• Informacje na temat:

  nurkowanie radom

Artykuły na temat: nurkowanie radom
 • Milczący świat

  Właśnie tu, wśród raf Morza Czerwonego, Jacques Yves Cousteau nakręcił pierwszy kolorowy film podwodny, odkrywając dla świata nieznany dotąd kontynent – niebieski. Więc gdzie jak nie w Egipcie rozpocząć przygodę z nurkowaniem?

 • Katarzyna Boni: Ganbare. Warsztaty umierania

  Kiedy w Japonii chcesz kogoś zmotywować do działania, wołasz: Ganbare! – „Nie poddawaj się! Dasz radę! Walcz do końca!”. Od 2011 roku to okrzyk, który na zniszczonej północy Japonii słychać wszędzie. Niektórzy mówią, że mają już go dosyć.

 • Pływam z tatą

  Kąpiel w wannie to nie to samo, co pływanie w basenie. Tu jest tak duuużo wody! Ale kiedy tata trzyma mnie na rękach, czuję się bezpiecznie i... nawet nurkuję!

 • Nim skoczysz na głęboką wodę...

  Zobaczyć koralową rafę, fotografować morskie zwierzęta, poczuć swobodę nieporównywalną z niczym innym. Choć nurkowanie ma smak romantycznej przygody, wymaga solidnych przygotowań. Nim skoczysz na głęboką wodę, koniecznie odwiedź lekarza.

 • Milczący świat

  Właśnie tu, wśród raf Morza Czerwonego, Jacques Yves Cousteau nakręcił pierwszy kolorowy film podwodny, odkrywając dla świata nieznany dotąd kontynent – niebieski. Więc gdzie jak nie w Egipcie rozpocząć przygodę z nurkowaniem?

 • Teraz się zacznie!

  Nurkowanie na rafie pełnej ryb, pierwsza własna wystawa fotografii, premierowy występ przed publicznością po... pięćdziesiątce? Tak. Podróże, ryzyko, zmiana zawodu? Tak. Zdziwione spojrzenia rówieśniczek? Czasami. Grażyna, Maria i Krystyna przekonują, że druga połowa życie może smakować lepiej.

 • I co ty robisz, kochanie?

  ...kontraktu, luty: nurkowanie w Egipcie, marzec: szkolenia we Frankfurcie, kwiecień: test ciążowy. Maj: USG, ciąża bliźniacza. - Pracowałam prawie do pierwszych bólów porodowych - opowiada. - Mówiłam do...

 • Czasami bywam trudny

  Doceniani za sztukę, którą tworzą. Uwielbiani przez publiczność. Nie zawsze dają sobie radę z życiem codziennym. Nadwrażliwi, neurotyczni, miewają fobie, lęki i obsesje. Wiadomo, artyści!

 • Bałam się, że nie zdążę

  Pierwsze dziecko po czterdziestce?! To żart! – uważały Mariola, Wanda, Marta i Grażyna, gdy były dwudziestolatkami. Ale właśnie tak się stało. Kariera, czekanie na miłość, choroba, podróże – do późnego macierzyństwa dochodziły różnymi drogami. Potem się bały: Czy dam radę? Czy dziecko urodzi się zdrowe? Jak będzie wyglądało moje życie? Niepotrzebnie. Znalazły w sobie pokłady miłości, siły, cierpliwości, o jakie się nie podejrzewały. Dziś mówią: Późne macierzyństwo smakuje wspaniale.

 • Gwiazdorzy świetni w roli kaskaderów

  ..., żeby wyciągnąć konia i siebie. Bogusław Linda stał nad przepaścią Podobnie jak Olbrychski, Linda był sprawny fizycznie. Uprawiał ryzykowne sporty, m.in. ekstremalne nurkowanie i skoki ze...