• Informacje na temat:

  nowy jork godzina

Artykuły na temat: nowy jork godzina
 • Splashlights, czyli nowy trend w farbowaniu włosów

  Nowy Jork oszalał. Kobiety dobijają się do fryzjerów, którzy używają techniki splashlights. Polega to na tym, że tylko niektóre pasma włosów są farbowane na ton jaśniejszy. To sprawia wrażenie naturalnego muskania przez słońce.

 • Spacerem po Nowym Jorku

  Magdalena Muszyńska-Chafitz, autorka popularnego bloga LittleTownShoes.com, zna Nowy Jork od podszewki, jest nim zafascynowana i tą fascynacją zaraża. Właśnie ukazała się jej książka "Z Nowym Jorkiem na NY".

 • L’ORÉAL Paris X Maybelline New York Make Up Trend House

  Paryż i Nowy Jork to miasta pełne życia i energii. To właśnie tam rodzą się trendy, zarówno w modzie, jak i w makijażu. Marki L’Oréal Paris i Maybelline New York zakorzenione w tych niezwykłych metropoliach czerpią inspiracje z najsłynniejszych pokazów mody, aby przenosić makijażowe trendy prosto na ulice polskich miast.

 • Jak się poruszać po Nowym Jorku?

  Nowy Jork to ogromna aglomeracja - miasto zamieszkuje ponad 42% ludności całego stanu, w którym się znajduje! To także ważne centrum kulturalne - atrakcje Nowego Jorku można zwiedzać miesiącami. Żeby nie stresować się i zaoszczędzić na transporcie, przeczytaj kilka wiadomości o komunikacji w Nowym Jorku.

 • ...    Nowy Jork… piękne miasto, można w nim spędzić wiele miesięcy a i tak nie uda się wszystkiego zobaczyć. Zarazić się jednak jego dynamizmem zazwyczaj...

 • Akcja Ubera: Pasażerowie zamówią... helikopter

  Uber wprawia w ruch polskie miasta już od niemal trzech lat. W tym tygodniu wzniesie miejską mobilność w Polsce na nowy poziom - dosłownie. W ramach specjalnej akcji uberHELIKOPTER użytkownicy aplikacji otrzymają możliwość zamówienia lotu nad swoim miastem.

 • Le Corbusier: Droga na szczyt

  Początek XX wieku był erą maszyn - samochodów, lokomotyw, samolotów i masowej produkcji w fabrykach - więc najbardziej podstawowa potrzeba życiowa, to znaczy mieszkanie w domach i miastach, wymagała takiej samej modernizacji. Wytworny przybysz o zaczesanych do tyłu włosach i okrągłych okularach w czarnych oprawkach przywiózł ze sobą nowy sposób życia. Wtedy Charles-Édouard Jeanneret-Gris...

 • Królowa na krańcach świata

  Ashi Dorji Wangmo Wangchuck, żona czwartego króla Bhutanu, jest nietypową królową nietypowego kraju. Od życia w pałacu woli piesze wędrówki po górach i dżungli, nosi wyłącznie tradycyjny strój narodowy, ale lubi Elvisa Presleya i Nowy Jork. A ostatnio napisała książkę o Bhutanie, tajemniczym państwie w Himalajach, w którym najwyższą wartością jest "szczęście narodowe brutto".

 • Metropolis

  Miasto - symbol spełnionych marzeń. Przez dziesięciolecia Nowy Jork był bramą do lepszego życia dla emigrantów z całego świata. Dziś wciąż przyciąga magiczną aurą i energią. Tu naprawdę wszystko może się zdarzyć…

 • Jana Kiepura: Wciąż słuchają go tłumy

  ...pokrzyżowała te plany. Artysta nie wrócił już na stałe do Polski. Zmarł w 1966 roku w USA, w miejscowości Harrison w stanie Nowy Jork. Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju należy do najstarszych(...) znawcy i śpiewacy mogą mówić godzinami. Stąd pomysł na zorganizowanie festiwalu poświęconego twórczości tenora.  Dlaczego w Krynicy? W tym kurorcie mieszkali i pracowali jego rodzice. Właśnie tu śpiewak...