• Informacje na temat:

  największy ssak na świecie

Artykuły na temat: największy ssak na świecie
 • ​Bay of Islands - największa atrakcja Nowej Zelandii

  ...rejsu nie napotkamy tych niezwykłych ssaków, lub nie będą one w nastroju do zabawy.  O ile w pierwszym przypadku możemy liczyć na voucher do ponownego wykorzystania, o tyle w drugim już sam widok tych(...) błękitnym niebem na świecie... Piękna Bay of Islands nie oddadzą żadne zdjęcia, tym bardziej czarno - białe opisy tekstowe. Intenstywność błękitu nieba nad zatoką trzeba zobaczyć na własne oczy. Według...

 • Seszele - jedno z pięknieszych miejsc na świecie

  ...restauracji tłumaczy, że podaje nietoperze, które zginęły na skutek porażenia prądem. Latające ssaki, zbyt duże jak na standardy rozstawu tutejszych linii elektrycznych, zawieszają się na przewodzie wysokiego(...) Rosjan. Archipelag jest ogromny, a i trzy główne wyspy (Mahé, Praslin i La Digue) pełne są miejsc, w których można zapomnieć, że poza nami jest tu ktoś jeszcze. To chyba największy atut Seszeli...

 • Polskie parki narodowe. Cudze chwalicie swego nie znacie

  Miejsc, gdzie można obcować z dziką przyrodą, jest na świecie coraz mniej. A w Polsce... aż dwadzieścia trzy! Odkryj urodę najciekawszych parków narodowych.

 • Polskie parki narodowe. Cudze chwalicie swego nie znacie

  Miejsc, gdzie można obcować z dziką przyrodą, jest na świecie coraz mniej. A w Polsce... aż dwadzieścia trzy! Odkryj urodę najciekawszych parków narodowych.

 • Gatunki, które wyginęły w 2018 roku

  ...dzikie zwierzęta możemy jeszcze uratować, na świecie są jednak gatunki, dla których poprzedni rok oznaczał wyginięcie.

 • ​Rejs po Dalekim Wschodzie

  Polacy często nie doceniają uroku rejsów. I chociaż samolot jest najszybszym i najwygodniejszym środkiem transportu do Azji, to na pewno niesamowitym przeżyciem będzie wybranie się na kilkudniową podróż statkiem, po największych azjatyckich rzekach. Rzeka Jangcy w Chinach, Mekong przecinająca kilka azjatyckich państw oraz Irawadi - główna rzeka Birmy to trzy rzeki na których najczęściej...

 • Dzisiejsza Połąga to największy litewski kurort nad Bałtykiem, liczący niespełna 20 tys. mieszkańców, a co roku odwiedza go więcej niż pół miliona gości z całej Europy!

 • W świecie ssaków zazwyczaj to samiec reklamuje się seksualnie, pokazując samicy, że jest silny, zdrowy i zaradny i stanowi idealny materiał na partnera. Natomiast wśród ludzi role są zamienione.

 • Znaki dostępności

  W świecie ssaków zazwyczaj to samiec reklamuje się seksualnie, pokazując samicy, że jest silny, zdrowy i zaradny i stanowi idealny materiał na partnera. Natomiast wśród ludzi role są zamienione.

 • Zachwycające Roztocze

  Galerię Zamojską. Znajduje się tu największy na świecie zbiór ilustracji do książek (ponad 3 tys. prac). Szczegółowe informacje o zbiorach znajdziemy na stonie: www.bwagaleriazamojska.art.pl Z Zamościa(...) w roztoczańskich lasach koniki polskie z gęstą długą grzywą. To potomkowie tarpanów. W chaszczach żyje też najmniejszy ssak występujący w Polsce – ryjówka (waży 4 g!). Mają tu swój dom rysie, wilki, żółwie błotne...