• Informacje na temat:

  norwegia latem

Artykuły na temat: norwegia latem
 • Największe atrakcje Norwegii

  Norwegia to nie tylko wyjątkowo malownicze krajobrazy, pełne historycznych zabytków miasta i urokliwe porty, ale też niezwykle sympatyczni mieszkańcy i absolutnie unikatowa kuchnia. Dowiedz się, co koniecznie trzeba zobaczyć podczas wypadu do Norwegii i odkryj wszystkie jej największe tajemnice.

 • Norwegia nie tylko piękna, ale i smakowita

  ...​O tym jak Norwegia działa na zmysły - nie tylko wzroku, ale i podniebienia - przekonał się latem tego roku Robert Makłowicz, którego program "Makłowicz w podróży" odwiedził krainę fiordów. O tym co gotował na norweskim wybrzeżu, co szczególnie podbiło jego podniebienie można będzie się dowiedzieć w czterech najbliższych odcinkach programu.

 • Poznajecie ją? Polka robi zawrotną karierę w Norwegii!

  W Norwegii chciała tylko złapać oddech. A nagle została gwiazdą popularnego tam serialu. Ale aktorka stawia na Polskę.

 • Piotr Skarga skończył 71 lat. Jak wygląda dziś?

  Piotr Skarga trzy dekady temu cieszył się niezwykłą popularnością. Wszystko za sprawą, uwielbianego przez Polaków, serialu „W labiryncie”

 • Norwegia: Księżna Mette-Marit w ciąży

  Norweska księżna Mette-Marit, która ma już syna Mariusa z poprzedniego związku, jest w ciąży. Dziecko może zostać następcą norweskiego tronu. Poinformował o tym norweski dwór królewski w piątek, 4 lipca.

 • Nierozłączone od 20 lat

  Chodziły razem do szkoły filmowej. Choć Renatę z niej wyrzucono, szybko została gwiazdą. Iza na podobną popularność musiała pracować latami. Ale dopięła swego.

 • Bergen. Brama do krainy majestatycznych fiordów

  .... Wyprawa kolejką uważana jest za jedną z największych atrakcji turystycznych Norwegii. Co warto zjeść? Na śniadanie Norwegowie jedzą fiskepudding składający się z mąki i mielonych ryb. Norwegia słynie...

 • Już 37 lat przy żonie

  Nie kłócą się o drobiazgi, bo wiedzą, że najważniejsza w związku jest tolerancja. Są domatorami, lubią spędzać czas z synem i wnuczkami.

 • "Saga rodziny Neshov", tom 2 - "Raki pustelniki"

  ...- rzeczywistości oraz ludzi - wpisuje zaś w naturalny, nieunikniony rytm życia. "Saga rodziny Neshov" jest literacką wędrówką śladami skandynawskiej kultury. Książka zdobyła Norwegian Booksellers' Prize oraz The Norwegian Readers' Prize. Uhonorowana została także nagrodą księgarzy Bokhandlerprisen. Na podstawie serii powstał również popularny serial telewizyjny. W 2017 roku nakładem wydawnictwa Smak...

 • Już 37 lat przy żonie

  Nie kłócą się o drobiazgi, bo wiedzą, że najważniejsza w związku jest tolerancja. Są domatorami, lubią spędzać czas z synem i wnuczkami.

Zdjęcia na temat: norwegia latem
Wideo na temat: norwegia latem
 • Kygo – wokalista, który rzucił piłkę nożną dla muzyki

  Kygo to DJ i producent muzyczny z Norwegii. Ma dopiero 25 lat, a już zyskał bardzo dużą popularność. O swojej miłości do muzyki i piłki nożnej oraz różnych pomysłach na życie opowiedział w "Dzień Dobry TVN". Czy nie żałuje, że rzucił sport dla muzyki? (Dzień Dobry TVN)

Dyskusje na temat: norwegia latem
 • Re: Północna Norwegia - wakacje dla odkrywców

  Fakt,potwierdzam że Norwegia to piękny kraj. Jednak tylko latem,ponieważ zimą na północy Norwegii panuje noc polarna, temp. potrafi spaść do -40 stopni a opad śniegu w wys.0,5-1m w ciągu doby nie robi tu na nikim wrażenia.Pozdrawiam z Nord Norge. A tak na marginesie do autora; Prekistolen /Trolunga nie leżą na północy Norwegii i proszę czytelników nie wprowadzać w geograficzny błąd.