• Informacje na temat:

  neon

Artykuły na temat: neon
 • Suchy szampon "Neon Lights"

  Batiste Neon Lights to zapowiedź szalonej nocy w świetle wielkomiejskich neonów.

 • "Neon Demon" w kinach

  Jesteś piękna i masz w sobie "to coś" za czym szaleją mężczyźni i czego zazdroszczą ci kobiety. Przyjeżdżasz do neonowego miasta, gdzie w ciągu jednej nocy można zrobić karierę.

 • neon

  ...wzbudziłyby one takiej sensacji, gdyby nie te neonowe barwy. Zachwycać się krojem czy fakturą można w przypadku butów Irregular Choice ale nie tutaj. Marka Hegos zachowała się konserwatywnie oddając(...) najlepsze. Jednym słowem te neonowe cudeńka mają swój charakterek. Marka Hegos pokazała pazurki.  

 • Światło neonów

  Eva Longoria (38) zna sposób na to, jak być skromną, a zarazem wyrazistą. Sukienka od Ann Taylor ma prosty, modny, lekko trapezowy fason à la lata 60. Wszystkie odcienie neonów doskonale podkreślają śniadą skórę. Aktorka mogła więc pochwalić się smukłymi opalonymi nogami. Anna Wendzikowska (32) pokazała się w sukience duetu Paprocki&Brzozowski i udowodniła, że pastele też mogą mieć siłę lampy...

 • Blask neonów

  Wszystko gra - 10/10 Neonowy makijaż ust wymaga odpowiedniego "towarzystwa". Zasadę tę zna Katarzyna Zielińska (34). Jej pomadka współgra z różem na policzkach. Efekt? Aktorka wygląda świeżo i szlachetnie, co nie jest wcale takie łatwe w przypadku neonowych odcieni. Harmonia barw - 9/10 Katarzyna Cichopek (30) postawiła na róż. Kolor pomadki świetnie wydobywa odcień jej karnacji...

 • Inwazja neonów

  Stone - na kreskę w intensywnym kolorze nad górnymi rzęsami. Inspiracją mogą być lata 80., kiedy jaskrawe barwy zestawiano z klasyczną czernią. Dlatego najlepszy duet to neonowe powieki i rzęsy...

 • Aniołek Victoria’s Secret przesadził z używkami

  ...22-letnia Taylor Marie Hill jest jednym z aniołków Victoria’s Secret. Modelka zagrała także w głośnym filmie „Neon Demon” u boku Elle Fanning. Niestety, piękna brunetka przesadziła ostatnio z alkoholem.

 • Beż - modna alternatywa dla jaskrawych barw

  W wiosennych kolekcjach dominują na ogół żywe, cukierkowe kolory. W nadchodzącym sezonie, prócz jaskrawych neonów i subtelnych pasteli, nosić będziemy jednak również neutralne odcienie beżu.

 • Sei bellissima! Jesteś piękna!

  Tegoroczna wiosna zapowiada się wyjątkowo soczyście! Po jesiennych trendach w manicure, w których królowały bardziej stonowane odcienie lakierów, nadchodzi czas na prawdziwie kolorystyczny zawrót głowy! Nails Company wita wiosnę serią rajskich błękitów, dziewczęcych różów oraz apetycznych neonów.

 • W kolorze wina

  Czas pożegnać się z neonami i brokatami. Jesienny manikiur musi być szykowny! Kolor wina spełnia ten warunek idealnie.

Zdjęcia na temat: neon
Wideo na temat: neon
Dyskusje na temat: neon