• Informacje na temat:

  noclegi w apartamentach

Artykuły na temat: noclegi w apartamentach
 • Wiosną wynajem apartamentu w Hiszpanii jest nawet o połowę tańszy niż latem

  Rimini, Budapeszt, Ateny i Kraków to miasta, w których najbardziej opłaca się inwestować w mieszkania na wynajem dla turystów – wynika z raportu przeprowadzonego przez porównywarkę HomeToGo.pl. Poziom cen zależy jednak również od sezonu – w ciepłych europejskich krajach wynajem apartamentu latem, zwłaszcza w popularnych kurortach, może być dwukrotnie droższy niż wiosną.

 • Nocleg dla gości

  Zaproszenia na ślub wysłane. Jedne dotrą do kuzyna z Tarnowa, inne do ciotki z Zamościa, a jeszcze inne do przyjaciółki z Australii. Czy opłacenie im noclegu to obowiązek pary młodej? Zdania w tej kwestii są podzielone. Niektórzy uważają, że tak, inni są zdania, iż młodzi powinni jedynie wyszukać najkorzystniejsze oferty noclegu. Tak czy inaczej jest to kolejna rzecz, którą należy załatwić na długo przez samą uroczystością.

 • Nagroda I stopnia: Weekend ChocoWine w Apartamencie dla 2 osób w Dwór Kombornia Hotel & SPA**** o łącznej wartości 2608,00 zł (słownie: dwóch tysięcy sześciuset ośmiu złotych). W skład nagrody I stopnia wchodzi: 2 noclegi ze śniadaniem w apartamencie dla 2 osób, 1 zabieg czekoladowy ( masaż 60 minut) dla jednej osoby, 1 zabieg na bazie wina ( masaż 60 minut) dla drugiej osoby...

 • Wypocznij inaczej niż zwykle!

  Choć w sierpniu wielu z nas jest już po urlopie, proponujemy miejsca, które kuszą odbiegajacym od standardu, nietypowym noclegiem. Spędzić noc można np. w domku na drzewie, w kopalni soli czy w wiejskiej chacie sprzed stu lat. A jeśli nie dysponujemy teraz wolnym czasem, to także świetny pomysł na weekendowy wyjazd wczesną jesienią!

 • Znajdź swój lodowy pałac – najlepsze miejsca na wesele zimą

  Jak tu nie zwlekać z rezerwacją sali, skoro zimowe wesele tak różni się od przyjęć organizowanych w innych miesiącach roku? Zastanów się, czego oczekujesz od lokalu weselnego i który z nich jest w stanie najlepiej spełnić twoją wizję szaleństwa rodem z krainy śniegu. Potem koniecznie wybierz się w podróż poślubną do lodowych apartamentów w malowniczej Szwecji!

 • ...w apartamentach umieszczonych w dawnej wieży ciśnień. Bez trudu zrozumiemy, dlaczego Białowieża była przez wieki tak kochana przez możnych tego świata. I samemu doświadczymy magii tego miejsca. AK Informacje praktyczne Podróż . Najlepiej dojechać pociągiem do Białegostoku, a stamtąd autobusem PKS do Białowieży. Noclegi. W sezonie znajdziemy kwatery od 40 zł/os. Na spacery do lasu należy koniecznie...

 • ...). Jeśli chcemy zrobić rezerwację w Polsce, możemy skorzystać ze stron internetowych: chorwacja-noclegi.pl lub portal-croatia.com.

 • Litwa śladami Sienkiewicza

  Kiedy półtora wieku temu Henryk Sienkiewicz zaczął pisać Potop, przyjechał na całe lato na Litwę, do majątku swego przyjaciela Władysława Bystrama. W czasie pobytu podróżował po okolicy, poznawał żyjącą na Kresach szlachtę i miejsca, które potem opisał na kartach powieści.

 • Przedpremierowy fragment dziesiątego odcinka Ameryka Express

  Na początku dziesiątego odcinka uczestnicy wracają do swoich par. Kolejny etap wyścigu odbędzie się w rozległej, zakorkowanej i niebezpiecznej Limie.

 • Karyntia – urocza kraina na południu Austrii

  ...ok. 800-1 tys. zł. Promocyjny bilet PKP na tej trasie kosztuje 39 euro (dorośli), dzieci płacą tylko za miejscówkę (4 euro). 4 noclegi w 3-gwiazdkowym apartamencie rodzinnym ze śniadaniem...

Wideo na temat: noclegi w apartamentach
 • Włoskie wakacje Seleny Gomez i The Weeknda. Wydali na nocleg aż 250 tys. dolarów?

  Selena Gomez i The Weeknd wybrali się na romantyczną wyprawę do Włoch. Para zdecydowała się na nocleg w luksusowym hotelu Belmond Villa San Michelle. Cena wynajmu najtańszego apartamentu wynosi 3-4 tys. dolarów za dobę. Artyści prawdopodobnie wybrali droższą opcję, która kosztuje 10 tys. dolarów za noc. Szacuje się, że zakochani mogli wydać na pobyt prawie 250 tys. dolarów.

Dyskusje na temat: noclegi w apartamentach
 • Re: Gryzonia: Kraina Heidi i koziorożców

  właśnie przebywam w pieknej Gryzonii, znalazłem tutaj o dziwo noclegi w apartamentach wyposazonych w kuchnie , jadalnie i sanitariaty, za jedyne 50 zl od osoby, moge płacic w złotowkach albo w euro , okazało sie ,że ta cena to tylko poza sezonem, bo normalnie to byłoby 35 euro. A widoki....hm - tego sie nie da opisać. Miasteczko w ktorym mieszkam to Scuol, malutkie, wepchniete miedzy wysokie