• Informacje na temat:

  niedroga wycieczka rodzinna

Artykuły na temat: niedroga wycieczka rodzinna
 • Rodzinny rajd rowerowy po wyspie Uznam lub po Białowieży

  Nie dla ciebie leniwy wypoczynek na kocu lub na hamaku? Proponujemy dwie familijne rowerowe wycieczki: nadmorską i po puszczy. Gwarantujemy moc wrażeń!

 • Sofia - co trzeba tam zobaczyć?

  ​Bułgarska stolica to idealny cel weekendowej wycieczki we dwoje lub wakacyjnej rodzinnej wyprawy. Sprawdź, jakie atrakcje kryje to niewielkie, lecz przepiękne miasto i dowiedz się, co koniecznie trzeba zobaczyć. Wybierz się z nami na niezwykłą podróż do Sofii!

 • Nie musisz wydawać fortuny na urlop za granicą. Na północy Polski są miejsca stworzone do wypoczynku. Z dala od zgiełku, czyste, ekologiczne i niedrogie.

 • Kefalinia - wyspa na której węże wieszczą pomyślność

  Kefalinia jest mała. To jej wielka zaleta, bo pobieżnie, ale jednak w całości, można ją poznać nawet w dwa dni. Biura podróży oferują wycieczkę wokół wyspy w jeden dzień, ale to męcząca gonitwa, po której zapamiętamy głównie rajd wąskimi drogami nad przepaścią.

 • Rodzice egzaminowani

  Co dać dziecku, by było otwarte, wierzyło w siebie, radziło sobie w życiu? Naukę w szkole społecznej, lekcje trzech języków, zajęcia z malarstwa, tenis? Albo rodzinną pielgrzymkę, wspólną modlitwę, ciasto na stole? A może safari na Saharze, noc pod gołym niebem, oglądanie migracji zwierząt? Poznaliśmy trzy rodziny. I trzy modele wychowywania oparte na wiedzy, tradycji i wędrówce. Czy któryś z nich jest receptą na wychowanie szczęśliwego człowieka?

 • Ruszamy na Kretę!

  .... Nieliczni turyści decydują się na pozostanie, a nagrodą za wytrwałość jest niezapomniana atmosfera, jakiej nie znajdziemy w zatłoczonych kurortach. Dodatkową atrakcją może być wycieczka do kaplicy św. Pawła...

 • Żeby było romantycznie...

  ...tu, pod piątym drzewem na parkingu. Muszę ci coś powiedzieć, ale jest to bardzo ważna sprawa, więc powiedz w pracy, że ... że masz jakąś pilna sprawę ... no ... sprawę rodzinna do załatwienia, i że...

 • Moje dziecko? Nie wierzę!

  ...nie wiem, że szperasz mi nawet w piórniku?! Jeśli będę chciała i tak to zrobię". Potem jest rodzinna terapia. Majka mówi na spotkaniu z psychologiem: "Widziałam, jak ktoś się ciął na filmie...

 • Miejsca w Europie, gdzie warto pojechać z dziećmi

  ​Planowanie podróży z dzieckiem nie musi kończyć się tak, że wszystkie atrakcje dobiera się pod najmłodszych. Także rodzice zasługują na chwilę rozrywki, dlatego prezentujemy kilka pomysłów na zwiedzanie miejsc, w których równie dobrze bawią się dorośli.

 • Udane wakacje w "posklejanej" rodzinie

  Wiele dzieci wychowuje się w dwóch domach: w swoim i tym z nowymi partnerami rodziców oraz przyrodnim lub „przyszywanym” rodzeństwem. Dzielą też między mamę i tatę swój letni wypoczynek. Jak sprawić, żeby wszyscy dobrze wspominali wspólnie spędzony czas?