• Informacje na temat:

  nowa zelandia

Artykuły na temat: nowa zelandia
 • ​Nowa Zelandia - turystyczna idylla

  Do Nowej Zelandii przybywa się aby podziwiać naturę, nie zwiedzać zabytki. Nowa Zelandia zachwyca widokami i bez względu na to jakim typem podróżnika jesteś - nie oprzesz się jej urokom...

 • ​Rafting w Nowej Zelandii

  Najlepsze trasy raftingowe Nowa Zelandia to stosunkowo nowy ląd, gdzie ruchy tektoniczne wciąż agresywnie wypychają górskie grzbiety dwóch głównych wysp ku górze. Połączenie dwóch czynników, jakimi są poddawane ruchom skorupy ziemskiej łańcuchy górskie oraz ogromne ilości deszczu daje razem wymarzone warunki do spływów. Mieszanka tych zjawisk skutkuje najlepszymi górskimi rzekami na świecie...

 • Największe miasta Nowej Zelandii

  Nowa Zelandia jest relatywnie małym krajem, zamieszkałym przez niewiele ponad 4 miliony ludzi. W konsekwencji nowozelandzkie miasta są niewielkie, z dużą powierzchnią otaczających je lasów i pól uprawnych. Ich sceneria oraz bogata oferta atrakcji turystycznych sprawiają, że stanowią idealne tło wakacyjnych przygód.

 • Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! To bowiem kraj pełen dzikiej przyrody i zapierających dech w piersiach krajobrazów.

 • ​Bay of Islands - największa atrakcja Nowej Zelandii

  Zatoka Bay of Islands to najchętniej odwiedzane miejsce w Nowej Zelandii. Pokochały je nie tylko ptaki nieloty kiwi, ale i miliony turystów z całego świata. W tym miejscu jak w soczewce skupia się całe piękno Nowej Zelandii - zachwycająca przyroda i wiecznie żywa historia.

 • Katarzyna Zielińska - ostatnie urodziny przed "magiczną" 40.

  Katarzyna Zielińska w środę obchodzi 39. urodziny. Czy aktorka ma jakieś postanowienia przed czterdziestką? "Żyć szczęśliwie i czerpać z życia to, co najfajniejsze" - mówi aktorka, która wierzy, że marzenia się spełniają, a marzą jej się Filipiny i Nowa Zelandia.

 • Miód manuka leczy odleżyny

  ​Miód manuka powstaje z nektaru krzewu manuka porastającego tereny Nowej Zelandii - jednego z najczystszych obszarów świata.

 • Adele solidaryzuje się z ofiarami ataku w Londynie

  Podczas swojego koncertu w Auckland w Nowej Zelandii, Adele dedykowała utwór "Make You Feel My Love" ofiarom ataku terrorystycznego w Londynie.

 • Rachel Hunter pozuje w bikini

  47-letnia modelka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje, leżąc na plaży w bikini. Zdjęcie zostało zrobione niedaleko jej rodzinnego domu w Nowej Zelandii, gdzie Rachel przebywa od Bożego Narodzenia.

 • Kaley Cuoco skoczyła na bungee

  ...​Gwiazda serialu "Teoria wielkiego podrywu" pokonała swój strach, żeby zaimponować mamie i tacie swojego partnera Karla Cooka podczas wspólnych wakacji w Nowej Zelandii, na które wybrali się, aby świętować Nowy Rok.

Zdjęcia na temat: nowa zelandia
Wideo na temat: nowa zelandia
 • Christchurch - wakacje w Nowej Zelandii

  Odwiedż jeden z najciekawszych ogrodów zoologicznych na świecie!

 • Adele kończy koncertowanie?

  Adele może już nie wyruszyć więcej w żadną trasę koncertową. Gwiazda zasugerowała to podczas ostatniego występu w Nowej Zelandii. Przyznała, że wyjazdy na tournée nie są czymś, w czym jest dobra. Dodała, że na scenie czuje się bezbronna. Piosenkarka jest obecnie w trasie Adele Live 2016/2017. Zakończy się ona czterema koncertami na stadionie Wembley na przełomie czerwca i lipca. (Associated Press/x-news)

 • Taniec haka księcia Harry'ego

  Książę Harry podczas podróży do Nowej Zelandii uczestniczył w tradycyjnym obrzędzie. Wraz z żołnierzami odtańczył rytualne haka, którego nauczenie się zajęło mu 15 minut. W kulturze europejskiej haka odbierane jest jako taniec wojenny przed bitwą. (Źródło: CNN Newsource/x-news)

Dyskusje na temat: nowa zelandia
 • Re: Gdzie na wakacje?

  Dziesiątki kursów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w takich krajach jak: Wielka Brytania, USA, Irlandia, Malta, Cypr, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Niemcy, Austria, Francja, Hiszpania, Włochy, Rosja, Japonia. Po więcej informacji wejdźcie na www.lexis.edu.pl

 • Re: Kwestia kultury

  i znowu zachwalanie baraninki jagnięciny a w sklepie łup 67pln kraj pochodzenia nowa zelandia

 • Re: Chorwacja - mały kraj ze wspaniałą przyrodą

  UWAZAM ZE AUSTRALIA MALEDIVY , NOWA ZELANDIA , MAJA WIECEJ DO ZAOFEROWANIA .

 • Re: Arkady, wnuk Arkadego

  --Ta podpowiedź jest błędna dziś na Interii --Nowa Zelandia jest Podpowiedzią Prawidłową do dalszej emigracji ! --O i nawet Nowa Zelandia jest w tych Przepięknych barwach Życia !

 • Re: Wielki gest królowej w stronę Meghan

  Troche cyrk na kolkach ale to atrakcja turystyczna i mniejsze wydatki niz na urzadcprezydenta. Szczegolnie odczuwaja to Kanada Australia i nowa Zelandia oraz inne kraje gdzie krolowa Anglii jest glowa panstwa. Elzbieta to niestety ostatnia krolowa z taka klasa

 • Re: To nie jest kraj dla delikatnych istot

  Islandia została uznana w 2017 za najbezpieczniejszy kraj na świecie wśród 50, a w 10-tce najszczęśliwszych krajów są prawie same skandynawskie. 1 - FINLANDIA 2 - NORWEGIA 3 - DANIA 4 - ISLANDIA 5 - Szwajcaria 6 - Holandia 7 - Kanada 8 - Nowa Zelandia 9 - SZWECJA 10 - Australia

 • Re: Macierzyństwo? To nie dla mnie

  Oj straszne bzdury piszesz- PL to nie Wielka Brytania, Norwegia czy Nowa Zelandia tutaj ''dodatki" na dzieci z całą pewnością nie stanowią dodatkowego źródła dochodu...

 • Re: Gafy to jej specjalność

  Oj, O !!! Gafy ??? To jest dopiero gafa : podpis pod zdjęciem " Rok 2017. Nowa Zelandia..... " a Księżna trzyma na rękach małego chłopca ?!?! Trzecie dziecko, czy to George tak wygląda w 2017r autorze ?? To zdjęcie zrobione było chyba w kwietniu 2014r a nie w roku 2017 ? To jest gafa !!!! No, no. Trzeba trochę się poduczyć .....

 • Re: Romantycy lekkich obyczajów

  w razie wojny, kierunek Nowa Zelandia. c'est la vie. Tyle w temacie, mam gdzieś to państwo i jego problemy, tak jak to państwo ma mnie gdzieś i moje problemy.

 • Re: O czym marzyliśmy w czasach PRL-u

  W PRL za Gomułki kiwi było w sklepach sprzedawane jako "chiński agrest". Nikt tego nie chciał jeść, bo uważano za niesmaczne a było droższe od polskich owoców. Potem Sowiety pokłóciły się z Chinami i kiwi ze sklepów zniknęło. Pojawiło się potem, gdy Nowa Zelandia podniosła cenę kilkadziesiąt razy i zmieniła nazwę na kiwi, więc stało się to przedmiotem pożądania takich osób jak Ty... Podobnie jest