• Informacje na temat:

  nowy nart

Artykuły na temat: nowy nart
 • Nowi amanci

  Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Tomasz Wolny Prowadzący "Pytanie na śniadanie" Tomasz Wolny ćwiczy brazylijskie jiu-jitsu, jeździ na nartach, uprawia kitesurfing, gra w piłkę nożną (należy do...

 • Zaszalej zimą

  Zima, mimo przygnębiającej szarości panującej w miastach to świetny czas na aktywność fizyczną i regenerację. To dobry moment na wzmacnianie odporności naszego organizmu i generowanie endorfin. Chłód i śnieg nie powinien być wymówką, gdyż aktywności w tym okresie mamy cały wachlarz – od możliwości doskonalenia umiejętności na miejskich lodowiskach po naukę jazdy na nartach w górach.

 • Tabletki jej nie pomogą

  Poronienie, zawód miłosny, ciężka depresja - mistrzyni nart ujawniła swoje nieznane oblicze. Czy ta spowiedź to wyrównanie rachunków z przeszłością i zapowiedź nowego etapu?

 • Narty są passé? Poznaj nietypowe aktywności zimowe

  Ulepiłeś już bałwana, pojeździłeś na nartach, snowboardzie i łyżwach? Brakuje Ci pomysłów na zimowe aktywności? Nie martw się! Porównywarka noclegów HomeToGo.pl przygotowała przegląd kilku nietypowych zimowych aktywności! Spróbuj swoich sił w wyścigach Skijoringu, zjazdach Wok Racingu czy ćwiczeniach Snowgi.

 • Królowa odpina narty

  Koniec z tym. Mistrzyni jest gotowa do życiowej rewolucji. Od 16 lat na nartach, ciągle w podróży, bez życia prywatnego. Już nie chce, by sport przysłaniał wszystko inne. Kocha go dalej, ale poświęcenie dla miłości ma granice. Czy Justyna Kowalczyk odnajdzie się w świecie bez medali i aplauzu? Jak wykorzysta siłę, którą pokazała, zdobywając olimpijskie złoto?

 • Ferie pod palmami coraz popularniejsze

  Niegdyś wyjazd w polskie góry był zadowalający, jeśli chodzi o spędzenie ferii. Dziś Polacy wyjeżdżają za granice - nie tylko w poszukiwaniu ośnieżonych stoków, na których mogliby poszusować na nartach. Szukają też kierunków, gdzie będą mogli wygrzać się pod palmami.

 • Urzeknie Cię klimat mazurskiego kurortu. Możesz zwiedzać, pływać w jeziorze, próbować swych sił w szusowaniu na nartach wodnych.

 • ​Ferie w niesamowitym, lodowym hotelu!

  Jedni uwielbiają szaleć na nartach, inni wolą w ferie grzać się przy kominku lub uciec do ciepłych krajów. Jedni i drudzy po intensywnie spędzonym dniu wracają do nagrzanego, wygodnego pokoju. Tymczasem warto się przekonać, jak to jest mieszkać w lodowym pałacu - i wcale nie trzeba w tym celu sięgać po bajki.

 • Jego złote marzenie

  W skakaniu na nartach pomogło mu to, że... się ożenił.

 • Marzenie na nowy rok 2011

  ...nie straciła nadziei. Jednak plany zajścia w ciążę ostatnio znów pokrzyżował los. Pod koniec roku, po wypadku na nartach w Austrii, pani Katarzyna musiała przejść operację kolana. Lekarze ostrzegali...

Dyskusje na temat: nowy nart
 • Re: Złamane serce

  fryzurą. Pewnego dnia poznałem inną kobietę i wydawało mi się, że to tylko przelotna znajomość, że łączy nas tylko zamiłowanie do gór, nart i nic poza tym. Teraz widzę, że ta jak mi się wydawało(...). Jeżeli mogę coś doradzić to klin wybij z głowy klinem. Otwórz się na nowe znajomości, nowy związek. I w imieniu nowego partnera proszę: NIE PORÓWNUJ ZE SWOIM EX!!!

 • Re: Złamane serce

  fryzurą. Pewnego dnia poznałem inną kobietę i wydawało mi się, że to tylko przelotna znajomość, że łączy nas tylko zamiłowanie do gór, nart i nic poza tym. Teraz widzę, że ta jak mi się wydawało(...). Jeżeli mogę coś doradzić to klin wybij z głowy klinem. Otwórz się na nowe znajomości, nowy związek. I w imieniu nowego partnera proszę: NIE PORÓWNUJ ZE SWOIM EX!!! Miałam tak samo z tą moją połówką,jak

 • 31.12.2009 wspomnienie nart, Świąt

  Szampańskiej zabawy i wiele dobrego na Nowy Rok !

 • Re: Przypadki gudbaj.

  Z gipsem, to moja bratowa kilka lat temu weszła w nowy rok, gdy próbowała na nartach jeździć:) Akacjo :) noooooo... fason dość bolesny, ale jednak lepsze to, niż wejście w nowy rok z gipsem ;)) Gratulacje- to się nazywa wejść w nowy rok z fasonem! mnie jakoś do nart nie ciągnie... nic a nic.. coś tak czuję, że to i dobrze, bo odpukać.. puk, puk.. jeszcze nie miałam niczego złamanego :)