• Informacje na temat:

  największy rynek miejski na świecie

Artykuły na temat: największy rynek miejski na świecie
 • Największe atrakcje Antwerpii

  Największy port w Europie, diamenty, Rubens, ale czy tylko ze względu na to warto odwiedzić Antwerpię? Miasto dostarczyć może więcej doznań i atrakcji niż inne miejsca w Europie.

 • Zwiedzanie Dubaju - największe atrakcje

  ...szczycie Burj Khalifa, będącego obecnie najwyższym budynkiem na świecie, pozwala spojrzeć na stolicę luksusu z naprawdę wyjątkowej perspektywy.  Jeżeli chodzi o poruszanie się po centrum, to Dubaj najlepiej(...) i warto do nich zajrzeć chociaż na chwilę. Rekreacja w parkach Dubaju Gdzie najlepiej odpocząć w dubajskim centrum? Czeka tutaj na nas jedna z najpiękniejszych plaż na świecie, czyli Jumeirach Public...

 • Największe atrakcje Torunia

  ...​Spotkaj się z Mikołajem Kopernikiem, sprawdź, jak powstają najsłynniejsze pierniki na świecie i poznaj przykłady niezwykłej średniowiecznej architektury. W Toruniu czekają na ciebie prawdziwe cuda, a zakochawszy się w tym przepięknym mieście, na pewno jeszcze do niego powrócisz. Daj się zachwycić niepowtarzalnemu klimatowi kupieckiej starówki i weź udział w lokalnych imprezach kulturalnych. Tej...

 • ​Miasta, które można zwiedzić pieszo

  Jak oszczędzić i złapać klimat odwiedzanych miejsc? Wystarczy zrezygnować z komunikacji miejskiej i spacerować bez zaplanowanej trasy, przypadkiem zobaczyć rzeczy, o których przewodniki milczą. W ten sposób podróż może stać się wyjątkowym doświadczeniem, a nie odhaczaniem kolejnych pozycji z listy topowych zabytków.

 • Irracjonalni

  Wróżki, jasnowidze i egzorcyści, cudowne drzewa i terapia na odległość. Polacy coraz chętniej korzystają z takich usług. W nowoczesnym świecie magia jest wszędzie.

 • Życie w najszczęśliwszym kraju świata

  Zaczęło się niewinnie. Po kilku wolnych dniach męża i mnie dopadła pourlopowa depresja, objawiająca się problemami z wdrożeniem się w dotychczasowe obowiązki. Wszechobecna szara mżawka sprawiała, że Londyn wydawał się przybrudzony i zmęczony - co udzieliło się również mnie - pisze Helen Russell, która postanowiła na rok przenieść się do Danii - kraju uważanego za najszczęśliwszy na świecie.

 • Jak witaliśmy Nowy Rok

  Największy w Polsce sylwester "pod chmurką" odbył się na krakowskim Rynku Głównym. Bawiono się także na ulicach innych miast. Najwyżej w Polsce witano Nowy Rok na Kasprowym Wierchu.

 • Nieznane perły Podkarpacia

  ...zobaczyć najpiękniejsze winnice w Polsce, odwiedzić najstarszą na świecie działającą kopalnię ropy naftowej czy pospacerować po uliczkach „Małego Krakowa”. Oto nieznane zakątki Podkarpacia.

 • Jasło, Krosno, Sanok. Podkarpackie Trójmiasto

  .... A jeśli czasu i chęci starczy, można ruszyć dalej, poza miasto i zwiedzić okoliczne zamki: Sobień (raczej jego ruiny) oraz Lesk. Krosno Jest największym w Polsce „szklanym zagłębiem”. W mieście(...) i na świecie. Okolice Krosna to także kolebka światowego przemysłu naftowego. Miasto słynie również z największej w Europie kolekcji lamp naftowych. Nazywane jest także małym Krakowem, bo...

 • Podkarpackie trójmiasto

  ...świecie. Okolice Krosna to także kolebka światowego przemysłu naftowego. Miasto słynie również z największej w Europie kolekcji lamp naftowych. Nazywane jest także małym Krakowem, bo krośnieński rynek(...) czasu i chęci starczy, można ruszyć dalej, poza miasto i zwiedzić okoliczne zamki: Sobień (raczej jego ruiny) oraz Lesk. Krosno Jest największym w Polsce "szklanym zagłębiem". W mieście i okolicy...