• Informacje na temat:

  nowy york

Artykuły na temat: nowy york
 • Gigi Hadid twarzą Maybelline New York

  ...- Bycie twarzą Maybelline New York oznacza dla mnie wiele więcej niż ktokolwiek może sobie wyobrazić; to wydaje się być nieprawdopodobne! To najbardziej niesamowite uczucie i marzenie, które się(...), Sebastian Faena i Ellen Von Unwerth. - Jesteśmy zachwyceni mogąc powitać Gigi Hadid w Maybelline New York- mówi Jerome Bruhat, ogólnoświatowy prezydent marki.  -Jako najmłodsze złote dziecko...

 • Maybelline New York, Lasting Drama Gel Liner

  Żelowa formuła, bez tłustych olejków, zawiera silnie skoncentrowane, intensywne pigmenty. Formuła nie rozmazuje się i nie blaknie. W przeciwieństwie do zwyczajnych linerów, które ulegają działaniu oleju i wody, nowy Gel Liner jest w 100% wodoodporny i nie rozmazuje się, zapewniając prawdziwie teatralny efekt. Odważ się na pełne wyrazistości spojrzenie – intensywny efekt o trwałości do 24H...

 • Nowy Jork - miasto, które nie zasypia

  ...głowy w pozytywnym lub negatywnym kontekście. Sięgnąć nieba Mówisz: Nowy Jork, myślisz: drapacze chmur. Nie ma drugiego takiego miejsca na świecie. Okazałe, sięgające nieba budowle robią nie tylko(...) wież World Trade Center najwyższym budynkiem w Nowym Jorku pozostaje 102-piętrowy Empire State Building. Warto wybrać się na spacer po Manhattanie szlakiem drapaczy chmur i zobaczyć też Chrysler...

 • Kłamca

  ..."Kłamca" to pasjonująca, pełna napięcia powieść Nory Roberts, bestsellerowej autorki "New York Timesa".

 • Nowy film z Ewanem McGregorem

  ...". W USA krytycy przyjęli film wyjątkowo entuzjastycznie. Cudownie świeża komedia romantyczna. (New York Magazine) Bohaterowie otwierają się, wychodzą ze swoich skorup, by przełamać własne ograniczenia...

 • Mia Sheridan, Calder. Narodziny odwagi

  ...15 czerwca premiera książki „Calder. Narodziny odwagi”, kolejnej po „Bez słów” i „Stinger” powieści spod pióra Mii Sheridan, bestsellerowej autorki „New York Timesa”, którą pokochały Polki.

 • Podróż w najlepszym stylu

  Nowy York, Mediolan, Paryż, Tokio… Światowe stolice mody kreujące trendy, zawsze o krok przed innymi. Zupełnie jak Lancia, która w każdym modelu zachwyca świeżym pięknem, dopracowanym w najmniejszym detalu.

 • Alec Baldwin przeprowadza się do Los Angeles

  ...57-letni aktor i jego 32-letnia żona Hilaria przeprowadzają się z Nowego Jorku do Kalifornii z powodu obowiązków zawodowych. Para chce mieć również więcej prywatności - podaje gazeta "New York Post".

 • Ludzie Nowego Jorku: Z internetu do albumu

  Twórca tego bloga od pięciu lat inspiruje ludzi na całym świecie. Humans of New York (Ludzie Nowego Jorku) to niezwykłe zdjęcia tworzone przez Brandona Stantona. Fotograf nie tylko wykonał do tej pory 10 tys. portretów, ale przekazał światu 10 tys. ważnych historii.

 • 36 godzin w Parku Centralnym

  ...​W 1859 roku New York Times tak opisywał tę enklawę zieleni, nabierającą kształtów w samym sercu Manhattanu: "szlachetne dzieło, które zostało zaprojektowane ku chwale i dla przyjemności Nowego Jorku."

Zdjęcia na temat: nowy york
Wideo na temat: nowy york
Dyskusje na temat: nowy york
 • Re: Ludzie Nowego Jorku: Z internetu do albumu

  Nowy York bez Niesiola to pipidowa

 • Re: Condoleezza Rice: I ty będziesz liderką

  Rice jest madra kobieta i szanuje Polki i Polakow (mieszkam w USA kilka dekad , moge podac wiele wypowiedzi i sytuacji to potwiedzajacych...) a te rade ktora ty proponujesz to pani Rice powinna skierowac TYLKO do CIEBIE... a tak na marginesie podpisalas sie Polka???? - widac ze tylko tobie do cywilizowaanego swiata daleko...

 • Re: Modne lecznicze rośliny. Co o nich naprawdę wiadomo?

  Dziwne Nowy York? Ponad 10 lat temu wyczytałam, że ta zaraza wymknęła się z laboratorium w Austrii we Wiedniu. Czy to było zamierzone też nie wiem😒

 • Re: Michał Witkowski nie skończy książki o polskim show biznesie?

  NIESAMOWITA HISTORIA. A CO NA TO GIEŁDA W AZJII ??? MOCNO TĄPNĘŁO ? BO NA RAZIE WIDZĘ, ŻE NOWY YORK NIE WZRUSZONY

 • Re: Martyna Wojciechowska: Na szczycie jest się chwilę

  był nowy york marzeniem , to trzeba było kupic bilet a nie biadolic po fakcie , na biedną nie trafiło

 • Re: Nowy Jork - miasto, które nie zasypia

  Byłam 2 razy i nie zamieniłabym polskich miast i europejskich na NEW YORK - szczerze

 • Re: 9 pomysłów na weekend we dwoje w Tatrach

  "Niżne Tatry - to też w końcu Tatry!". To zdanie jest tak samo prawdziwe, jak "Nowy York - to też w końcu York!". Językowo wydaje się truizmem, ale z geograficznego punktu widzenia to nieprawda.

 • Re: Z wielbłądów na Boeingi

  cudowne zycie to jest w USA nie u szfabow,niemcy nie musza jezdzic do arabow maja ich usiebie pod dostatkiem,..Nowy York stolica swiata najcudowniejsze teatyr showy ,bardzo bogate spoleczenstwo .Stac nas na wszystko jezdzac po calym swiecie bez viz. Pelen luksus!!!

 • Re: Solo czy w duecie

  "W kłótni natomiast jesteśmy wszyscy jak Giuliani, burmistrz NY" bo akurat w Polsce wszyscy dobrze znają charakter Giulianiego, w końcu śledzimy jego poczynania na co dzień. Kolejny dziennikarzyna idzie na łatwiznę i publikuje tłumaczenie artykułu skierowanego w tym wypadku do Nowojorczyków ale co tam, Polska - Nowy York, dla dziennikarzyny to nie ma znaczenia, sztuka jest sztuka.

 • Re: Solo czy w duecie

  "W kłótni natomiast jesteśmy wszyscy jak Giuliani, burmistrz NY" bo akurat w Polsce wszyscy dobrze znają charakter Giulianiego, w końcu śledzimy jego poczynania na co dzień. Kolejny dziennikarzyna idzie na łatwiznę i publikuje tłumaczenie artykułu skierowanego w tym wypadku do Nowojorczyków ale co tam, Polska - Nowy York, dla dziennikarzyny to nie ma znaczenia, sztuka jest sztuka.