

  subiektywną recenzję kursu. 1. Organizacja Kurs był organizowany w gospodarstwie agroturystycznym w miejscowości Podkampinos koło Warszawy. Kto pamięta jak opisywałem warunki noclegowe w gospodarstwie(...). W końcu kończy się asfalt i polną drogą dojeżdżamy do gospodarstwa, na miejsce. W Kampinosie była straszna nędza. Tutaj w gospodarstwie, w miejscowości obok jest zdecydowanie czyściej, ładniej

 • Re: Bielsko - Biała stolica filmów animowanych

  Tysiąc razy piękniejsze od Warszawy, otoczone górami z przepięknymi widokami i jeziorami. Tu jest cudnie. Wszędzie możesz dojść na własnych nogach czy dojechać na rowerze. W górach są ekstremalne ścieżki o różnych stopniach trudności dla rowerzystów, którzy przyjeżdżają tu z różnych zakątków Polski, Czech i Słowacji. Tuż obok Szczyrk, Żywiec z pięknym jeziorem z łódkami, jachtami i rowerkami

 • Re: Henryk Gołębiewski: I milicja za słaba na Poldka swawole

  Mam 19 lat i jestem warszawiakiem z dziada pradziada. Tydzień temu wracałem busem z Krakowa do Warszawy. Na końcu siedziały dwie długowłose blondynki, obie po 29 lat, czyli starsze, ale bardzo zadbane. Postanowiłem usiąść obok. Idąc upuściłem dowód, niby niechcący tak żeby podając mi dowód Panie zobaczyły, że jestem z Warszawy. Dziewczynom od razu podskoczyło ciśnienie i od razu zaczęły mnie

 • Re: Ślubne marzenie Polaków? Dogonić rozmachem USA

  Mam 19 lat i jestem warszawiakiem z dziada pradziada. Tydzień temu wracałem busem z Krakowa do Warszawy. Na końcu siedziały dwie długowłose blondynki, obie po 29 lat, czyli starsze, ale bardzo zadbane. Postanowiłem usiąść obok. Idąc upuściłem dowód, niby niechcący tak żeby podając mi dowód Panie zobaczyły, że jestem z Warszawy. Dziewczynom od razu podskoczyło ciśnienie i od razu zaczęły mnie