• Informacje na temat:

  niesiłowo

Artykuły na temat: niesiłowo
 • Trening siłowy pogromcą tłuszczu?

  Choć powszechnie uważa się, że to intensywny trening cardio w największym stopniu sprzyja redukcji wagi, ćwiczenia z obciążeniem mogą być równie skuteczne. Eksperci przekonują, że trening siłowy w duecie ze zdrową dietą to istni pogromcy tłuszczu.

 • Pływanie, spacery, trening siłowy - naukowcy wskazują ćwiczenia idealne

  "Pływanie to chyba jedna z najzdrowszych form aktywności fizycznej" - wskazuje prof. I-Min Lee, z Harvard Medical School. Zamiast wyczerpujących sportów, ekspertka poleca pięć form aktywności fizycznej, wśród nich spacery, tai-chi i trening siłowy.

 • FAKTY i MITY o treningu siłowym dla kobiet

  Każda kobieta dba o siebie i chce dobrze wyglądać. Chce czuć się dobrze sama ze sobą, tryskać energią i być okazem zdrowia. Wbrew pozorom siłownia jest idealnym miejscem dla każdej kobiety, która chce poprawić wygląd albo po prostu być aktywną fizycznie. Trening siłowy pięknie rzeźbi ciało i zwiększa kondycję bez względu na wiek – korzyści z siłowni odczuje 18-latka i 65-latka!

 • Trening siłowy - dlaczego kobiety nie powinny go unikać?

  Ostatnich pięć lat w branży fitness pokazało, że zdecydowany prym wiodą ćwiczenia aerobowe. Eksperci zachęcają jednak, aby nie rezygnować z treningu siłowego, do którego w szczególności namawiają kobiety.

 • Paulina Holtz: joga i trening siłowy to mistrzowskie połączenie

  W treningu siłowym u kobiet można wskazać dwie bariery: głowa, czyli mam za słabe ręce, nie dam rady i druga bariera: nie chcę urosnąć, nie chcę być wielka - przyznaje Paulina Holtz, którą można spotkać nie tylko na deskach teatru, ale i sali treningowej.

 • Trenig siłowy poprawia samoocenę

  Ćwiczenia siłowe korzystnie wpływają nie tylko na kondycję fizyczną kobiet po operacjach nowotworów piersi, ale także na ich samoocenę.

 • Trening siłowy a zmarszczki mimiczne - KOD wkracza do akcji...

    Dzisiaj zdecydowanie lepiej się czuję (wczorajsza wizyta u lekarza jednak się przydała) i znów rano,przed pracą udaję się na poranny trening siłowy.I...

 • 5 Buław Problem, przed którym stajesz wymaga chwili namysłu i bardzo subtelnego działania. Rozwiązanie siłowe i robienie zamieszania nie tylko nie posunie...

 • Nie musisz być osobą bez wad. Nie staraj się forsowac swojej pozycji siłowo i w sposób zbyt agresywny. Zadbaj o dobry przepływ informacji między Tobą,...

 • Żadne z Twoich działań siłowych mogą nie przynieść spodziewanego odzewu, ,jeśli będziesz kierować się obawą o porażkę. Nie analizuj na razie ani zysków,...

Wideo na temat: niesiłowo
 • TBC - trening ogólnokondycyjny

  Trening ogólnokondycyjny z mocnym naciskiem na nogi oraz brzuch. Sekwencje ćwiczeń siłowych przemieszane z elementami cardio dają super efektowny trening, ukierunkowany na spalanie niepotrzebnego tłuszczu z ud, pośladków oraz brzucha.

 • Monika Bodalska – w 2 lata od zwykłej nastolatki do Miss Bikini Fitness

  Osiemnastoletnia Monika Bodalska jest Mistrzynią Polski Juniorów Bikini Fitness. Jak wygląda jej typowy dzień? Jak przygotowuje się do zawodów? Bodalska wyjaśniła to w "Dzień Dobry TVN". Lekarz sportowy dr Robert Śmiegielski powiedział, jakie zalety mają sporty siłowe. - Sporty siłowe są bardzo zdrowe i są zdrowsze od sportów wytrzymałościowych - zaznaczył Śmiegielski. Czy tego typu ćwiczenia są wskazane dla nastolatków?

 • Rodzajów aktywności fizycznych jest mnóstwo - trening interwałowy lub siłowy, cardio czy zumba to tylko kilka propozycji. Czym należy się kierować przy wyborze ćwiczeń? Jak się do nich zmobilizować? Trenerzy fitness Anna Dziedzic i Andrzej Wiatr opowiedzieli o najważniejszych kwestiach przy doborze odpowiedniego rodzaju treningu.