• Informacje na temat:

  narciarskie

Artykuły na temat: narciarskie
 • Najprzystojniejsi skoczkowie narciarscy. Subiektywny ranking

  Polacy i Polki pokochali skoki narciarskie prawie 20 lat temu, gdy Adam Małysz zaczął odnosić pierwsze znaczące sukcesy. Niesamowita kariera „orła z Wisły” była przyczynkiem do spopularyzowania tej pięknej dyscypliny z prawie dwustuletnią tradycją.

 • Kronplatz: Narciarska góra dwóch muzeów

  ..., góry będącej centrum znanego ośrodka narciarskiego umiejscowionego we włoskim Południowym Tyrolu. Płaska kopuła szczytu z niesamowitą panoramą okalających go zewsząd Dolomitów i Alp mieści na wysokości(...) działać, a ja wciąż nie potrafię zrozumieć, dlaczego tym razem nie mam na sobie narciarskiego rynsztunku. Dlaczego wraz z innymi podróżującymi tą gondolą nie poszusuję dzisiaj po iskrzących w słońcu...

 • Narciarskie gogle - tegoroczny hit wśród akcesoriów

  Choć do niedawna dostrzec je można było niemal wyłącznie na stokach, dziś regularnie pojawiają się też na wybiegach. Narciarskie gogle pokochały nie tylko prestiżowe marki z Pradą na czele, ale i znane z wyznaczania trendów gwiazdy - Rihanna i Kim Kardashian.

 • Sława tego bałkańskiego kraju jako miejsca letniego plażowania jest bezdyskusyjna. Niewiele jednak osób wie, że Bułgaria może być równie dobrze wspaniałym miejscem na białe szaleństwo. Długie trasy i niemal dziewicza przyroda Główne ośrodki narciarskie Półwyspu Bałkańskiego znajdują się w pasmach górskich...

 • Czechy: Nowości w ośrodkach narciarskich

  Przed zbliżającym się sezonem, czeskie ośrodki narciarskie zainwestowały w infrastrukturę setki milionów koron, chcąc zapewnić najwyższą jakość narciarzom i snowboarderom. Najwięcej środków przeznaczono na modernizację i budowę tras zjazdowych, powstaną także nowe kolejki i wyciągi, a także wydajniejsze systemy sztucznego naśnieżania.

 • Na...

 • Pieniny - zamki, kościoły, tajemnicze skarby i stacje narciarskie

  Jeden z najładniejszych naszych zamków, malownicze ruiny drugiego, kościoły pełne dzieł sztuki i stacja narciarska – tu nie sposób się nudzić. A gdy spadnie śnieg, okolica przypomina bajkę.

 • Narciarskie nowości na Słowacji

  Wielkimi krokami zbliża się sezon narciarski, w wyższych partiach gór spadł już pierwszy tej jesieni śnieg. Narciarze robią generalny przegląd sprzętu i szlifują kondycję, a ośrodki narciarskie dopieszczają swoje trasy, przygotowują armatki i swoje kolejki. Nie inaczej jest u naszych południowych sąsiadów, gdzie jak co roku, przygotowano kilka nowych inwestycji, które ułatwią i uatrakcyjnia...

 • Odzież narciarska w Lidlu

  ...  Innowacyjna odzież narciarska z oferty Lidl jest lekka, ciepła i komfortowa. W zestawie marki Crivit Sports znajdą się m.in. spodnie narciarskie (111 zł) oraz kurtka (155 zł) w wersji damskiej(...) Crivit Sports dostępne będą w czterech różnych wzorach lekkie kurtki softshellowe (119 zł) oraz spodnie narciarskie (79 zł) z wiatroszczelną membraną umożliwiającej całodniowe szaleństwa na stoku. Dla...

 • Narciarskie ostatki w Alpach

  ...800 km tras narciarskich, w tym Droga Królewska, piękne widoki i regionalne atrakcje. Nie masz pomysłu na narciarskie ostatki? Oto idealne miejsce na szusowanie!

Zdjęcia na temat: narciarskie
 • Zniszczone skocznie narciarskie w Mt. Igman niedaleko Sarajewa. Wybudowane na zimową olimpiadę w 1984 roku, dziś kompletnie zapomniane. Zdjęcie wykonanow w 2014 roku.
Wideo na temat: narciarskie
 • Narciarski savoir-vivre

  Już wkrótce w Polsce rozpocznie się białe szaleństwo. Nim wyruszymy w góry, warto przypomnieć sobie najważniejsze zasady, które obowiązują narciarzy na stoku.

 • Matti Hautamaeki – skoczek, który został kolejarzem

  Kiedyś był jednym z największych rywali skoczka narciarskiego Adama Małysza, a dziś pracuje jako maszynista. Dziennikarz "Dzień Dobry TVN" Robert Stockinger postanowił dowiedzieć się, dlaczego fiński skoczek narciarski, mistrz świata Matti Hautamäki, na sportowej emeryturze, zatrudnił się na kolei. Czy tęskni za treningami i skokami? Jak wspomina swoją wieloletnią rywalizację z Małyszem? (DDTVN

 • Magdalena Antosiewicz o Justynie Żyle

  nią, a jej mężem Piotrem Żyłą. Magda nie chce osądzać małżonki skoczka narciarskiego, ale uważa, że wpływ na jej decyzje ma urażona duma.

Dyskusje na temat: narciarskie